Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Херсон

Херсон - це великий обласний центр. Він налічує велику кількість промислових, культурних об'єктів, як на території самого Херсона, так і в містах, розташованих поруч - Антонівка, Цюрупинськ, Білозерка, Чорнобаївка та інші. На всій цій території свою геодезичну діяльність виконує наша компанія. Кожне наше представництво в будь-якому регіоні, місті, в тому числі і в Херсоні, виконує повний спектр робіт геодезичного характеру в Херсоні. В залежності від того, з якою метою, на якому об'єкті і на якому етапі вони проводяться, їх можна розділити на первинні і завершальні.

Контакти у Херсоні:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Херсоні розташований за адресою вул. Ярослава Мудрого, 12. Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезичні роботи Херсон, топозйомка ділянки, винесення меж ділянки

Первинні геодезичні роботи здійснюються на початковому етапі будь-яких операцій із земельною ділянкою. Перед початком будівництва, реконструкції, благоустрою та інших процесів виконується ряд процедур, спрямованих на повне, всебічне дослідження необхідної території. До цих груп робіт відносяться наступні послуги:

 • топографічна зйомка та розробка топографічного плану на передпроектній стадії;
 • план у великому масштабі 1:200, складений на підставі подеревної зйомки;
 • геодезична зйомка М 1: 1000;
 • узгодження зі службами експлуатуючих організацій: Уртелеком, Херсонгаз, Херсонобленерго та ін.
 • встановлення числових параметрів ділянки площі, координати;
 • винос меж земельної ділянки в натуру та їх відмітка межовими знаками;
 • створення  геодезичної основи;
 • виконання осьової розбивки будівельного майданчика;
 • розрахунок обсягів земляних робіт;
 • перенесення проекту на місцевість в цілому і кожного його елемента у відповідній послідовності - перенесення відміток на котлован, на монтажний горизонт, винос осей колон;
 • виконавчий контроль на всіх етапах будівельного чи іншого процесу.

Завершальна стадія передбачає контроль елементів і готового об'єкта в цілому. На цій стадії проводяться такі процедури:

 • вивірка об'єктів, споруд та їх елементів;
 • дослідження на предмет вертикальності елементів, наприклад, колон;
 • фіксація підземних комунікацій;
 • зйомка і складання нових топографічних планів з урахуванням нових об'єктів.
 • підсумкова виконавча зйомка.

Якщо замовник дійсно хоче отримати довговічну споруду і мати можливість експлуатувати її в повній мірі довгий час, то після завершення будівельного процесу і останньої виконавчої зйомки не варто на зовсім прощатися з геодезистами. Конструкції, особливо промислового призначення, потребують періодичного контролю з боку фахівців на предмет деформаційних процесів. В залежності від контрольованого елементу або  об'єкта, перевірка його геодезичних параметрів проводиться за допомогою нівелювання або геодезичної зйомки конкретних елементів. Найпоширенішими об'єктами, які потрібно піддавати регулярному контролю, є димові труби фабрик і заводів, вишки мобільного зв'язку. Вони досліджуються на наявність крену. За допомогою нівелювання вивчають рівень перевищення однієї частини об'єкта або елемента над іншою. Такими об'єктами виступають дороги, підлоги, підкранові шляхи. Частота таких досліджень не повинна перевищувати один рік, а іноді і пів року. У випадку з визначенням крену при виявленні відхилень регулярність скорочується до місяця.

Крім інженерних геодезичних робіт у Херсоні, наша компанія спеціалізується і на землевпорядних послугах. До них можна віднести такі процеси як кадастрова зйомка в Херсоні і подальше складання кадастрового плану, уточнення меж ділянки і його площі, винос і закріплення меж території у Херсоні. Такі послуги необхідні для приватизації, реєстрації в кадастровому реєстрі,  а також при вирішенні спірних питань між власниками суміжних територій.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на якісне і кваліфіковане виконання повного спектру геодезичних послуг в Херсоні та Херсонській області.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення