Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Ужгород

Жителі закарпатського міста Ужгород, а також всіх населених пунктів і районів, що прилягають до нього, можуть скористатися будь-якими геодезичними послугами нашої компанії, якщо в цьому виникне потреба. А потреба так  або інакше виникне. Комусь потрібно оформити документи на земельну ділянку, що неможливо без геодезичних процедур. Хтось зібрався забудовувати свою територію - для цього також необхідний цілий ряд робіт геодезичного характеру. А хтось володіє промисловим об'єктом, діяльність який необхідно регулярно моніторити. Спектр діяльності геодезистів досить широкий. Все залежить від того, які цілі ви, як замовник, переслідуєте і землями якого цільового призначення володієте.

Контакти в Ужгороді:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" в Ужгороді розташований за адресою вул. Легоцького, 48. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні роботи Ужгород, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Починається все з землевпорядних процедур. Вони є ключовими у процесі оформлення земельної ділянки, його офіційної реєстрації у відповідних органах. Так, щоб зареєструвати територію в земельному кадастрі, необхідно оформити цілий пакет технічної документації, центральним елементом якого буде кадастровий план. Він розробляється за результатами кадастрової зйомки, в ході якої виявляються такі кількісні характеристики ділянки як координати, розміри, розташування кордонів. А в тому випадку, якщо у вас виникла спірна ситуація з сусідами щодо розподілу меж ваших територій, то в цьому вам допоможе визначення або уточнення меж ділянки, які будуть офіційно зафіксовані у відповідному акті.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Якщо з оформленням проблем немає, то, можливо, ви плануєте будівництво або перепланування. Тоді вам потрібен цілий комплекс процедур:

 • топографічна зйомка в Ужгороді і складання топографічного плану, який ляже в основу проекту будівництва;
 • створення геодезичної основи;
 • розрахунок обсягів земляних робіт в Ужгороді і контроль над їх виконанням;
 • розбивка основних і допоміжних осей майбутньої конструкції;
 • перенесення проекту з паперу на будівельний майданчик;
 • виконавчі зйомки  і складання виконавчої документації;
 • геодезична зйомка підземних комунікацій в Ужгороді, якщо виконується їх прокладання в ході будівництва;
 • вивірка готових споруд, перевірка вертикальності, горизонтальності, співвісності;
 • моніторинг за деформаціями в ході експлуатації об'єкта;
 • подеревна зйомка, складання схеми чи креслення, якщо необхідно благоустрій території та виконання робіт з ландшафтного дизайну;
 • оновлення застарілих топопланов та іншої геодезичної документації.

Якщо  потрібно провести дослідження об'єкту промислового призначення, то в цьому випадку в геодезії виділяються окремі, спеціальні процедури, які також виявляються нашими фахівцями. Це можуть бути роботи безпосередньо на промислових територіях фабрик, заводів, а також на гідротехнічних спорудах, залізницях або гірничодобувних об'єктах. До складу робіт входять процедури по нівелюванню, зйомці і розбивці доріг, перевірці наявності крену висотних споруд, моніторингу деформаційних процесів, контролю за встановленням нового обладнання.

Коментарі та запитання:


Костянтин
Доброго дня, мене цікавить винесення меж земельної ділянки в натуру після проведення земляних робіт із встановленням маркерів для визначення чітких меж ділянки та проіздноі дороги. Ділянка розташована в Оноківцях, 2124884801:01:002:0166. Яка вартість робіт?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Костянтин! Орієнтовна вартість від 2200 грн. Зверніться будь ласка за номером вказаним на сайті. Ми розрахуємо точну вартість та дату виїзду. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення