Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Інженерно-топографічні вишукування

При зведенні будівництва будь-якого об'єкта нерухомості, або ж його реконструкції особливо важливу роль відіграє проведення інженерно-геодезичних вишукувань, завдяки яким з максимальною точністю проект переноситься в натуру з проектної документації, здійснюється контроль його винесення, виявляються відхилення, допущені під час проведення монтажно-будівельних робіт, а також прогнози їх розвитку.

Інженерно-топографічні вишукування

Інженерно-топографічні вишукування являють собою комплекс робіт, які спрямовані на вимірювання кутів, висот і багато іншого, які є необхідними під час проектування, будівництва та ландшафтних проектних рішень. Також проведення топографічної зйомки необхідно для отримання дозвільної документації, як: дозвіл на проектування та проведення будівництва, складання генпланів місцевості, градопроработки.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Інженерно-топографічні вишукування для будівництва включають в себе ряд геодезичних робіт, які виконуються поетапно. Перший етап носить назву - підготовчий. Він включає в роботи, спрямовані на збір і аналіз всієї необхідної документації. До таких матеріалів відносяться: кадастровий план, план БТІ, якщо потрібно, то надаються документи, що підтверджують право на володіння цією земельною ділянкою.

Наступний етап носить назву - польовий. Під час цього етапу проводяться вимірювання на місцевості. Топографічна зйомка проводиться в різних масштабах. Масштаб визначається залежно від цільового призначення проведення зйомки. Після польового етапу настає черга камерального. Він включає в себе роботи, спрямовані на обробку отриманих даних у ході проведення попередніх робіт. Складаються топографічні плани, карти, схеми, на яких за допомогою ліній, загальноприйнятих умовних позначень відображаються наземні і підземні комунікації, рельєф місцевості й інші елементи, які знаходяться на досліджуваній території.

Після проведення всіх перерахованих вище робіт складається технічний звіт, який передається в органи архітектури та містобудування.

До даного виду вишукувань відноситься як топографічна зйомка м 1:500, виготовлена з нуля, так і оновлення вже наявних планів. Наші фахівці виїжджають на ділянку з метою актуалізації матеріалів для проектувальників.  На підставі нашої друку проэктанты починають комплекс досліджень, таких як ескізні креслення, візуалізація макета, розробка генплану території, будівельні креслення, зведений план мереж і комунікацій, і це тільки початок усього переліку. Звідси видно в що випливає помилку на першому етапі, така як проектування на недостовірних старих картах або топографічних матеріалах, що не задовольняють за параметрами точності та достовірності. Тому потрібно приділити особливу увагу підбору геодезичної організації для таких досліджень, потрібно запитати мінімум їх сертифікат і перевірити його в електронній базі сертифікованих фахівців з протоколом щорічної перевірки геодезичного обладнання в метрологічних службах.

Щоб не допустити помилок при проектуванні, потрібно уникнути їх на стадії інженерно-топографічних вишукувань. Це цілком реально, якщо за справу візьмуться наші фахівці проведуть ці вишукування від самого початку і до кінця. Процес топографічних робіт займає не занадто багато часу, якщо правильно розставити акценти і підійти зі знанням справи до всіх етапах. А цих виділяється кілька етапів.

Спочатку йде організаційний етап, коли ми отримуємо технічне завдання і різні дозволи.
Далі ми виїжджаємо безпосередньо на об'єкт, щоб, ознайомившись з ним, намітити план подальших дій. Також на цьому етапі необхідно створити знімальну геодезичну мережу. Вона буде служити помічником, орієнтиром у ході проведення самої зйомки.

Після створення мережі можна переходити і до топографічної зйомці. Ми виконуємо її професійним обладнанням. У разі необхідності здійснюється і зйомка підземних комунікацій.

Наступна стадія обробка отриманих даних та складання графічної документації, а також написання технічного звіту.

Всі матеріали, складені нашими фахівцями, успішно проходять процедуру затвердження в державних органах і стають відмінних підставою для проекту.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення