<Геодезичні роботи Селідове, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки 

Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геодезичні роботи Селидове

Геодезія - це галузь виробництва з вимірювання певної території. Геодезичні роботи - досить широке поле діяльності, що включає в себе десятки різних процесів. Всі вони спрямовані на те, щоб вивчити як можна детальніше місцевість, окрему її частину чи конкретні об'єкти, розташовані на ній. При цьому геодезія активно використовує всілякі спеціальне обладнання, щоб зробити результати досліджень максимально точними, достовірними, об'єктивними.

Геодезичні роботи Селідове, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Роботи геодезичного характеру поділяються на польові та камеральні. До польових відносяться всі ті процеси, які виконуються безпосередньо на місцевості. Головна мета камеральної геодезії - це обробити дані, отримані в полі, і викласти їх у вигляді технічних звітів і картографічних матеріалів. До останніх належать різноманітні схеми, креслення, плани окремих земельних ділянок, а також карти місцевості.

Як правило, більшість робіт геодезичного характеру виконується на земельних ділянках, які вимагають оформлення документів на них, на будівельних майданчиках, на об'єктах, які вимагають перепланування. Однак є і такі процеси, які проводяться не в ході якихось дій з землею, а після. Ці процеси носять загальну назву моніторингу за станом об'єктів в процесі їх експлуатації. Всі ці роботи в сукупності можна назвати постгеодезичними.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Моніторингова діяльність проводиться за допомогою виконавчих зйомок, нівелювання та інших спеціальних процедур. Виконавча зйомка - це головний метод контролю над тими чи іншими процесами. Особливо з  метою виявлення відхилень від норм і деформаційних процесів. Проводити виконавчу зйомку можна і в ході будівельних, установчих чи інших робіт. Однак після введення об'єкта в експлуатацію саме з її допомогою можна своєчасно знайти небезпечні відхилення.

Також моніторити об'єкти допомагають нівелювальні роботи з виявлення перевищень одних елементів над іншими. Контолюючими геодезичними процедурами є визначення крену висотних споруд, залишків сировинних запасів, покладів корисних копалин.

Іншим напрямком геодезії є інженерна її складова, що включає всі роботи, які пов'язані з будівельним процесом. Нашою компанією в Селидове виконується самий повний комплекс інженерно-геодезичних вишукувань, що включає в себе:

  • топографічну зйомку в певному масштабі, яка залежить від цілей знімального процесу;
  • складання топографічного плану в Селидове в аналогічній зйомці масштабі з урахуванням всіх особливостей земельної ділянки;
  • подеревна топографічна зйомка в Селидове, коли мова йде про благоустрій території та ландшафтному дизайні;
  • розрахунок обсягів земляних робіт в Селидове перед виїмкою котловану;
  • перенесення проекту в натуру  і осьова розбивка;
  • вивірка споруд на предмет вертикальності, горизонтальності і співвісності;
  • виконавча геодезична зйомка підземних комунікацій в Селидове;
  • роботи на промислових, гідротехнічних, дорожніх об'єктах та територіях;
  • розробка та оновлення будь-якої картографічної документації.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення