Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геодезичні роботи Верхньодніпровськ

На ринку геодезичних послуг існує безліч різних компаній, які пропонують свої послуги. Але не всі компанії мають хороших фахівців, які зможуть якісно виконати свою роботу. Наша компанія Гільдія Інжиніринг має багаторічний досвід в геодезії, тому зібрала всіх найкращих фахівців даної області діяльності. Професіонали нашої компанії проведуть якісно та оперативно всі види геодезичних послуг у Верхньодніпровську і підійдуть до кожного завдання грамотно і з великою відповідальністю. Адже геодезія - це невід'ємна частина будівельних робіт, від якої залежить надійність зведених будівель і споруд.

Геодезія, винести межі ділянки в Верхньодніпровську, геологічні проби ґрунту, топозйомка М500

Коротко про геодезичні роботи в Верхньодніпровську. Інженерна геодезія є найосновнішою діяльністю компанії Гільдія Інжиніринг. До неї відносяться геодезичні роботи, проектування, топографо-геодезичні вишукування, вивірка конструкцій, спостереження за деформаціями конструкцій. Інженерна геодезія передбачає ведення будівельних об'єктів від початку і до кінця. Перед нею стоять такі завдання:

  • підготовка документації і матеріалів, які необхідні для проектування; визначення меж та осей;
  • контроль і фіксування можливих відхилень проектних даних від існуючих;
  • визначення деформацій об'єкта.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Топографічні та виконавчі зйомки грають далеко не останню роль в геодезії. Топографічна зйомка включає в себе весь комплекс робіт, які необхідні для складання топографічних карт і планів. З допомогою топографічної зйомки геодезисти отримують точну інформацію про відстані, висоти, кутах. Її виконання необхідно для складання земельного кадастру, а також під час збору документації на будівництво. Наша компанія виконає топографічну зйомку в Верхньодніпровську будь-якого масштабу за найкоротший термін.

Виконавча зйомка необхідна для ведення контролю над виконанням будівельних робіт, а також для виявлення дефектів, які були допущені під час будівництва. За підсумками виконавчої зйомки ведеться виконавча документація, де фіксуються всі отримані результати.

Геодезичний супровід будівництва являє собою сукупність різних вимірювань і підрахунків, а також побудова як відображаються на кресленнях, так і в натурі. Геодезичний супровід забезпечує правильне розміщення будівель і споруд згідно з вимогами нормативних документів та геометричними параметрами, які зазначені в проекті. Наші фахівці грамотно і відповідально підійдуть до завдань будь-якої складності і нададуть тільки якісні геодезичні послуги у Верхньодніпровську.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення