Геодезичні роботи Ужгород

Жителі закарпатського міста Ужгород, а також всіх населених пунктів і районів, що прилягають до нього, можуть скористатися будь-якими геодезичними послугами нашої компанії, якщо в цьому виникне потреба. А потреба так  або інакше виникне. Комусь потрібно оформити документи на земельну ділянку, що неможливо без геодезичних процедур. Хтось зібрався забудовувати свою територію - для цього також необхідний цілий ряд робіт геодезичного характеру. А хтось володіє промисловим об'єктом, діяльність який необхідно регулярно моніторити. Спектр діяльності геодезистів досить широкий. Все залежить від того, які цілі ви, як замовник, переслідуєте і землями якого цільового призначення володієте.

Контакти в Ужгороді:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" в Ужгороді розташований за адресою вул. Легоцького, 48. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні роботи Ужгород, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Починається все з землевпорядних процедур. Вони є ключовими у процесі оформлення земельної ділянки, його офіційної реєстрації у відповідних органах. Так, щоб зареєструвати територію в земельному кадастрі, необхідно оформити цілий пакет технічної документації, центральним елементом якого буде кадастровий план. Він розробляється за результатами кадастрової зйомки, в ході якої виявляються такі кількісні характеристики ділянки як координати, розміри, розташування кордонів. А в тому випадку, якщо у вас виникла спірна ситуація з сусідами щодо розподілу меж ваших територій, то в цьому вам допоможе визначення або уточнення меж ділянки, які будуть офіційно зафіксовані у відповідному акті.

Вартість геодезичних послуг від 2 900 грн за об'єкт

Якщо з оформленням проблем немає, то, можливо, ви плануєте будівництво або перепланування. Тоді вам потрібен цілий комплекс процедур:

 • топографічна зйомка в Ужгороді і складання топографічного плану, який ляже в основу проекту будівництва;
 • створення геодезичної основи;
 • розрахунок обсягів земляних робіт в Ужгороді і контроль над їх виконанням;
 • розбивка основних і допоміжних осей майбутньої конструкції;
 • перенесення проекту з паперу на будівельний майданчик;
 • виконавчі зйомки  і складання виконавчої документації;
 • геодезична зйомка підземних комунікацій в Ужгороді, якщо виконується їх прокладання в ході будівництва;
 • вивірка готових споруд, перевірка вертикальності, горизонтальності, співвісності;
 • моніторинг за деформаціями в ході експлуатації об'єкта;
 • подеревна зйомка, складання схеми чи креслення, якщо необхідно благоустрій території та виконання робіт з ландшафтного дизайну;
 • оновлення застарілих топопланов та іншої геодезичної документації.

Якщо  потрібно провести дослідження об'єкту промислового призначення, то в цьому випадку в геодезії виділяються окремі, спеціальні процедури, які також виявляються нашими фахівцями. Це можуть бути роботи безпосередньо на промислових територіях фабрик, заводів, а також на гідротехнічних спорудах, залізницях або гірничодобувних об'єктах. До складу робіт входять процедури по нівелюванню, зйомці і розбивці доріг, перевірці наявності крену висотних споруд, моніторингу деформаційних процесів, контролю за встановленням нового обладнання.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення