Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геодезичні роботи Василівка

жодне будівництво не обходиться без геодезії. Вона являє собою вимірювання, необхідні для проектування, перевірки якості проведених будівельно-монтажних робіт, для різних операцій із земельними ділянками такими, як купівля-продаж, передача в спадок, дарування. Наша компанія Гільдія Інжиніринг вже багато років проводить геодезичні роботи в різних куточках країни, що дозволило зібрати у своєму штаті лише кваліфікованих фахівців, які володіють спеціальними знаннями і мають певні навички для надання якісних геодезичних послуг у визначений замовником строк.

Послуги з геодезії, визначення меж земельної ділянки, геологія земельної ділянки в Василь'ївці, топозйомка

Якщо вам необхідно провести геодезичні роботи в Василь'ївці на земельній ділянці, ми з радістю їх виконаємо, надавши точні дані і склавши актуальну відповідну документацію.

Геодезія умовно ділиться на два етапи робіт. Перший називається польовим. Під час нього здійснюються необхідні вимірювання. Другий етап носить назву камеральний. Під час нього складається певна документація, яка включає в себе різні креслення, плани, схеми, карти. Підставою для їх складання є результати, отримані в ході проведення польового етапу. Як бачимо, все взаємопов'язане.

Всі вимірювання проводяться з використанням технологічного обладнання. Геодезисти повинні вміти користуватися всіма інструментами, які використовуються в геодезії, щоб отримувати до міліметра точні дані під час проведення робіт. Від точності даних залежить якість будівельного процесу. Якщо будуть допущені помилки, надалі вони можуть спричинити за собою неприємні ситуації. Приміром, якщо були допущені помилки під час закладання фундаменту, то вже найближчим часом з'являться тріщини та інші ознаки руйнування будівлі або споруди. Наші геодезисти досконало володіють всім технологічним оснащенням.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія має цілий ряд різних напрямків, одним з основних є топографія. Топографія включає в себе проведення топографічної зйомки і складання топографічних карт і схем. Топографічна зйомка в Василь'ївці виконується нашими фахівцями в різних масштабах. Найчастіше застосовується масштаб 1/500. Такий масштаб топографічної зйомки найбільш актуальний для проектування, реконструкції, розробки генеральних планів. Результати топографічної зйомки служать підставою для складання топографічних карт і планів. Топографічний план являє собою креслення великого масштабу, на якому за допомогою умовних знаків і позначень зображується рельєф місцевості, об'єкти нерухомості, розташовані на ній, підземні та наземні комунікації, а також багато іншого. Наша компанія надасть будь-який вид геодезичних послуг у Василівці.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення