Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Тернівка

Геодезія - важливий напрямок діяльності. Крім того, вона завжди залишається актуальною. Адже земельні ділянки постійно оформлюються та переоформлюються, забудовуються, впорядковують, переплановують. Всі ці, а також ряд інших напрямків не можливі без геодезії з її здатністю досліджувати території за різними критеріями і параметрами. Ці критерії і параметри залежать від того, які цілі переслідуються в ході проведення робіт, а також від призначення досліджуваної території.

Геодезичні роботи Тернівка, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

найоб'ємнішим за кількістю процесів є інженерний напрямок. Він включає в себе всі роботи, які проводяться перед, під час, а також після завершення будівельного процесу на тому чи іншому об'єкті. Масштабність напрямку обумовлена великою кількістю робіт, які виконуються, а також їх значущістю.

Так, наприклад, сюди входить така ключова геодезична процедура як топографічна зйомка. Природно, що топозйомка здійснюється не тільки на територіях, відведених під будівництво. Однак подібні земельні ділянки найчастіше стають об'єктами. Це пов'язано з тим, що без топографічної зйомки, а точніше, без топографічного плану, який складається за її результатами, неможливо приступити до розробки проекту будівництва. Для таких цілей топозйомка проводиться в масштабі 1:500. А коли процес зйомки завершений, готовий план і  за нього затверджений проект, то завдання геодезистів нашої компанії - грамотно перенести цей проект на будівельний майданчик.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Крім топозйомки та супутніх їй робіт інженерний напрям має ще ряд не менш важливих процесів, які ми здійснюємо в Тернівці:

 • створення розбивочної основи в Тернівці;
 • розрахунок обсягів земляних робіт в Тернівці;
 • перенесення відміток на дно котловану;
 • розбивка осей споруди в Тернівці;
 • виконавчі зйомки в Тернівці, складання документації на їх основі;
 • підсумкова виконавча зйомка для введення будівлі в експлуатацію;
 • контроль стану будівлі в ході його експлуатації, відстеження деформаційних процесів шляхом проведення різних геодезичних процедур.

Геодезія охоплює будь-які ділянки і об'єкти незалежно від їх спрямування. Окремим сегментом є промислові території. Тут виділяється ряд так званих специфічних робіт, що вимагають особливого підходу:

 • нівелювальні роботи на поверхнях і промислових елементах;
 • геодезична зйомка автомобільних доріг, залізниць на стадії їх будівництва;
 • підрахунок залишків сировини на складах підприємств, а також корисних копалин на гірничих об'єктах;
 • геодезичні зйомки гідротехнічних споруд - гребель, водосховищ, дамб;
 • перевірка вертикальності димових труб та інших висотних споруд.

Крім цих робіт ми також займаємося землевпорядним комплексом, що включає визначення меж території та кадастрову зйомку місцевості, геодезичними процедурами з метою благоустрою ділянки (подеревна топозйомка), дослідженням комунікаційних ліній,  а також всіма видами картографічних робіт.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення