Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи в Софіївці

Геодезичні роботи можуть знадобитися для будь-яких земельних ділянок незалежно від їх цільового призначення. Вони однаково застосовні і до приватних ділянок і промислових об'єктів різного спрямування. Дослідження земельної ділянки актуально на увазі безлічі різних причин. Це може бути потреба в оформленні землевпорядних документів, рішення забудовувати територію або проводити реконструкційні роботи на вже наявних об'єктах, благоустрій ділянки, а також контроль над функціонуванням об'єкта.

Геодезичні роботи Софіївка, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Виходячи з цих причин, підбираються відповідні геодезичні процедури. За своїм характером виконання, складності і застосування того або іншого обладнання вони можуть відрізнятися один від одного. Як правило, для кожної конкретної задачі підбирається свій набір необхідних процедур. В основному, це комплекс робіт. Тим більше, що навіть одна послуга носить комплексний характер, тому що проходить дві основні стадії - польову та камеральну. На польовій геодезистами вивчаються параметри ділянки безпосередньо на місці, а камеральна стадія дає можливість обробити отримані дані.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Роботи із землеустрою - ось з чого починаються активні дії на будь-якій земельній ділянці. Адже спочатку треба упорядкувати всі документи, а лише потім переходити до інших процесів. І саме геодезія відповідає за якість і правильність землевпорядних робіт. Зокрема, проводяться такі процедури як визначення меж земельної ділянки та їх винесення шляхом встановлення межових знаків. За результатами роботи складається відповідний акт, який є офіційним документом. Якщо між власниками суміжних територій виникли суперечки щодо кордонів, то виконується їх уточнення. Але самої повної землевпорядної процедурою є кадастрова зйомка, що дозволяє виявити точні координати ділянки, її параметри, межі. Ці дані подаються у вигляді кадастрового плану.

Якщо ви хочете просто упорядкувати вашу ділянку, виконати роботи по ландшафтному дизайну, то і тут без нашої допомоги не обійтися. Геодезія проявляється в цьому випадку у вигляді подеревной зйомки у великому масштабі, частіше - 1:200. Така зйомка дозволяє врахувати найдрібніші деталі території аж до кожного кущика.

Проте наймасштабніше напрям топографо-геодезичної діяльності - це будівельний процес і контроль за об'єктом в процесі експлуатації. В рамках цього напрямку здійснюються такі процедури у Софіївці:

  • топографічна зйомка у Софіївці, розробка топоплану;
  • створення геодезичної розбивочної мережі у Софіївці;
  • перенесення проекту на будівельний майданчик;
  • розбивочні роботи на ділянці у Софіївці;
  • розрахунок об'ємів земляних робіт;
  • виконавчі зйомки об'єкта в ході будівництва і по його завершенні. Розробка виконавчої документації;
  • виконавча зйомка комунікаційних ліній;
  • вивірка споруд у Софіївці, перевірка вертикальності висотних конструкцій;
  • моніторинг деформаційних процесів;
  • нівелювальні роботи з метою контролю (особливо актуально на промислових об'єктах).

Крім того, ми працюємо з гідротехнічними, гірничодобувними, дорожніми територіями та об'єктами.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення