Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Світловодськ

Про те, яка за площею ваша земельна ділянка, які рельєфні їй притаманні особливості, які її додаткові параметри, а також в якому стані знаходяться об'єкти, розташовані тут, вам розповість геодезія. Саме ця галузь займається дослідженням параметрів земельних ділянок.

Геодезичні роботи Світловодськ, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

В рамках геодезії виділяється інженерна геодезія. Вона спеціалізується на питаннях, пов'язаних з будівництвом. Адже будівництво - дуже відповідальний, багатогранний процес, що вимагає великих зусиль, витрат фінансів і часу. А геодезія покликана допомогти не тільки спростити цей процес, але і зробити його правильним, якісним.

Геодезія дозволяє гранично точно зафіксувати всі дані, що стосуються ділянки і також точно перенести їх з паперу назад на дільницю у вигляді проекту. Цілі, для яких замовляються геодезичні процедури, можуть бути найрізноманітнішими. Такими ж різними можуть бути і послуги, надані геодезистами. В одному випадку це може бути всього одна процедура, а в деяких - цілий комплекс.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за ділянку

Так, наприклад, для облаштування садової, прибудинкової території та для створення ландшафтного дизайну буде досить лише грамотно виконаної топографічної подеревної зйомки у великому масштабі (1:200). А от якщо мова йде про будівництво, то тут на всіх етапах присутній цілий набір геодезичних робіт:

 • створення геодезичної розбивочної основи;
 • топографічна зйомка для розробки плану з нанесенням відомостей про площу, рельєф, наявність нерухомих об'єктів, а також наземних і підземних комунікацій;
 • підрахунок обсягів земляних робіт з метою розрахувати витрати на цей етап будівництва, а також для того, щоб оптимізувати процес;
 • осьова розбивка конструкції і перенесення на місцевість проектних позначок;
 • проведення геодезичної вивірки споруд. Своєчасне проведення даної процедури дає можливість уникнути порушень і відхилень від норми;
 • виконавчі зйомки проводяться також з метою контролювати хід будівництва і виявляти розбіжності з нормами та проектом. Завершальна виконавча зйомка - обов'язкова процедура для введення будівлі в експлуатацію. За результатами зйомки обов'язково складається виконавча документація.

Крім супроводу будівництва наша компанія у Світловодську надає і ряд інших процедур. Зокрема, це послуги землевпорядного характеру, що стосуються оформлення технічної документації на ділянку. Такими послугами є кадастрова зйомка та складання кадастрового плану в Світловодську, а також визначення меж ділянки і винесення їх в натуру.

Не залишаються осторонь і об'єкти промислової спрямованості, а також гідротехнічні споруди. Геодезичному контролю піддаються греблі, дамби, водосховища та інші подібні об'єкти. Крім того, на промислових територіях проводиться цілий ряд специфічних процедур:

 • розрахунок обсягів земляних насипів у кар'єрах;
 • виявлення залишків сировини на складах;
 • перевірка вертикальності висотних споруд, наприклад, димових труб;
 • геодезичні процедури у Світловодську на гірських виробках;
 • контроль за правильністю установки промислових приладів і обладнання;
 • нівелювання підкранових шляхів у Світловодську та інших об'єктів.

Наша компанія надасть геодезію у Світловодську якісно і оперативно з наданням тільки найбільш точних даних.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення