Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Інженерна геодезія в будівництві

Інженерна геодезія в будівництві дуже популярна геодезична послуга на сьогоднішній день. Під час неї виконання застосовуються інноваційне обладнання і передові методики, які дозволяють досягти максимально точних даних під час проведення інженерно-геодезичних робіт. Звичайно, достовірність інформації залежить не тільки від приладів, а також від професіоналізму виконавців даного виду робіт. Проведення інженерної геодезії має місце не тільки під час будівельного процесу. Також такий вид послуг дуже популярний під час експлуатації будівель і споруд.

Інженерна геодезія в будівництві

Інженерна геодезія переслідує наступні цілі:

 • отримання достовірних даних при проектуванні будівель або споруд;
 • визначення основних меж та осей об'єкта на місцевості відповідно до проектної документації будівництва;
 • під час будівельного процесу забезпечення, згідно проектної документації, геометричних форм конструкцій споруджуваного будівлі або споруди;
 • виявлення відхилень згідно проектної документації геометричних форм і розмірів конструкцій споруджуваного будівлі або споруди, які були допущені під час будівництва.

Ціна геодезичного супроводу будівництва від 2 500 грн за робочий день

Інженерно-геодезичні вишукування у будівництві переслідують ще одну мету - виявлення деформацій поверхні землі під об'єктом нерухомості, а також самого об'єкта під впливом різних природних факторів. Вимога до точності геодезичного супроводу будівництва залежить від виду споруди. Інженерно-геодезичні вишукування проводяться не тільки в процесі будівництва, але також і під час експлуатації об'єкта для контролю за станом споруди і для виявлення можливих деформацій, а також прогнозу їх розвитку. Проведення даних робіт носить назву - моніторинг. Він виконується за допомогою спеціалізованого обладнання, яке дозволяє отримати максимально точні результати. Інженерна геодезія - це один з основних напрямів компанії "Гільдія Інжиніринг". Довіривши нам проведення геодезичних вишукувань, ви отримаєте якісно проведені роботи за доступною ціною в короткі сроки.

Геодезист, отримавши завдання на інженерно-геодезичні вишукування для будівництва, повинен враховувати низку важливих деталей для успішного проектування:

 • Визначити загальний ухил на ділянці;
 • Визначити відмітку на подъезных шляхах(дорога, тротуар, траса);
 • Подснять найближчі мережі комунікацій для врізки (електрика, вода, газ, каналізація, телефон);
 • Визначити наявність або відсутність підземних мереж (ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Буває перенести існуючий кабель коштує дорожче, ніж сам ділянка);
 • Визначити межі землекористування;
 • Розмітити осі на об'єкті;
 • Виконати весь пакет виконавчої документації;
 • За активної стадії будівельних робіт виконувати щоденний геодезичний моніторинг з відправкою інформації головному проектанту об'єкта.

Особливу увагу слід приділити інженерно-геодезичного контролю, який повинні здійснювати геодезисти в ході своєї роботи на будівельному об'єкті. Цей контроль виконується з використанням геодезичних методів і обладнання. Бригада підрядників, яка виконує ті чи інші роботи на майданчику, може допустити помилку. А без своєчасного контролю ця помилка так і залишиться непоміченою і в подальшому може перерости у велику проблему, пов'язану з потребою переробляти левову частку роботи.

Інженери, знайомі з проектом і самим об'єктом, як ніхто інший, провівши ряд процедур, можуть точно сказати, чи правильно просувається будівництво. Як правило, контроль здійснюється за допомогою виконавчої зйомки. Вона здійснюється у проміжках між етапами будівельного процесу, наприклад по завершенню закладки фундаменту або зведення фасаду. Тим самим, можна вчасно виявити навіть найдрібніші відхилення від будівельників проекту. Також ця процедура є завершальним акордом всіх робіт на об'єкті. Без неї конструкція не буде здана в експлуатацію.

Окремо виконавча зйомка проводиться і для підземних комунікацій, щоб перевірити правильність їх прокладки.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення