Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Верхівцеве

Жодне будівництво не обходиться без геодезії, яка включає в себе роботи спрямовані на вимірювання земної поверхні. Але не тільки будівельний процес потребує проведення геодезичних робіт. Такі роботи актуальні і при проведенні газу, електрифікації, ландшафтному дизайні, прокладанні інженерних комунікацій. І це далеко не весь перелік того, для чого може знадобитися проведення геодезичних робіт. Геодезія у Верхівцеві здійснюється фахівцями нашої компанії "Гільдія Інжиніринг" якісно і оперативно з використанням інноваційного технологічного обладнання для отримання даних, з точністю до міліметра.

Послуги з геодезії, визначення меж земельної ділянки, послуги по геології, топографічна зйомка для проектування в Верхівцеве

Ми пропонуємо такі геодезичні послуги в Верхівцеві:

  • топографічна зйомка в Верхівцеве;
  • межування земельної ділянки;
  • виконавча зйомка в Верхівцеві;
  • геодезичний супровід будівництва;
  • визначення меж земельної ділянки;
  • проектування земельної ділянки;
  • нівелювальних роботи в Верхівцеві;
  • складання і ведення геодезичної документації.

І це далеко не весь перелік геодезичних робіт, які ми виконуємо в Верхівцеві. Однією з найпопулярніших геодезичних послуг є топографічна зйомка. Вона являє собою геодезичне дослідження, за результатами якого складаються топографічні карти і плани місцевості. Під час проведення топографічної зйомки геодезистом вимірюються висоти, відстані, повороти кутів. Така зйомка може бути різних масштабів, але найбільш затребуваною є "п'ятисотка" - 1/500. Її використовують для проектування, при розробці генерального плану, реконструкції, будівництва, а також для оформлення правового статусу земельної ділянки. Топографічна зйомка масштабу 1/500 являє собою детальну зйомка, при якій відображається рельєф місцевості, наземні і підземні комунікації, існуючі забудови.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Проведення виконавчої зйомки необхідно для контролю за якістю виконаних монтажно-будівельних робіт, а також для того, щоб виявити усі відхилення допущені під час виносу проекту в натуру. Виконавча зйомка проводитися по завершенні кожного етапу будівельного процесу. Дані, отримані в результаті здійснення виконавчої зйомки відображаються у виконавчій документації.

Наші фахівці проведуть будь-які геодезичні роботи в Верхівцеві якісно і оперативно. Для того, щоб замовити топографічну зйомку в Верхівцеві, інженерно-геодезичні вишукування або будь-яку іншу замовити геодезичну послугу в Верхівцеві, зв'яжіться з нашим фахівцем за телефоном, вказаним на сайті.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення