Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи. Суми

Будь-який куточок міста Суми, а також прилеглих до нього населених пунктів можна досліджувати геодезичними методами за допомогою нашої компанії. Ми маємо представництво в місті Суми, тому в будь-який момент можемо виконати ваше замовлення на надання тієї чи іншої геодезичної послуги. Їх у нашому арсеналі безліч. І це відкриває перед нами широкі перспективи, а перед вами - можливість отримувати якісний комплексний результат.

Контакти в Сумах:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" в Сумах розташований за адресою вул. Малиновського, 12. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні роботи Суми, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

У нашій діяльності ми намагаємося охопити максимально широкий спектр геодезичних послуг. Сама геодезія - напрям багатогранне. В цілому, вона спрямована на вимірювальне дослідження території. Однак ці дослідження можуть бути найрізноманітнішими. Навіть у самій геодезії виділяється ряд широких відгалужень, на кожне з яких включає в себе набір процесів і процедур.

Найбільший і затребуваний напрям - це інженерна геодезія. Інженерні вишукування необхідні при проектуванні конструкцій, їх зведенні, а також в ході експлуатації. Подібні роботи включають в себе процеси, спрямовані на контроль над змінами в конструкції в ході її функціонування. Вивірка, контроль споруд, конструкцій і їх окремих елементів дає можливість вчасно виявити і усунути деформацію об'єкта та забезпечити йому подальшу нормальну експлуатацію. До складу інженерних вишукувань входить і топографічна зйомка, яка забезпечує найбільш повну інформацію про ділянці. Топозйомка та інженерно-геодезичні вишукування в цілому є так званою прелюдією до інших геодезичним процедур. Вони закладають основу, передаючи повний набір відомостей про ділянку.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Особливе значення набувають подібні дослідження на промислових об'єктах, об'єктах інфраструктури, а також на гідротехнічних спорудах. Контроль над правильністю розташування елементів таких об'єктів позначається не лише на ефективності роботи всієї споруди, але й на безпеку всіх знаходяться в ньому.

Після того, як виконані інженерні вишукування, якщо мова йде про будівництво, можна переходити до підрахунку об'ємів земляних робіт. Ці геодезичні процедури дозволяють з'ясувати кількісний показник грунту, який буде вийматися в ході риття котловану. Слідом за підрахунком об'ємів йдуть геодезичні роботи. Вони потрібні для того, щоб проектні відомості перенести на ділянку.

У ході будівельного процесу і по його завершенні знадобиться виконавча зйомка окремих елементів споруди і всієї конструкції. Це необхідно, щоб виявити можливі відхилення від проектних даних.

Не менш затребуваними є послуги з геодезичного дослідження місцевості перед виконанням ландшафтного дизайну. Зараз це дуже популярний напрямок благоустрій садової території, до якого потрібно підходити серйозно і грамотно. Тому без топографічної зйомки і відповідних геодезичних матеріалів починати її не варто.

Також є ряд процедур, спрямованих переважно на промислові об'єкти. Такими виступають:

  • визначення залишків сировини на складах;
  • обчислення крену таких споруд як вишки зв'язку, димові труби і інші висотні об'єкти;
  • зйомка підкранових колій та їх нівелювання;
  • виявлення кількісних показників довжини залізничного полотна на конкретній станції;
  • вишукування на гірничодобувних підприємствах;
  • роботи в ході монтажу промислового устаткування.

Це далеко не повний перелік тих послуг, які надає наша компанія Сумах. Комплексно або окремо, кожна процедура - це якісний і оперативний підсумок.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення