Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Щорськ

Щорськ - це селище міського типу. Але, незважаючи на свій статус, тут розташовані такі підприємства як молочний завод, елеватор, сільськогосподарські підприємства. Всі вони дають можливість селу розвиватися, бути живим. А якщо населений пункт активний, в ньому з'являються нові об'єкти будівництва, активно використовується земельний ресурс. Все це дає нам можливість надавати місцевому населенню і підприємствам різні геодезичні послуги в Щорску. Адже жодна земельна ділянка, жодна територія не обійдеться без землевпорядної документації, а будівельний майданчик - без топографічного плану. Але це далеко не все, що ми робимо. Наша сфера діяльності дуже широка і охоплює всі геодезичні напрямки.

Наша головна задача - це достовірність результатів і відсутність неточностей. Ми прагнемо до абсолютної точності у передачі даних з натури на графічні документи. Тому намагаємося скоротити навіть допустимі похибки.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Ті геодезичні роботи в Щорску, які ми виконуємо, можна розділити на два великих блоки. Перший - це польовий, коли наші фахівці працюють безпосередньо на самій ділянці, досліджуючи територію. Це дослідження проводиться з використанням професійного геодезичного обладнання. Причому, воно обов'язково має бути сертифіковане. Особливо коли мова йде про роботи на промислових об'єктах. Польова стадія передбачає детальну фіксацію всіх особливостей ділянки.

Слідом за блоком польових йде блок камеральних робіт. Це обробка відомостей, які отримані на ділянці. Проводиться цей процес в кабінетних умовах. В основному, перед монітором комп'ютера, де є спеціальні програми, розраховані на обробку геодезичних параметрів і створення картографічних матеріалів, креслень, схем, планів, карт.

Геодезичні роботи Щорськ, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Якщо брати всі наші послуги, які ми надаємо  в Щорску, то їх можна поділити на кілька блоків. По-перше, - це землевпорядні роботи в Щорску. Вони необхідні для того, щоб привести до ладу всю документацію на земельну ділянку - провести процес приватизації, зареєструвати землю в кадастровому реєстрі, вступити в права власності або вирішити конфліктні ситуації за частину території між сусідами. Блок землевпорядних процедур включає наступні послуги:

 • визначення меж території, винесення в натуру або їх уточнення, встановлення межових знаків;
 • кадастрова зйомка земельної ділянки. На її основі складається кадастровий план. Це ключовий графічний документ всього пакету технічних матеріалів для реєстрації в кадастрі.

Другий блок - наймасштабніший. Це блок інженерно-геодезичних вишукувань в Щорску. Виконуються вони з різними цілями. Часто, на ділянках, відведених під будівництво, що потребують реконструкції, облаштування, перепланування. Даний блок охоплює десятки процедур, які виконуються як окремо, так і комплексно. Вони супроводжують весь будівельний, реконструкційний і інші етапи:

 • топографічна зйомка різних масштабів, включаючи подеревну і геопідоснову;
 • складання графічних матеріалів на підставі зйомки;
 • фіксація підземних комунікаційних ліній;
 • розбивочні роботи на ділянці;
 • розрахунок земляних робіт;
 • перенесення осей з проекту на місцевість;
 • проміжні виконавчі зйомки;
 • складання технічної документації текстового характеру.

Третій блок - блок контролю. Це роботи, які виконуються в ході експлуатації об'єкта:

 • контрольні виконавчі зйомки;
 • нівелювальних роботи.

Ми можемо виконати для вас одну послугу, а далі ви маєте право звертатися за допомогою до інших фахівців. Точно також ви можете прийти до нас з вже готовими матеріалами і попросити вести об'єкт далі. Проте результативність приносить той варіант, коли наша компанія виконує весь комплекс від початку до кінця. У цьому випадку і ви, і ми можемо бути впевненими, що всі дані, які відображені в кресленнях і технічних звітах, отримані правильними методами і точно оброблені. Але в будь-якому випадку, ми відповідально підходимо і до комплексних, і до поодиноких робіт, і виконуємо їх на відповідному професійному рівні.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення