Безкоштовна консультація
Ваше ім'я*
Телефон або email
Основна інформація про об’єкт
Навіщо шукати чотирьох підрядників для пошуків під проект? Звертайтеся до нас

ТОВ "Гільдія Інжиніринг"

Наша компанія спеціалізується на здійсненні геодезичних та геологічних робіт різного напрямку. Геодезична діяльність пов'язана з вимірами на поверхні землі. З її допомогою здійснюється винесення проекту в натуру, також вона дозволяє простежити точність параметрів конструкції і багато іншого. Усі геодезичні роботи здійснюються в певній послідовності, яка визначена в регламентуючій документації.

Всі дані, отримані в результаті здійснення геодезичних зйомок, відправляються в камеральний відділ, де проходять обробку. У підсумку складається технічний звіт, який передається безпосередньо замовнику. Багаторічний досвід роботи дозволив компанії "Гільдія Інжиніринг" зібрати у своєму штаті сертифікованих фахівців, які мають всі необхідні дозволи на надання геодезичних послуг. У своїй роботі вони використовують високоточне геодезичне обладнання. За допомогою соверменних приладів геодезисти вирішують всі інженерні завдання на будь-якому етапі будівництва.

Ми пропонуємо:

Геологія

Ми надаємо геологічні послуги по всій Україні. На проведення геологічних робіт є дозвільна документація. Інженерно-геологічні вишукування проводять досвідчені инженери-геологи за допомогою сучасного обладнання. За підсумками проведених робіт замовник отримує техозвіт з рекомендаціями по типу і глибині закладення фундаменту.

Геодезія

Геодезичні роботи актуальні не тільки під час зведення будівель і споруд, але також і при встановленні паркану, підведенні інженерних комунікацій і т. д. Ми надаємо широкий спектр геодезичних послуг: топографічні зйомки в різних масштабах, геодезичний супровід будівництва будівель та споруд, маркшейдерські роботи. Виконуємо геодезичні роботи будь-якої складності по всій Україні.

Топографічна зйомка

Ми надаємо не тільки інженерно-геологічні вишукування, але і топографічні роботи. Однією з найбільш затребуваних послуг є топографічна зйомка. Топозйомка включає в себе цілий комплекс робіт, які спрямовані на отримання геометричних даних ділянки для створення топографічного плану в заданому маштабі. В результаті зйомки на схемі відображаються всі географічні елементи за допомогою спеціальних умовних знаків. Вишукувальна компанія "Гільдія Інжиніринг" надає топографічні плани і схеми, відповідно до вимог законодавчої нормативної технічної документації.


Вигоди, які ви отримуєте, при роботі з нами:

Геологія

Ви отримаєте

Звіт про інженерно - геологічні дослідження.

 1. Тип і глибину закладення фундаменту, що дозволяє розрахувати його вартість. Тобто правильно обраний фундамент дозволить уникнути додаткових витрат.
 2. Гарантію успішно пройти державну експертизу і отримати дозвіл на будівництво, тобто має юридичну силу відповідно до чинного законодавства.
 3. Наявність і якість грунтових вод їх агресивність до бетону та металу, що дозволяє передбачити і уникнути більшості неприємних сюрпризів, в період будівництва та під час експлуатації будівлі.
 4. Можливість адаптувати типовий проект під конкретну ділянку. До того ж, при необхідності, ми надаємо технічний супровід у вигляді правок і доповнень до звіту за запитом проектувальника.

Топозйомка

Ви отримаєте

Топографічний план земельної ділянки в масштабі, в електронному та / або в паперовому вигляді.

 1. Гарантію успішного проходження обов'язкової державної експертизи та отримання дозволу на будівництво.
 2. Можливість для підведення інженерних комунікацій до ділянки: газ, вода, каналізація.
 3. Право оформити або переоформити договір оренди, приватизації, землеустрою.
 4. Точну інформацію про площі та межі ділянки по відповідності з кадастром і по відношенню до сусідів.
 5. Допустимість проводити подальші проектні рішення, необхідні для майбутнього будівництва.

Винесення меж

Ви отримаєте

Маркери (металеві або дерев'яні кілочки) на ділянці, схема «виносу», «акт виносу» підписаний сертифікованим геодезистом.

 1. Точне розташування кордонів своєї ділянки дозволяє використовувати його в повній мірі і законно його захищати.
 2. Бетоновані кілочки, марковані повороти кордонів, що ускладнює можливим зловмисникам спотворити результати вимірів.
 3. Можливість впевнено вирішувати можливі юридичні суперечка з допомогою оформлених документів.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану

Ви отримаєте

Топографічний план М 1: 2000 ділянки і прилеглої території до прогнозованої точки підключення і ситуаційний план М 1: 500 в паперовому та / або електронному вигляді.

 1. Законне підключення або перепідключення до різних комунікаційних мереж (електрика, газ, вода, каналізація).
 2. Змінити потужність мереж підключення.
 3. За допомогою встановленої відстані від точки підключення до точки споживання, визначити нюанси, можливі складнощі і витрати на підключення.

Наші переваги:

Державні повірки

 

У своїй роботі наші фахівці використовують сучасне високоточне обладнання, яке проходить щорічну державну повірку. Тому в ході проведення робіт інженери-геодезисти та інженери-геологи отримують достовірні дані.

Своя лабораторія

 

Завдяки наявності своїй лабораторії, інженерно-геологічні вишукування здійснюються набагато швидше, що дозволяє економити час наших клієнтів. Аналіз грунту, визначення його фізико-механічних властивостей проводяться в стислі терміни.

Сертифікати спеціалістів

 

Наші фахівці мають відповідні сертифікати, що дозволяють здійснювати топографо-геодезичні, картографічні роботи та інженерно-геологічні вишукування. Кожні чотири роки фахівці підвищують свою кваліфікацію.


Відгуки про нас:

Рекомендаційні листи наших клієнтів:


3 основні досягнення компанії за 3 роки:

Буріння інженерно-геологічних свердловин глибиною 40 метрів для будівництва багатоповерхових будинків, заводів та елеваторів на всіх типах грунтів України.
Впровадження сучасних безпілотних літальних апаратів для створення топографічних карт, ортофотопланів, обмірних робіт і потреб сільського господарства.
Вишукування загальною площею 940 Га для будівництва 27 сонячних електростанцій з узгодженнями документації у всіх інстанціях і експлуатуючих організаціях.

Наші новини:

14.11.2018

Подготовка к строительству СЭС? Комплексный подход для правильного результата

Установка солнечной фермы по добыче электричества – это серьёзное вложение, которое требует тщательной подготовки. СЭС будет работать как по часам только в том случае, если каждую панель установят по инженерным рекомендациям, составленным после геологических изысканий и геодезических обмеров. И чтобы получить нормальное качество, некоторые соглашаются на то, чтобы разными этапами занимались разные подрядчики – но зачем? Если есть компания со штатом настоящих профессионалов, которая собственной репутацией отвечает за итоговый результат и имеет огромный опыт реализации подобных проектов?

В ООО "Гильдия Инжиниринг" каждым шагом, начиная от проекта, заканчивая разметкой для установки, занимаются высококвалифицированные специалисты. Мы работаем по государственной лицензии в Украине, а опыт – 17 лет, поэтому нам и доверяют даже очень крупные и сложные проекты.  С нами Вам не нужно будет искать нескольких подрядчиков, ООО "Гильдия Инжиниринг" – это огромный штат специалистов и один из лучших парков техники. Мы справимся с любыми, даже самыми сложными проектами. Вам нужно будет просто поставить перед нами задачу – и всё. Остальное – за нами:

 • геология
 • геодезия
 • топографическая съемка
 • разметка участка
 • вынос границ

Комплексный подход и качественная, быстрая работа – мы несём 100% ответственность за Ваш проект. Заказывайте консультацию инженеров-геологов или геодезистов – звоните в любое время. Обращайтесь к нам в чате обсуждений, по электронному адресу или заказывайте услугу обратной связи.

27.09.2018

Ваша карьера в ГК GEOTOP

Компания «Гильдия Инжиниринг» входит в состав группы компаний GEOTOP и специализируется на осуществлении геодезических и геологических изысканий любой сложности по всей Украине. Число интересных, крупных проектов постоянно растет! Мы не останавливаемся и работаем над увеличением команды профессионалов.

Приглашаем к сотрудничеству:

 • геодезиста, чертежника для камеральной обработки геодезии, топографических съёмок М 1:2000, М 1:500;
 • проектировщика генеральных планов;
 • помощника руководителя договорного отдела.

Важно! Каждый сотрудник нашей компании работает официально и располагает полным социальным пакетом.

Мы предоставляем интересные заказы, инновационные методики и современные программы для их выполнения. Готовы обучить всему что знаем!

Если Вы готовы сотрудничать с нами, ждем Ваше резюме на почту a0975724657@gmail.com. Контактный телефон: 097-57-246-57.

27.08.2018

Исследование участка площадью 68 га для строительства солнечной электростанции в Днепропетровской области завершено

Специалисты компании ГК Geotop завершили один из самых крупных проектов - геология для строительства солнечной электростанции, комплекс будет расположен в Днепропетровской области на территории площадью 68 га.

Солнечные электростанции - это один из самых популярных в современных европейских странах способов получения возобновляемой электроэнергии. Сегодня солнечные электростанции считаются одним из приоритетнейших способов получения экологически безопасного электричества. Такой способ практически безвреден для окружающей среды и довольно эффективен.  У солнечных панелей относительно быстрая самоокупаемость, кроме того, все экологически безопасные способы получения электроэнергии оплачивается нашим государством по зеленому тарифу, который несколько раз выше, чем продажа электроэнергии из традиционных источников. Именно поэтому и в нашей стране солнечные панели всё увереннее занимают свою нишу в добыче стратегического ресурса.

Геология для установки солнечных батарей - это забор проб с дальнейшим изучением их в лабораторных условиях. Количество и частота бурения скважин для взятия образцов определяется сложностью рельефа участка и ориентировочным составом структуры грунта. Если мы говорим именно об этом проекте, то здесь было определено оптимальное количество скважин: единица на 1 га.

Геология для строительства солнечных электростанций - это обязательное изыскание, так как именно структура грунта определяется его выносливость. Солнечные панели - это, конечно, не самое тяжёлое оборудование, но учитывая то, что давление ветра и природных осадков на широкую панель может привести к искажению ее положения, а это, в свою очередь, к существенному снижению  КПД и доходности, то к способу установки и фиксации нужно подходить со всем возможным вниманием.

ГК Geotop - это организация, которая работает по всей территории Украины. Мы можем проводить самые сложные и масштабные изыскания для реализации самых амбициозных проектов - задавайте свои вопросы в строке обсуждения или звоните по указанному на сайте номеру телефона.

Всі новини компанії...

Наші клієнти:

Інші клієнти компанії...