Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Геодезичні роботи Зачепилівка

Часто нами рухає бажання заощадити у фінансовому плані. При цьому ми можемо забувати про інші не менш важливі фактори. Це в першу чергу стосується власників земельних ділянок, які збираються щось на них будувати або реконструювати. Дорогий будівельний процес і така ж недешева стадія оформлення документів спонукає багатьох відмовлятися від тих чи інших послуг, ігнорування яких призводить до негативних наслідків. Іноді це стосується і геодезичних робіт.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія в Зачепилівці передбачає проведення різнопланових робіт на місцевості з метою вимірювання показників території. Велика частина геодезичних процесів є обов'язковими. Без них неможливо рухатися далі в будівельному плані. Без них не можна оформити землевпорядну документацію, скласти і затвердити проект забудови і почати саме зведення конструкції. Такими послугами є:

  • кадастрова зйомка та складання кадастрового плану в Зачепилівці, який є основою технічної частини землевпорядної документації;
  • встановлення меж ділянки в Зачепилівці та їх виніс в натуру за допомогою закріплення межовими знаками;
  • топографічна зйомка в Зачепилівці розробка топографічного плану, який стає основою проекту будівництва;
  • виконавча зйомка підземних комунікацій в Зачепилівці після їх монтажу;
  • розрахунок обсягів земляних робіт, що виконується перед початком цих земляних робіт, зокрема, перед риттям котловану;
  • розбивка осей майбутньої конструкції і перенесення проекту з паперу на  ділянку;
  • підсумкова виконавча зйомка в Зачепилівці готової споруди перед введенням її в експлуатацію.

Всі ці процедури повинні обов'язково супроводжувати будівельний процес. Частина з них передбачає складання різних документів, без яких отримати дозволи просто неможливо. Наприклад, за результатами виносу меж ділянки складається відповідний акт, який є офіційним документом. А без топозйомки неможливо приступити до розробки проектної документації.

Але в геодезії є ще ряд робіт, які не є обов'язковими, проте їх проведення вельми бажано. З ними процес будівництва пройде краще, а експлуатація споруд та обладнання - надійніше. Такими роботами виступають:

  • контроль за процесом будівництва в Зачепилівці - проведення проміжних виконавчих зйомок ключових елементів конструкції - колон, перекриттів, покрівлі, фасаду та інших;
  • моніторинг функціонування об'єктів в процесі їх експлуатації. Зокрема, це стосується промислових конструкцій, відхилення яких можуть стати небезпечним фактором. Моніторинг може здійснюватися за допомогою нівелювання об'єктів, перевірки їх вертикальності;
  • контроль за правильністю установкою промислового обладнання.

Крім перерахованих геодезичних робіт наша компанія в Зачепилівці виконує і інші процедури на будь-яких об'єктах - цивільних, промислових, гідрологічних і гідротехнічних, сільськогосподарських та інших.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення