Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичні роботи Запоріжжі

Геодезія в Запоріжжі від компанії «Гільдія Інжиніринг» включає в себе весь спектр геодезичних послуг: від проведення геодезичних вимірювань до оформлення документів, а також геодезичні роботи в промисловому виробництві. Компанія надає геодезичні роботи для державних установ, юридичних і приватних осіб. У розпорядженні Запорізького представництва компанії знаходиться сучасне геодезичне обладнання, яке регулярно проходить перевірку і відповідає останнім вимогам. «Гільдія Інжиніринг» пропонує для всіх, кому потрібні геодезичні послуги в Запоріжжі оперативне виконання замовлення, прийнятні ціни і зручні умови для співробітництва.

Контакти у Запоріжжі:

Офіс компанії "Гільдія Інжиніринг" у Запоріжжі розташований за адресою пр. Леніна (Соборний) буд. 156, кв. 103 (нотаріальна контора). Також перед офісом знаходиться велика зручна парковка. Час роботи офіса: Пн-Пт з 8.00 до 19.00

097-57-246-57

Якщо Вас зацікавили наші послуги і Ви хочете замовити роботи з геодезії в Запоріжжі та області - звертайтеся в представництво компанії «Гільдія Інжиніринг». Звертайтеся за телефоном 097-57-246-57. Також Ви можете заповнити та надіслати форму розрахунку геодезичних послуг на сторінках сайту.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Винесення меж ділянки в Запоріжжі здійснюється з допомогою сучасного обладнання. Встановлені геодезистами «Гільдія Інжиніринг» межові знаки максимально точно відповідають межам, установленим при проведенні кадастрових робіт. Винести межі земельної ділянки в натуру може знадобитися і у випадку, якщо власник ділянки хоче дізнатися, де знаходяться межі його ділянки з законодавчої точки зору. Уточнення меж землеволодіння може бути необхідно і при судових розглядах.

Одним з найважливіших етапів в будівництві є геодезична розбивка осей будівель і споруд. У Запоріжжі та області компанія «Гільдія Інжиніринг» такі роботи проводила при будівництві нової поліклініки в смт. Кушугум. Розбивка осей проводиться не тільки при зведенні великих споруд, але і на будівництві приватних будинків. Об'єкти, для яких проводили геодезичні роботи наші геодезисти, відрізняються точними кутами, що забезпечує стійкість до деформацій і довговічність в експлуатації.

Дуже часто при геодезичних вишукуваннях, складання робочих креслень, генеральних планів, а також при проектуванні ландшафту виникає необхідність проведення топографічної зйомки. Фахівці «Гільдії Інжиніринг» проводять послуги з проведення топозйомки територій, лінійних об'єктів і споруд по всій Запорізькій області з складанням планів будь-яких масштабів, у тому числі М1:500 («п'ятисотка»). Після виконання робіт замовник отримує план в паперовому вигляді та її електронну версію. Топографічна зйомка в Запорізькій області проводилася для Куйбишевського комбікормового заводу в смт. Комиш-Зоря, агрофірма «Батьківщина» в с. Кінські Роздори і великого числа приватних ділянок.

Під час проведення будівництва, а також після їх завершення, геодезисти «Гільдії Інжиніринг» зможуть допомогти визначити якість будівельних робіт. Для цих цілей проводяться виконавчі зйомки. Дані, отримані за допомогою зйомок, використовуються для складання виконавчого плану, на якому відзначають всі відхилення від первісного проекту. Контроль будівництва представництвом компанії «Гільдії Інжиніринг» у Запоріжжі проводиться на самому точному обладнанні, що забезпечує максимально якісну оцінку проведених будівельних робіт.

Для промислових підприємств Запорізької області визначення залишків сировини може здійснюватися швидше і точніше при співпраці з компанією «Гільдія Інжиніринг». Визначення обсягів залишку бокситів проводилося на відкритих і закритих складах Запорізького алюмінієвого комбінату. Звірка залишків сировини може відбуватися з будь-якою зручною для замовника періодичністю, яка залежить від обсягів потоку сировини на підприємстві.

У разі необхідності визначення проходять по території ділянки підземних комунікацій (силових кабелів, труб) представництво компанії «Гільдія Інжиніринг» в Запорізькій області пропонує послугу проведення трассопошукових робіт. Нанесення мережі підземних комунікацій на топографічний план допоможе уникнути пошкодження кабелів або труб при проведенні земляних робіт. Точне і сучасне обладнання дозволяє виявити будь-який вид підземних комунікацій з високою точністю в т. ч. перетинаються в декількох площинах.

Інженерно-геологічні вишукування - це ще один напрям компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг". Дуже важливо знати всю необхідну інформацію про геологічну будову ділянки перед початком будівництва. У майбутньому це дозволить вам уникнути таких неприємних моментів, як тріщини в стінах, а іноді і повне руйнування об'єкта нерухомості. Тому перед вибором спеціаліста, в першу чергу звертайте увагу, на досвід роботи геолога, а також його кваліфікацію.

Звернувшись до нас ви можете замовити весь комплекс геологічних досліджень для проектування, в який включені топографічна зйомка та винесення меж в натуру, так і окремі геологічні роботи: буріння інженерно-геологічних свердловин, аналіз ґрунту в лабораторії для визначення його характеристик, які так важливо знати при виборі типу фундаменту і глибини його закладення. Наші фахівці, на основі отриманих даних у ході дослідження зразків ґрунту, складуть інженерно-геологічний звіт в паперовому або електронному вигляді (в залежності від побажань замовника).

Відвідайте наш офіс


Відвідати представництво геодезичної компанії "Гільдія Інжиніринг" у Запоріжжі Ви можете в будь-який зручний час, попередивши про свій візит за телефонами:
+38 (061) 707 89 96

Ми будемо чекати Вас за адресою: Україна Запоріжжя, пр. Леніна, 152.

Переглянути збільшену карту

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення