Безкоштовна консультація
Ваше ім'я*
Телефон або email
Основна інформація про об’єкт

ТОВ «Гільдія Інжиніринг» займається створенням якісної, точної і достовірної основи для проектування та будівництва: геодезія, геологія, топозйомка.Активність і надійність команди підтверджена 70-ма успішними об'єктами в місяць. Команда з 48 фахівців має досвід роботи більше 17 років і більше 14 000 об'єктів. Документація розроблена "Гільдією Інжиніринг" має високий ступінь достовірності і юридичну силу. Результати робіт відповідають всім сучасним нормам і правилам. Ми маємо всі необхідні дозволи, сертифікати, повірки для виконання робіт згідно законодавства близько 26 шт.

Ми пропонуємо послуги:

Геологія

Ми надаємо геологічні послуги по всій Україні. На проведення геологічних робіт є дозвільна документація. Інженерно-геологічні вишукування проводять досвідчені инженери-геологи за допомогою сучасного обладнання. За підсумками проведених робіт замовник отримує техозвіт з рекомендаціями по типу і глибині закладення фундаменту.

Геодезія

Геодезичні роботи за допомогою сучасного високоточного обладнання. Застосовуються при будівництві будівель і споруд на етапі від земляних робіт до здачі об'єкта в експлуатацію. Наші фахівці здійснюють контроль геометричних параметрів конструкції у відповідність з проектом.

Топографічна зйомка М 1:500 ділянки

Потрібна не тільки для проектування об'єкта, а й для реконструкції, землевпорядних робіт. Наші фахівці виконують топозйомку для проектування доріг, газопроводів, ліній електропередач та освітлення, мереж водопроводів та каналізацій, сонячних електростанцій, гідротехнічних споруд.

Топографо-геодезичний план М 1:2000 населеного пункту

На топографо-геодезичний план 1: 2000 спирається вся містобудівна документація. Топоплан м 1: 2000 необхідний для розробки генерального плану населених пунктів, розробки детальних планів, для проекту підключення до електромереж.


Вигоди, які ви отримуєте, при роботі з нами:

Геологія для проекту

Ви отримаєте

Звіт про інженерно - геологічні дослідження.

 1. Тип і глибину закладення фундаменту, що дозволяє розрахувати його вартість. Тобто правильно обраний фундамент дозволить уникнути додаткових витрат.
 2. Гарантію успішно пройти державну експертизу і отримати дозвіл на будівництво, тобто має юридичну силу відповідно до чинного законодавства.
 3. Наявність і якість грунтових вод їх агресивність до бетону та металу, що дозволяє передбачити і уникнути більшості неприємних сюрпризів, в період будівництва та під час експлуатації будівлі.
 4. Можливість адаптувати типовий проект під конкретну ділянку. До того ж, при необхідності, ми надаємо технічний супровід у вигляді правок і доповнень до звіту за запитом проектувальника.

Топозйомка М 1:500

Ви отримаєте

Топографічний план земельної ділянки в масштабі 1:500, в електронному та / або в паперовому вигляді.

 1. Гарантію успішного проходження обов'язкової державної експертизи та отримання дозволу на будівництво.
 2. Можливість для підведення інженерних комунікацій до ділянки: газ, вода, каналізація.
 3. Право оформити або переоформити договір оренди, приватизації, землеустрою.
 4. Точну інформацію про площі та межі ділянки по відповідності з кадастром і по відношенню до сусідів.
 5. Допустимість проводити подальші проектні рішення, необхідні для майбутнього будівництва.

Топографо-геодезичний план М 1: 2000

Ви отримаєте

Топографічний план М 1: 2000 ділянки або населеного пункту в паперовому та / або електронному вигляді.

 1. Використовується для розробки генплану населених пунктів, невеликих міст
 2. Для складання проекту, детального планування забудови, інженерної підготовки, благоустрою
 3. Для підготовки планів окремих районів мають складні транспортні розв'язки
 4. Для технічного проектування автомобільних доріг і залізничних колій, прокладки трас каналів, трубопроводів, що проходять в складній пересіченій місцевості
 5. Є основою для всієї містобудівної документації

Винесення меж

Ви отримаєте

Маркери (металеві або дерев'яні кілочки) на ділянці, схема «виносу», «акт виносу» підписаний сертифікованим геодезистом.

 1. Точне розташування кордонів своєї ділянки дозволяє використовувати його в повній мірі і законно його захищати.
 2. Бетоновані кілочки, марковані повороти кордонів, що ускладнює можливим зловмисникам спотворити результати вимірів.
 3. Можливість впевнено вирішувати можливі юридичні суперечка з допомогою оформлених документів.

Наші переваги:

Державні повірки

 

У своїй роботі наші фахівці використовують сучасне високоточне обладнання, яке проходить щорічну державну повірку. Тому в ході проведення робіт інженери-геодезисти та інженери-геологи отримують достовірні дані.

Своя лабораторія

 

Завдяки наявності своїй лабораторії, інженерно-геологічні вишукування здійснюються набагато швидше, що дозволяє економити час наших клієнтів. Аналіз грунту, визначення його фізико-механічних властивостей проводяться в стислі терміни.

Сертифікати спеціалістів

 

Наші фахівці мають відповідні сертифікати, що дозволяють здійснювати топографо-геодезичні, картографічні роботи та інженерно-геологічні вишукування. Кожні чотири роки фахівці підвищують свою кваліфікацію.


Відгуки про нас:

Рекомендаційні листи наших клієнтів:


3 основні досягнення компанії за 3 роки:

Буріння інженерно-геологічних свердловин глибиною 40 метрів для будівництва багатоповерхових будинків, заводів та елеваторів на всіх типах грунтів України.
Впровадження сучасних безпілотних літальних апаратів для створення топографічних карт, ортофотопланів, обмірних робіт і потреб сільського господарства.
Вишукування загальною площею 940 Га для будівництва 27 сонячних електростанцій з узгодженнями документації у всіх інстанціях і експлуатуючих організаціях.

Наші новини:

11.06.2019

Грамотно составленный генплан обеспечит инвестиционную привлекательность земель

Объединенные территориальные громады практически на всей территории Украины получили возможность получения комплекса проектно-изыскательских услуг, заключив договор с единой подрядной организацией. ООО «Гильдия Инжиниринг» - успешная компания с почти двадцатилетним стажем работы, выполняющая сегодня инженерно-геологические и топографо-геодезические изыскания, а также подготовку проектов. Теперь генеральный план населенного пункта и даже целого района можно составить с учетом данных актуальной топогеодезической съемки и «увязанных» с ними сведений о геологическом строении местности. Только так можно обеспечить оптимальное расположение на землях объединенной территориальной громады:

 • жилых зон;
 • дорог;
 • энергетических объектов (солнечных и других электростанций, линий электропередачи);
 • сетей водоснабжения и водоотведения;
 • искусственных водоемов;
 • сельскохозяйственных угодий различного назначения.

Грамотно составленный генплан обеспечит инвестиционную привлекательность земель для привлечения инвесторов, облегчит составление и утверждение бюджета на развитие. В ходе изыскательских работ компанией «Гильдия Инжиниринг» применяются:

 • беспилотные летательные аппараты для аэрофотосъемки местности;
 • оптико-цифровое геодезическое измерительное оборудование;
 • системы спутниковой навигации;
 • современное буровое и испытательное оборудование;
 • компьютерная техника.

Компания «Гильдия Инжиниринг» работает, строго подчиняясь законодательным требованиям и стандартам, применяющимся в сфере ее деятельности, что подтверждено свидетельством о соответствии системы управления качеством ДСТУ ISO 9001:2015. Сотрудники имеют сертификаты специалистов и экспертов. Для расчетов, построения планов, карт и проектных чертежей используется только лицензионное программное обеспечение. Измерительное оборудование и инструменты, лабораторные приборы проходят государственную поверку в сроки, установленные нормативной документацией.

28.03.2019

Ваша карьера в "Гильдия Инжиниринг"

Компания «Гильдия Инжиниринг» специализируется на осуществлении геодезических и геологических изысканий любой сложности по всей Украине. Число интересных, крупных проектов постоянно растет! Мы не останавливаемся и работаем над увеличением команды профессионалов.

Приглашаем к сотрудничеству:

 • геодезиста, чертежника для камеральной обработки геодезии, топографических съёмок М 1:2000, М 1:500;
 • геолога, мастер буровой установки;
 • проектировщика генеральных планов;
 • менеджера по продажам

Важно! Каждый сотрудник нашей компании работает официально и располагает полным социальным пакетом.

Мы предоставляем интересные заказы, инновационные методики и современные программы для их выполнения. Готовы обучить всему что знаем!

Если Вы готовы сотрудничать с нами, ждем Ваше резюме на почту a0975724657@gmail.com. Контактный телефон: 097-57-246-57.

18.02.2019

Когда лучше всего проводить аэрофотосъемку?

Аэрофотосъемка необходима для того, чтобы получить панорамное изображение местности. Чаще всего, аэрофотосъемка используется для строительства и аграрного сектора. Без аэрофотосъемки также сложно себе представить проектирование любых линейных объектов, начиная от транспортных развязок, заканчивая коммуникациями.

Нельзя однозначно назвать лучшее время для аэрофотосъемки, все зависит от конечной цели. Если БПЛА сканирует землю для того, чтобы фермер мог спланировать количество урожая со своих посевных площадей, то здесь однозначно идет речь о сезонных съемках. Сезонные съемки в аграрном секторе, как правило, проводятся весной и перед сбором урожая. Последний вариант, как уже было сказано, помогает фермеру понять, что ожидать от своего надела. А весенняя аэрофотосъемка полей помогает увидеть состояние озимых после зимовки и той земли, которая в холодное время года отдыхала.

Если мы говорим о строительном секторе или планировании ремонта/прокладки линейных объектов, то здесь лучшее время для аэрофотосъемки – зима (если не много снега) или начало весны. Тот период, когда лиственный покров не успел укрыть деревья и они занимают меньше площади обзора.

В целом же, лучше задавать вопрос не “в какое время года лучше проводить аэрофотосъемку?”, а “при какой погоде лучше делать аэрофотосъемку”.

Сегодняшние БПЛА позволяют делать четкие снимки не только во время солнечной погоды, когда резкость каждой детали помогает видеть сквозь километры. Наше оборудование позволяет проводить съемку при любой погоде!

Всі новини компанії...

Наші клієнти:

Інші клієнти компанії...