Безкоштовна консультація
Ваше ім'я*
Телефон або email
Основна інформація про об’єкт
Відповідаємо за всі інженерні вишукування під проект — навіщо шукати чотирьох різних підрядників? Звертайтеся до нас!

ТОВ "Гільдія Інжиніринг"

Наша компанія спеціалізується на здійсненні геодезичних та геологічних робіт різного напрямку. Геодезична діяльність пов'язана з вимірами на поверхні землі. З її допомогою здійснюється винесення проекту в натуру, також вона дозволяє простежити точність параметрів конструкції і багато іншого. Усі геодезичні роботи здійснюються в певній послідовності, яка визначена в регламентуючій документації.

Всі дані, отримані в результаті здійснення геодезичних зйомок, відправляються в камеральний відділ, де проходять обробку. У підсумку складається технічний звіт, який передається безпосередньо замовнику. Багаторічний досвід роботи дозволив компанії "Гільдія Інжиніринг" зібрати у своєму штаті сертифікованих фахівців, які мають всі необхідні дозволи на надання геодезичних послуг. У своїй роботі вони використовують високоточне геодезичне обладнання. За допомогою соверменних приладів геодезисти вирішують всі інженерні завдання на будь-якому етапі будівництва.

Ми пропонуємо:

Геологія

Ми надаємо геологічні послуги по всій Україні. На проведення геологічних робіт є дозвільна документація. Інженерно-геологічні вишукування проводять досвідчені инженери-геологи за допомогою сучасного обладнання. За підсумками проведених робіт замовник отримує техозвіт з рекомендаціями по типу і глибині закладення фундаменту.

Геодезія

Геодезичні роботи актуальні не тільки під час зведення будівель і споруд, але також і при встановленні паркану, підведенні інженерних комунікацій і т. д. Ми надаємо широкий спектр геодезичних послуг: топографічні зйомки в різних масштабах, геодезичний супровід будівництва будівель та споруд, маркшейдерські роботи. Виконуємо геодезичні роботи будь-якої складності по всій Україні.

Топографічна зйомка М 1:500 ділянки

Ми надаємо не тільки інженерно-геологічні вишукування, але і топографічні роботи. Однією з найбільш затребуваних послуг є топографічна зйомка. Топозйомка включає в себе цілий комплекс робіт, які спрямовані на отримання геометричних даних ділянки для створення топографічного плану в заданому маштабі. В результаті зйомки на схемі відображаються всі географічні елементи за допомогою спеціальних умовних знаків. Вишукувальна компанія "Гільдія Інжиніринг" надає топографічні плани і схеми, відповідно до вимог законодавчої нормативної технічної документації.

Топографо-геодезичний план М 1:2000 населеного пункту

Топографо-геодезичний план 1:2000 - це великомасштабний топографічний план, на який спирається вся документація по містобудуванню. План 1:2000 необхідний для планування великих комплексів нерухомості, в тому числі нових багатоповерхових забудов, підприємств і інших великих об'єктів. Використовується для благоустрою районів зі складною транспортною розв'язкою. Без нього неможливо уявити сучасне планування наземних і висотних лінійних об'єктів будь-якої складності. Цей масштаб досить великий, щоб охопити максимальну територію, але не на шкоду деталям. Складання топографо-геодезична плану масштабу 1:2000 можливо для території від одного гектара, для його створення, як правило, використовуються аерофотозйомка.


Вигоди, які ви отримуєте, при роботі з нами:

Геологія для проекту

Ви отримаєте

Звіт про інженерно - геологічні дослідження.

 1. Тип і глибину закладення фундаменту, що дозволяє розрахувати його вартість. Тобто правильно обраний фундамент дозволить уникнути додаткових витрат.
 2. Гарантію успішно пройти державну експертизу і отримати дозвіл на будівництво, тобто має юридичну силу відповідно до чинного законодавства.
 3. Наявність і якість грунтових вод їх агресивність до бетону та металу, що дозволяє передбачити і уникнути більшості неприємних сюрпризів, в період будівництва та під час експлуатації будівлі.
 4. Можливість адаптувати типовий проект під конкретну ділянку. До того ж, при необхідності, ми надаємо технічний супровід у вигляді правок і доповнень до звіту за запитом проектувальника.

Топозйомка М 1:500

Ви отримаєте

Топографічний план земельної ділянки в масштабі 1:500, в електронному та / або в паперовому вигляді.

 1. Гарантію успішного проходження обов'язкової державної експертизи та отримання дозволу на будівництво.
 2. Можливість для підведення інженерних комунікацій до ділянки: газ, вода, каналізація.
 3. Право оформити або переоформити договір оренди, приватизації, землеустрою.
 4. Точну інформацію про площі та межі ділянки по відповідності з кадастром і по відношенню до сусідів.
 5. Допустимість проводити подальші проектні рішення, необхідні для майбутнього будівництва.

Топографо-геодезичний план М 1: 2000

Ви отримаєте

Топографічний план М 1: 2000 ділянки або населеного пункту в паперовому та / або електронному вигляді.

 1. Використовується для розробки генплану населених пунктів, невеликих міст
 2. Для складання проекту, детального планування забудови, інженерної підготовки, благоустрою
 3. Для підготовки планів окремих районів мають складні транспортні розв'язки
 4. Для технічного проектування автомобільних доріг і залізничних колій, прокладки трас каналів, трубопроводів, що проходять в складній пересіченій місцевості
 5. Є основою для всієї містобудівної документації

Винесення меж

Ви отримаєте

Маркери (металеві або дерев'яні кілочки) на ділянці, схема «виносу», «акт виносу» підписаний сертифікованим геодезистом.

 1. Точне розташування кордонів своєї ділянки дозволяє використовувати його в повній мірі і законно його захищати.
 2. Бетоновані кілочки, марковані повороти кордонів, що ускладнює можливим зловмисникам спотворити результати вимірів.
 3. Можливість впевнено вирішувати можливі юридичні суперечка з допомогою оформлених документів.

Наші переваги:

Державні повірки

 

У своїй роботі наші фахівці використовують сучасне високоточне обладнання, яке проходить щорічну державну повірку. Тому в ході проведення робіт інженери-геодезисти та інженери-геологи отримують достовірні дані.

Своя лабораторія

 

Завдяки наявності своїй лабораторії, інженерно-геологічні вишукування здійснюються набагато швидше, що дозволяє економити час наших клієнтів. Аналіз грунту, визначення його фізико-механічних властивостей проводяться в стислі терміни.

Сертифікати спеціалістів

 

Наші фахівці мають відповідні сертифікати, що дозволяють здійснювати топографо-геодезичні, картографічні роботи та інженерно-геологічні вишукування. Кожні чотири роки фахівці підвищують свою кваліфікацію.


Відгуки про нас:

Рекомендаційні листи наших клієнтів:


3 основні досягнення компанії за 3 роки:

Буріння інженерно-геологічних свердловин глибиною 40 метрів для будівництва багатоповерхових будинків, заводів та елеваторів на всіх типах грунтів України.
Впровадження сучасних безпілотних літальних апаратів для створення топографічних карт, ортофотопланів, обмірних робіт і потреб сільського господарства.
Вишукування загальною площею 940 Га для будівництва 27 сонячних електростанцій з узгодженнями документації у всіх інстанціях і експлуатуючих організаціях.

Наші новини:

18.02.2019

Когда лучше всего проводить аэрофотосъемку?

Аэрофотосъемка необходима для того, чтобы получить панорамное изображение местности. Чаще всего, аэрофотосъемка используется для строительства и аграрного сектора. Без аэрофотосъемки также сложно себе представить проектирование любых линейных объектов, начиная от транспортных развязок, заканчивая коммуникациями.

Нельзя однозначно назвать лучшее время для аэрофотосъемки, все зависит от конечной цели. Если БПЛА сканирует землю для того, чтобы фермер мог спланировать количество урожая со своих посевных площадей, то здесь однозначно идет речь о сезонных съемках. Сезонные съемки в аграрном секторе, как правило, проводятся весной и перед сбором урожая. Последний вариант, как уже было сказано, помогает фермеру понять, что ожидать от своего надела. А весенняя аэрофотосъемка полей помогает увидеть состояние озимых после зимовки и той земли, которая в холодное время года отдыхала.

Если мы говорим о строительном секторе или планировании ремонта/прокладки линейных объектов, то здесь лучшее время для аэрофотосъемки – зима (если не много снега) или начало весны. Тот период, когда лиственный покров не успел укрыть деревья и они занимают меньше площади обзора.

В целом же, лучше задавать вопрос не “в какое время года лучше проводить аэрофотосъемку?”, а “при какой погоде лучше делать аэрофотосъемку”.

Сегодняшние БПЛА позволяют делать четкие снимки не только во время солнечной погоды, когда резкость каждой детали помогает видеть сквозь километры. Наше оборудование позволяет проводить съемку при любой погоде!

21.01.2019

Зимой можно более точно определить уровень промерзания грунта!

Геологические изыскания или геология почвы — это специальная процедура, которая позволяет узнать толщину, очередность и состав наслоений. Эти исследования помогают понять уровень промерзания грунта, глубину положения грунтовых вод, рыхлость, вязкость и прочие данные, которые используются во время проектирования зданий.

Чтобы определить особенности почвенного покрова, предотвратив неравномерную осадку и прочие типичные для новостроек проблемы, рекомендуется проводить изыскания непосредственно перед планированием и, конечно, строительством зданий и сооружений.

Распространено неверное мнение, что в холодное время года проводить геологию почвы затруднительно и малоэффективно. Именно поэтому сегодня мы поговорим о том, в какое время года лучше проводить полевые исследования грунта и почему.

Переносить процедуру исследования почвы на позднюю весну или лето, особенно если на участке нет двухметровых сугробов снега, смысла нет. Ведь такие мероприятия запросто можно проводить при любых погодных условиях. Можно даже сказать, что результаты их мало будут отличаться, за исключением одного нюанса.

А физико-механические и химические характеристики всё равно определяются в лабораториях после оттаивания. Отличия изысканий, проводимых в тёплое время года и во время морозов, заключается лишь в том, что в последнем случае иногда используется метод срезов.

Из-за того что холодное время года грунт меняет свои физические свойства, буровые работы могут быть менее эффективными. Но учитывая климатические особенности последних зим, можно с уверенностью сказать что отличия в КПД буровых установок практически ощущаться не будут.

Что ж, пора подвести итоги? Вне зависимости от того, в какое время года проходят проектные работы и строительство, без подробных и внимательных геологических изысканий сложно себе представить благоприятный прогноз по эксплуатации здания. Только геология участка сможет дать уверенность в том, что новое здание прослужит долго и не преподнесет ни единой проблемы.

Для более подробной консультации звоните по телефону, указанному в верхнем правом углу сайта ООО "Гильдия Инжиниринг" или пишите на электронную почту.

28.12.2018

С Новым годом и Рождеством!

Многоуважаемые коллеги, партнеры, клиенты!

Во-первых, благодарим вас за эффективное и уютное сотрудничество! И в Новый Год, искренне желаем дальнейшего процветания, индивидуальных успехов и лучезарных улыбок, символизирующих достаток и самореализацию во всех ваших замыслах!

Пусть не только в сказочную новогоднюю ночь, но и в каждый из дней 2019 года во всех текущих делах и новых проектах и других сферах корпоративной деятельности и частной жизни Вам сопутствует удача, а финансовая отдача и радость от результатов выполненной работы и решения сложных задач не ведает границ!

Всі новини компанії...

Наші клієнти:

Інші клієнти компанії...