Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Світловодськ

Про те, яка за площею ваша земельна ділянка, які рельєфні їй притаманні особливості, які її додаткові параметри, а також в якому стані знаходяться об'єкти, розташовані тут, вам розповість геодезія. Саме ця галузь займається дослідженням параметрів земельних ділянок.

Геодезичні роботи Світловодськ, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

В рамках геодезії виділяється інженерна геодезія. Вона спеціалізується на питаннях, пов'язаних з будівництвом. Адже будівництво - дуже відповідальний, багатогранний процес, що вимагає великих зусиль, витрат фінансів і часу. А геодезія покликана допомогти не тільки спростити цей процес, але і зробити його правильним, якісним.

Геодезія дозволяє гранично точно зафіксувати всі дані, що стосуються ділянки і також точно перенести їх з паперу назад на дільницю у вигляді проекту. Цілі, для яких замовляються геодезичні процедури, можуть бути найрізноманітнішими. Такими ж різними можуть бути і послуги, надані геодезистами. В одному випадку це може бути всього одна процедура, а в деяких - цілий комплекс.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Так, наприклад, для облаштування садової, прибудинкової території та для створення ландшафтного дизайну буде досить лише грамотно виконаної топографічної подеревної зйомки у великому масштабі (1:200). А от якщо мова йде про будівництво, то тут на всіх етапах присутній цілий набір геодезичних робіт:

 • створення геодезичної розбивочної основи;
 • топографічна зйомка для розробки плану з нанесенням відомостей про площу, рельєф, наявність нерухомих об'єктів, а також наземних і підземних комунікацій;
 • підрахунок обсягів земляних робіт з метою розрахувати витрати на цей етап будівництва, а також для того, щоб оптимізувати процес;
 • осьова розбивка конструкції і перенесення на місцевість проектних позначок;
 • проведення геодезичної вивірки споруд. Своєчасне проведення даної процедури дає можливість уникнути порушень і відхилень від норми;
 • виконавчі зйомки проводяться також з метою контролювати хід будівництва і виявляти розбіжності з нормами та проектом. Завершальна виконавча зйомка - обов'язкова процедура для введення будівлі в експлуатацію. За результатами зйомки обов'язково складається виконавча документація.

Крім супроводу будівництва наша компанія у Світловодську надає і ряд інших процедур. Зокрема, це послуги землевпорядного характеру, що стосуються оформлення технічної документації на ділянку. Такими послугами є кадастрова зйомка та складання кадастрового плану в Світловодську, а також визначення меж ділянки і винесення їх в натуру.

Не залишаються осторонь і об'єкти промислової спрямованості, а також гідротехнічні споруди. Геодезичному контролю піддаються греблі, дамби, водосховища та інші подібні об'єкти. Крім того, на промислових територіях проводиться цілий ряд специфічних процедур:

 • розрахунок обсягів земляних насипів у кар'єрах;
 • виявлення залишків сировини на складах;
 • перевірка вертикальності висотних споруд, наприклад, димових труб;
 • геодезичні процедури у Світловодську на гірських виробках;
 • контроль за правильністю установки промислових приладів і обладнання;
 • нівелювання підкранових шляхів у Світловодську та інших об'єктів.

Наша компанія надасть геодезію у Світловодську якісно і оперативно з наданням тільки найбільш точних даних.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення