Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Синельникове

Синельникове - невелике місто в Дніпропетровській області. Однак воно має велике промислове значення. У першу чергу, з причини того, що це досить великий залізничний вузол. Але крім цього там розташовано ряд виробничих об'єктів - заводів і фабрик різного масштабу і різної спрямованості. Кожен з таких об'єктів вимагає інженерного контролю. І це стосується не лише будівництва нових елементів, конструкцій. Контролювати геодезичними методами їх необхідно і в ході експлуатації. Наша компанія надає повний спектр геодезичних послуг у місті Синельниковому на будь-яких об'єктах - як на промислових, так і цивільних.

Геодезичні роботи Синельникове, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

В цілому, інженерна геодезія спрямована на дослідження території шляхом її вимірювання. Будь-яка діяльність на земельній ділянці або об'єкті, незалежно від його цільового призначення вимагає застосування певних геодезичних процедур. Особливе значення набуває даний вид робіт у будівництві.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

В рамках геодезії виділяється цілий ряд робіт. Цей ряд дуже широкий і охоплює різні напрямки діяльності. Одні роботи є універсальними і обов'язково виконуються на кожному об'єкті. Такою послугою можна назвати, наприклад, топографічну зйомку. В той же час є і ряд спеціальних робіт, що охоплюють лише якийсь конкретний напрям, наприклад, гірничодобувну галузь.

Але незалежно від напряму діяльності та виду робіт, всі геодезичні процедури можна підрозділити на польові та камеральні. Польові дають можливість досліджувати територію та об'єкт безпосередньо на місці, на самій ділянці, із застосуванням спеціального геодезичного обладнання. Камеральні слідують за польовими, і припускають обробку тих відомостей, які отримані в ході наочного вивчення місцевості. Також в ході камеральних процедур складається вся необхідна документація, і розробляються графічні матеріали.

Як вже згадувалося, універсальної процедурою можна назвати топографічну зйомку. Вона виконується для того, щоб скласти точні топографічні карти і плани, які в подальшому будуть використовуватися для маніпуляцій з ділянкою. Особливо важливі результати топозйомки для стадії проектування в ході будівельного процесу.  Але й для багатьох інших потреб ця послуга є актуальною. Саме тому топоплани можуть бути різними за масштабами, як великі (наприклад, 1:200, 1:500, 1:1000), так і дрібні (1:10 000 та інші). Чому ж саме топографічна зйомка та план, складений за її результатами, є такою популярною послугою? Вся справа в тому, що за допомогою неї можна отримати найповніші відомості про будь-яку місцевість, про будь-яку земельну ділянку - і дані про координати та розміри, і про рельєф, і про всі об'єкти та інші елементи, наявні на ділянці.

Але крім топографічної зйомки є і  маса інших процедур, які направлені на всебічне дослідження території. Вони розрізняються залежно від їх цільової спрямованості:

  • інженерна геодезія для будівництва. Це одне з найбільш широких напрямків. До його складу входить ряд важливих процедур, які виконуються на передпроектній стадії, в ході самого будівництва, а також по його завершенню. Саме сюди можна віднести топографічну зйомку;
  • роботи на гідрологічних об'єктах - винесені в окремий блок, так як мають ряд своїх особливостей;
  • розрахункові роботи по підрахунку обсягів. Зокрема, проводиться розрахунок обсягів земляних мас;
  • розбивочні процеси стають актуальними, коли мова йде про перенесення будівельних креслень на місцевість;
  • виконавчі процедури допомагають виробляти кінцевий і проміжний контроль над вашим об'єктом. Вельми актуальна процедура для вивчення комунікаційних ліній і систем;
  • роботи, спрямовані на облаштування ділянки, зокрема, на ландшафтний дизайн;
  • здійснення вивірки об'єктів і окремих їх елементів на предмет правильності установки або положення в ході експлуатації. Особливо цей блок робіт важливий для виробничих об'єктів, що актуально для Синельникове.
  • У кожному з цих блоків можна виділити свої окремі роботи, спрямовані на одержання конкретних відомостей. На підставі сукупності цих відомостей і вибудовується кінцевий результат. Як бачимо, геодезія в Синельниковому добре розвинена і представлена всіма видами геодезичних робіт.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення