Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Вінниця

Компанія Гільдія Інжиніринг вже багато років надає широкий спектр геодезичних послуг по всій Україні. Геодезичні роботи у Вінниці фахівці нашої компанії виконають якісно і в строк, незалежно від ступеня складності поставленого завдання.

Контакти у Вінниці:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Вінниці розташований за адресою вул. Театральна, 14 оф.321. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні послуги, винести межі ділянки у Вінниці, геологія, топографічна зйомка для проектування

Багаторічний досвід нашої компанії допоміг зібрати тільки найкращих сертифікованих фахівців, які виконають у Вінниці як польові так і камеральні геодезичні роботи. Польова геодезія включає в себе вимірювання об'єктів на місцевості, а камеральна - ведення документації, складання звітів і створення креслень на основі результатів, отриманих в результаті геодезичних вимірювань. Геодезія сама по собі представляє галузь виробництва, яка безпосередньо пов'язана з будівництвом різних будівель і споруд. Топографічні та геодезичні роботи, виконані в комплексі складають інженерно-геодезичні вишукування. Завдяки цим роботам є можливість отримати максимум інформації про рельєф, будівель, наявність інженерних комунікацій на місцевості. Це допоможе спрогнозувати можливі зміни рельєфу і сформувати рекомендації для організації будівельних робіт.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Серед геодезичних робіт у Вінниці, які виконує наша компанія Гільдія Інжиніринг такі: підрахунок обсягів земляних робіт, геодезичні роботи, топографічна зйомка, виконавча зйомка, геодезична вивірка конструкцій. І це далеко не весь перелік. Підрахунок обсягів земляних робіт проводиться для того, щоб вибрати необхідні методи і засоби для їх виконання. Такий вид робіт здійснюється під час проектування і в процесі виробництва робіт. Розбивочні роботи включають в себе розбивку осей при винесенні проекту на місцевість. Складність таких робіт полягає в закріпленні осі будівлі без додаткових витрат часу і так, щоб користування нею було максимально зручним. Топографічна зйомка виконується для подальшого складання топографічної карти і топоплана. Топографічні зйомки бувають великих і дрібних масштабів. Найчастіше для топозйомки використовується масштаб 1/500. Наша компанія проведе у Вінниці топографічну зйомку будь-якого масштабу якісно і оперативно, надавши топоплан замовнику в електронному вигляді або на папері. Виконавча зйомка допомагає контролювати якість проведених монтажно-будівельних робіт, а також визначити відхилення щодо проекту, які були допущені під час будівництва. Результати такої зйомки відображаються у вигляді схем виконавчої документації. Така геодезична документація також може бути представлена як на папері, так і в електронному вигляді. Геодезична вивірка конструкцій спрямована на відповідність реального стану конструкцій згідно з проектним рішенням. При геодезичному вивірянні конструкцій геодезисти нашої компанії користуються сучасними геодезичними інструментами.

Фахівці компанії Гільдія Інжиніринг виконають грамотно геодезичні роботи у Вінниці, надамо точні дані.

Коментарі та запитання:


Олег
Цікавить Схема розташування окремого елементу благоустрою - актуальний топографо-геодезичний знімок місцевості у масштабі М 1:500, що відображає місце розташування елементу благоустрою з прив'язкою до місцевості із зазначенням розмірів та контурів такого елементу, виконаний сертифікованим інженером-геодезистом
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олег. Ми надаємо послугу складання актуального топографічного плану ділянки у масштабі М 1:500, що відображає місце розташування елементу благоустрою з прив'язкою до місцевості із зазначенням розмірів та контурів такого елементу, виконаний сертифікованим інженером-геодезистом. Для розрахунку вартості необхідна інформація про місцезнаходження ділянки, контур зйомки. Надішліть ці дані на нашу ел. адресу a0975724657@gmail.com.

Сергій
Яка вартість на геодезичні роботи у Вінниці?? Чи виконуєте ви геологію ділянки?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Сергій. Наша компанія виконує широкий спектр геологічних і геоодезичних вишукувань.
Назва послуги Ціна
Винесення меж ділянки до 10 точок 1 400 грн.
Топографічна зйомка приватної ділянки без погоджень 1 300 грн.
Топографічна зйомка приватної ділянки з печаткою Головапу 3 100 грн.
Розбивка геодезичних осей для будівництва 1 300 грн.
Виконавча геодезична зйомка 1 200 грн.
Геологія ділянки 4 100 грн.
Викопіювання М1:2000 та ситуаційний план 1 800 грн.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення