Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Харків

Компанія «Гільдія Інжиніринг» проводить геодезичні роботи в Харківській області з 2006 року. Саме тут знаходиться безліч великих і цікавих об'єктів, де наші працівники проводили вимірювання. Геодезисти в Харкові - одні з найбільш досвідчених у штаті співробітників компанії.

Контакти у Харкові:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Харкові розташований за адресою вул. Університетська 4, 3 пов. біля станції метро "Радянська". Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Геодезичні роботи Харків

Геодезичні послуги, які пропонує наше представництво у Харкові, охоплюють усі види робіт, які використовують геодезію. Це можуть бути будівельні, переробні або виробничі роботи, а також операції з нерухомістю, що вимагають оформлення топографічних планів. Документація, складена нашій геодезичною службою в Харкові відрізняється високою точністю, у той же час терміни її складання мінімальні. Якщо Ви вже зверталися в інші організації і Вам уже повідомили ціни на потрібні роботи, то вартість геодезії в Харкові від компанії «Гільдія Інжиніринг», беручи до уваги величезний досвід і висока якість, буде вигідно відрізнятися:

Звертайтесь у представництво «Гільдія Інжиніринг» у Харкові в будь-який зручний для Вас час. Ціна геодезії залежить від безлічі факторів (обсяг робіт, розташування об'єкта та ін), тому дізнатися точну вартість Вам допоможуть наші консультанти, зв'язатися з ними можна за телефоном +38 (057) 781 75 01. Також питання можна задати оператор онлайн-чату або замовити розрахунок вартості послуг, заповнивши форму на сторінках сайту.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Геодезичні роботи Харків, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Представництво компанії «Гільдія Інжиніринг» в Харкові може допомогти Вам ще до початку будівництва, виконавши роботи з виносу меж в натуру, дозволяє визначити положення земельної ділянки, визначити його точні межі. Поворотні точки позначаються межовими знаками. Винесення меж рекомендується провести також при купівлі ділянки перевіривши його місцезнаходження можна уникнути можливих проблем з граничними землевладениями. Також до початку будівництва фахівці компанії можуть провести розбивку осей будівлі, що будується, для визначення характерних точок споруджуваного споруди. Організація і технологія проведення розбивочних робіт можуть бути обрані замовником.

Геодезичні роботи Харків

Однією з найбільш затребуваних геодезичних послуг є виконавча зйомка. За її результатами оцінюється якість будівельних робіт. В ході виконання виконавчої зйомки складається виконавчий план, який містить всі відмінності між запланованим і фактичним виконанням. На підставі даних виконавчого плану можна оцінити якість роботи будівельників. Виконавча зйомка проводиться як під час будівництва, так і по його завершенні. У Харкові за даними виконавчого плану компанії «Гільдія Інжиніринг» проводився контроль виконання фундаментів ЖК Парковий. Одним з найцікавіших об'єктів, де представництво «Гільдія Інжиніринг» в Харкові проводило геодезичні вишукування було місце розкопки скіфських курганів в Люботині.

Топозйомка ділянки в Харкові

Компанією «Гільдія Інжиніринг» часто виконується топографічна зйомка у Харкові. Її дані використовуються для складання та оновлення планів (у т.ч. з масштабом 1:500), карт, креслень, проектів ландшафтного дизайну та багато іншого. У Харківській області топографо-геодезичні зйомки проводилася для турбази в с. Старий Салтів, для поливання ділянок в с. Черкаські Тишки, в с. Бугаївка. В с. Великий Бурлук дані зйомок використовувалися для геодезичної розбівочної основи при будівництві елеватора на 60 тис. тонн. Топозйомка важлива при проектуванні облаштування ділянки або будь-якому вигляді землеустрою при операціях з нерухомістю. Плани, складені при проведенні зйомок нашими геодезистами в Харкові, відрізняються високою точністю та оперативністю складання. Топопланы можуть бути складені в масштабах 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:5000 та інших, зручних для замовників.

Винесення меж ділянки

Крім геодезичних вишукувань наша компанія надає геологічні послуги, серед яких не тільки інженерно-геологічні вишукування для проектування і будівництва, але і дослідження грунту на родючість. Звернувшись до наших геологів ви отримаєте безкоштовну консультацію спеціаліста та якісне проведення геологічних досліджень земельної ділянки в короткі терміни. Для багатьох залишається загадка: у чому полягає важливість проведення геології ділянки перед будівництвом? Відповідь досить проста: знаючи геологічну будову території, відведеної під будівництво, фахівцями вибирається необхідний тип фундаменту, а також глибина, на яку необхідно його закладати. Для цього здійснюються бурові роботи для відбору зразків ґрунту. Далі грунт направляється в лабораторію для досліджень, і на основі отриманих результатів складається звіт з усіма необхідними рекомендаціями.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення