Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Скадовськ

Інженерно-геодезичне напрямок - один з найбільш перспективних і затребуваних на сьогоднішній день серед усіх геодезичних різновидів. Саме вимірювальні дослідження земельних ділянок є найбільш актуальними. Вся справа в тому, що інженерна геодезія серед усіх відгалужень є найбільш практичною. Результати цієї діяльності застосовуються на практиці щодня. Адже саме завдяки таким дослідженням можна оформити всю технічну документацію на земельну ділянку, підготувати проект будівництва або реконструкції, провести правильно будівельний процес і здійснити ряд інших не менш важливих заходів.

Геодезичні роботи Скадовськ, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Як бачимо, інженерна геодезія відповідає за цілий ряд практичних завдань. За допомогою цього в ній виділяється велика кількість різнопланових процедур, виконанням яких займаються кваліфіковані фахівці нашої компанії. У цьому їм допомагає геодезичне обладнання, здатне гранично точно зафіксувати всі особливості території, передати всі дані кількісного характеру.

Геодезичні роботи по своєму характеру, часу та місцю проведення можна розділити на камеральні і польові. Як правило, польові роботи йдуть завжди попереду. Адже вони проводяться на самій ділянці або об'єкті, їх головна мета - зафіксувати всі відомості. А ось камеральні роботи йдуть слідом за польовими. Вони виконуються біля моніторів комп'ютерів при наявності відповідного програмного забезпечення.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

У складі інженерної геодезії виділяються свої піднапрями залежно від стадії, на якій проводяться ті чи інші роботи. Найширше і найактуальніше з них - це інженерно-геодезичні вишукування. Ключовою процедурою тут виступає топографічна зйомка та супутні їй роботи. Перед тим як приступити до знімального процесу, необхідно створити геодезичну основу, яка допоможе фіксувати дані. В ході самої зйомки увага звертається на параметри ділянки, її рельєф, об'єкти нерухомості та комунікації.

За результатами зйомки розробляється топографічний план, який береться за основу в ході проектування. Саме проектування - це головна мета проведення топографічної зйомки, тому що вона дозволяє отримати найбільш точні і повні дані щодо ділянки. Завершенням дослідженої частини геодезії є перенесення готового і затвердженого проекту на будівельний майданчик.

Інший піднапрямок - це моніторингова діяльність за спорудами в ході їх експлуатації. Такий контроль, здійснюваний за допомогою виконавчої зйомки, дозволяє вчасно виявляти будь-які відхилення від норм, визначати наявність деформацій.

Крім перерахованих процедур у Скадовську є можливість замовити будь-яку іншу геодезичну послугу від нашої компанії:

  • виконання землевпорядних робіт у Скадовську і складання технічних документів;
  • розробка будь-яких картографічних матеріалів у Скадовську;
  • повний комплекс робіт на промислових, гірничодобувних і водних об'єктах;
  • роботи в ході дорожнього будівництва;
  • осьова розбивка в Скадовську;
  • вивірка споруд у Скадовську.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення