Фірма "Гільдія Інжиніринг" виконує інженерно-геологічні, геодезичні, екологічні, кадастрові вишукування під Ваш проект 
Безкоштовна консультація
Ваше ім'я*
Телефон або email
Основна інформація про об’єкт
Навіщо шукати чотирьох підрядників для пошуків під проект? Звертайтеся до нас

ТОВ "Гільдія Інжиніринг"

Наша компанія спеціалізується на здійсненні геодезичних та геологічних робіт різного напрямку. Геодезична діяльність пов'язана з вимірами на поверхні землі. З її допомогою здійснюється винесення проекту в натуру, також вона дозволяє простежити точність параметрів конструкції і багато іншого. Усі геодезичні роботи здійснюються в певній послідовності, яка визначена в регламентуючій документації.

Всі дані, отримані в результаті здійснення геодезичних зйомок, відправляються в камеральний відділ, де проходять обробку. У підсумку складається технічний звіт, який передається безпосередньо замовнику. Багаторічний досвід роботи дозволив компанії "Гільдія Інжиніринг" зібрати у своєму штаті сертифікованих фахівців, які мають всі необхідні дозволи на надання геодезичних послуг. У своїй роботі вони використовують високоточне геодезичне обладнання. За допомогою соверменних приладів геодезисти вирішують всі інженерні завдання на будь-якому етапі будівництва.

Ми пропонуємо:

Геологія

Ми надаємо геологічні послуги по всій Україні. На проведення геологічних робіт є дозвільна документація. Інженерно-геологічні вишукування проводять досвідчені инженери-геологи за допомогою сучасного обладнання. За підсумками проведених робіт замовник отримує техозвіт з рекомендаціями по типу і глибині закладення фундаменту.

Геодезія

Геодезичні роботи актуальні не тільки під час зведення будівель і споруд, але також і при встановленні паркану, підведенні інженерних комунікацій і т. д. Ми надаємо широкий спектр геодезичних послуг: топографічні зйомки в різних масштабах, геодезичний супровід будівництва будівель та споруд, маркшейдерські роботи. Виконуємо геодезичні роботи будь-якої складності по всій Україні.

Топографічна зйомка

Ми надаємо не тільки інженерно-геологічні вишукування, але і топографічні роботи. Однією з найбільш затребуваних послуг є топографічна зйомка. Топозйомка включає в себе цілий комплекс робіт, які спрямовані на отримання геометричних даних ділянки для створення топографічного плану в заданому маштабі. В результаті зйомки на схемі відображаються всі географічні елементи за допомогою спеціальних умовних знаків. Вишукувальна компанія "Гільдія Інжиніринг" надає топографічні плани і схеми, відповідно до вимог законодавчої нормативної технічної документації.


Вигоди, які ви отримуєте, при роботі з нами:

Геологія

Ви отримаєте

Звіт про інженерно - геологічні дослідження.

 1. Тип і глибину закладення фундаменту, що дозволяє розрахувати його вартість. Тобто правильно обраний фундамент дозволить уникнути додаткових витрат.
 2. Гарантію успішно пройти державну експертизу і отримати дозвіл на будівництво, тобто має юридичну силу відповідно до чинного законодавства.
 3. Наявність і якість грунтових вод їх агресивність до бетону та металу, що дозволяє передбачити і уникнути більшості неприємних сюрпризів, в період будівництва та під час експлуатації будівлі.
 4. Можливість адаптувати типовий проект під конкретну ділянку. До того ж, при необхідності, ми надаємо технічний супровід у вигляді правок і доповнень до звіту за запитом проектувальника.

Топозйомка

Ви отримаєте

Топографічний план земельної ділянки в масштабі, в електронному та / або в паперовому вигляді.

 1. Гарантію успішного проходження обов'язкової державної експертизи та отримання дозволу на будівництво.
 2. Можливість для підведення інженерних комунікацій до ділянки: газ, вода, каналізація.
 3. Право оформити або переоформити договір оренди, приватизації, землеустрою.
 4. Точну інформацію про площі та межі ділянки по відповідності з кадастром і по відношенню до сусідів.
 5. Допустимість проводити подальші проектні рішення, необхідні для майбутнього будівництва.

Винесення меж

Ви отримаєте

Маркери (металеві або дерев'яні кілочки) на ділянці, схема «виносу», «акт виносу» підписаний сертифікованим геодезистом.

 1. Точне розташування кордонів своєї ділянки дозволяє використовувати його в повній мірі і законно його захищати.
 2. Бетоновані кілочки, марковані повороти кордонів, що ускладнює можливим зловмисникам спотворити результати вимірів.
 3. Можливість впевнено вирішувати можливі юридичні суперечка з допомогою оформлених документів.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану

Ви отримаєте

Топографічний план М 1: 2000 ділянки і прилеглої території до прогнозованої точки підключення і ситуаційний план М 1: 500 в паперовому та / або електронному вигляді.

 1. Законне підключення або перепідключення до різних комунікаційних мереж (електрика, газ, вода, каналізація).
 2. Змінити потужність мереж підключення.
 3. За допомогою встановленої відстані від точки підключення до точки споживання, визначити нюанси, можливі складнощі і витрати на підключення.

Наші переваги:

Державні повірки

 

У своїй роботі наші фахівці використовують сучасне високоточне обладнання, яке проходить щорічну державну повірку. Тому в ході проведення робіт інженери-геодезисти та інженери-геологи отримують достовірні дані.

Своя лабораторія

 

Завдяки наявності своїй лабораторії, інженерно-геологічні вишукування здійснюються набагато швидше, що дозволяє економити час наших клієнтів. Аналіз грунту, визначення його фізико-механічних властивостей проводяться в стислі терміни.

Сертифікати спеціалістів

 

Наші фахівці мають відповідні сертифікати, що дозволяють здійснювати топографо-геодезичні, картографічні роботи та інженерно-геологічні вишукування. Кожні чотири роки фахівці підвищують свою кваліфікацію.


Відгуки про нас:

Рекомендаційні листи наших клієнтів:


3 основні досягнення компанії за 3 роки:

Буріння інженерно-геологічних свердловин глибиною 40 метрів для будівництва багатоповерхових будинків, заводів та елеваторів на всіх типах грунтів України.
Впровадження сучасних безпілотних літальних апаратів для створення топографічних карт, ортофотопланів, обмірних робіт і потреб сільського господарства.
Вишукування загальною площею 940 Га для будівництва 27 сонячних електростанцій з узгодженнями документації у всіх інстанціях і експлуатуючих організаціях.

Наші новини:

25.06.2018

Изыскания под ремонт и реконструкцию автодорог с бурением асфальта

Многие участки автомобильных дорог нуждаются в капитальном ремонте или даже полной реконструкции. Одним из основных условий высокого качества дорожного строительства является необходимость тщательного предварительного изучения природных условий местности, где ведется строительство и, особенно, инженерно-геологического строения основания трассы. Конструкция и материалы изготовления дорожного полотна должны максимально соответствовать геологии территории.

Учитывая богатый опыт геологических изысканий для обоснования различных видов строительства, которым обладает наша компания, мы принимали участие в подготовке проекта реконструкции одной из автомобильных магистралей. Нашей задачей было определение:

 • структуры и литологического состава подстилающих дорогу грунтов;
 • местных гидрогеологических условий;
 • наличия и интенсивности современных экзогенных геологических процессов, способных осложнить строительные работы, а также эксплуатацию реконструированной автотрассы.

Помимо этого, техническое зaдание предусматривало оценку геометрических и физико-механических параметров слоев старого асфальтобетонного покрытия дороги, с целью выработки проектировщикам и строителями оптимального плана ее реконструкции.

Для достижения поставленных целей разработанная нами программа инженерно-геологических изысканий основывалась на бурении разведочных скважин (с отбором кернов – проб не нарушенной структуры). Опробование охватывало всю толщину асфальта, нижние слои дорожного основания и грунт до глубины 10 метров.

По итогам работ организация, отвечающая за разработку проекта реконструкции, получила от нас исчерпывающий технический отчет, включающий необходимые фактические и расчетные характеристики изученных в нашем лабораторно-испытательном центре образцов, инженерно-геологическую карту и разрез вдоль трассы автодороги.

13.06.2018

Новые возможности с новыми БПЛА

Современные тенденции в области проведения геодезических изысканий, цель которых - составление топографических, а также специальных карт, диктуют необходимость повышения производительности съемочных работ и увеличения круга охватываемых ими вопросов. Этим требованиям, как нельзя лучше, соответствует аэрофотосъемка, чьи возможности постоянно совершенствуются на основе научных и технических достижений.

Компания «Гильдия Инжиниринг», идя в ногу со временем, не так давно расширила круг предоставляемых услуг благодаря приобретению партии современных беспилотных летательных аппаратов (БПЛА). Сравнив затраты на применение и эффективность съемок, проводимых БПЛА, с такими же показателями других видов съемочных работ (топогеодезическая съемка наземными инструментами, фотосъемка участков с самолетов или спутников), мы убедились в очевидном преимуществе беспилотников.

Наша новая техника обладает многими функциями и, в зависимости от сферы Вашего бизнеса, может решать различные задачи.

Если круг Ваших интересов – проектирование и строительная деятельность, то Вас, несомненно, заинтересует возможность намного более быстрой и не менее точной (по сравнению с традиционными методами) топосъемки участков местности и объектов недвижимости. Причем огромным преимуществом нашей компании после начала использования новых БПЛА стала возможность качественной съемки даже небольших земельных участков и отдельных инженерных сооружений.

Огромную пользу наши услуги теперь могут принести и в сфере сельского хозяйства. Для фермеров и аграрных предприятий мы можем выполнить электронное картирование и наладить систему мониторинга посевных площадей, в рамках которой Вы будете оперативно получать исчерпывающую информацию:

 • о состоянии здоровья сельскохозяйственных культур и их жизнеспособности;
 • о проценте всхожести посевов;
 • о степени пораженности полей сорными растениями, зараженности различными болезнями;
 • о прогнозной урожайности.

Такие данные мы можем предоставлять Вам благодаря наличию в комплекте наших БПЛА мультиспектральных сенсоров, позволяющих фиксировать количество поглощаемого и отражаемого зеленой массой растений солнечного света, определять NDVI (нормализованный относительный индекс растительности). Для Вас возможность осуществления, на основании предоставленных нами сведений, оперативного анализа ситуации на полях и внесения необходимых изменений в агротехнологию обернется увеличением урожайности и прямой выгодой.

22.05.2018

Изыскания для проектирования крупнейшей солнечной электростанции в Сумской области

Совсем недавно компания «Гильдия Инжиниринг» успешно завершила геологические и геодезические изыскания для проектирования крупнейшей солнечной электростанции от немецкой компании ТОВ «ГЛОБАЛ ГРІН ЕНЕРДЖІ СОЛАР I». В г. Тростянец Сумской области, с началом весны уже начали масштабное строительство электростанции.

Была проделана огромная работа, в ходе которой специалисты компании провели геологические изыскания, которые позволяют судить о подвижности и рельефности грунта, химического состава почвы, глубины подводных вод и их взаимодействие с основными стройматериалами. Бурение, с целью взятия проб грунта на лабораторный анализ, проводилось в нескольких местах. Общий объем бурения составляет 75 м. п. Благодаря своему профессионализму и современному оборудованию, инженеры фирмы на основании результатов лабораторных исследований, составили достоверные технические документы и отчетность.Но этих документов и данных не достаточно, чтобы начать строительство солнечной электростанции. Также специалисты компании выполнили топографическую съемку М 1:500 для строительства объекта. Данный план будет основой для проектирования схем солнечной электростанции.

Компания "Гильдия Инжиниринг" уже не впервые работает с подобными проектами. Ознакомиться с основными рекомендациями и вопросами по строительству солнечной электростанции можно пройдя по ссылке.

Всі новини компанії...

Наші клієнти:

Інші клієнти компанії...