Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Геодезичні роботи Вільнянськ

Геодезія є наукою про землю, яка включає в себе цілий комплекс робіт по вимірам земельної поверхні, а також вивчає розташування об'єктів на ній. Помилкова думка, що необхідність в геодезичних роботах виникає тільки коли проводиться будівництво. Геодезія також актуальна коли потрібно проведення різних операцій з земельними ділянками. Приміром, встановлення меж земельної ділянки, передача ділянки по спадковості, купівля-продаж і т. д. Геодезичні роботи діляться на кілька етапів, один з яких називається польовим, а другий - камеральним. Під час польового етапу здійснюються різні вимірювання місцевості. Камеральний включає в себе складання геодезичної документації на основі даних, отриманих в результаті проведення польового етапу. Геодезія включає в себе роботи з вимірів, обчислень і проектування.

Геодезія, виніс меж ділянки в Вільнянську, топозйомка М500, геологічні проби ґрунту

Однією з основних таких робіт є здійснення топографічної зйомки, під час якої відбувається вимірювання кутів, відстаней та висот. За результатами топографічної зйомки складаються топографічні карти і схеми, в яких відображається рельєф місцевості, споруди розташовані на досліджуваній ділянці, підземні та наземні комунікації. Від точності проведення топографічної зйомки залежить грамотне і якісне складання топографічної документації. Топозйомка необхідна для вирішення питань з оформлення землі, складання та поновлення топографічних карт. Масштаб топографічної зйомки залежить від того, для чого необхідне її проведення. Наша компанія "Гільдія Інжиніринг" готова провести топографічну зйомку в Вільнянську будь-якого масштабу.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Не менш важливе значення в геодезії має контрольно-виконавча зйомка. Вона передбачає проведення контролю за якістю винесення проекту в натуру та дотриманням всіх вимог і норм під час будівельних робіт. Вона здійснюється кілька разів на кожному етапі монтажно-будівельних робіт. За результатами проведених робіт оформляється виконавча документація, яка може бути представлена як на електронному носії, так і на папері. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісне та оперативне проведення контрольно-виконавчої зйомки в Вільнянську, а також грамотно складену виконавчу документацію згідно всім нормам і вимогам.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" завдяки своєму великому досвіду роботи, зібрала у своєму штаті лише кваліфікованих фахівців, які грамотно і відповідально підходять до кожного геодезичного завданням. Наші геодезисти проводять геодезичні вимірювання тільки за допомогою інноваційного технічного обладнання, що дозволяє отримати дані з точністю до міліметра. Замовити геодезію в Вільнянську ви зможете дуже легко. Зв'яжіться з нашим фахівцем по телефону, вказаному на сайті, і вже найближчим часом ми надамо необхідні геодезичні послуги, виконавши свою роботу якісно і в строк.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення