Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Інженерна геодезія

Інженерні геодезичні вишукування є найпоширенішим, самим затребуваним видом замовлених робіт. Проводяться коли ведуться дослідження, проектні роботи, ведеться будівництво. Але навіть в період експлуатації будівель і споруд, різних об'єктів проводяться такі види досліджень. Наприклад, при моніторингу промислових, господарських споруд. Під час эксплуатаційної служби залізничних шляхів, кранових колій, заводських труб періодично згідно з регламентом необхідно перевіряти вертикальність труб, проводити нівелювання колій.

Інженерна геодезія

На такий вид досліджень, як інженерна геодезія ціна може коливатися в широких межах. В нашій компанії ціни на геодезичні вишукування від 1500 грн. Тому що спектр напрямків дуже широкий. Застосовується геодезія і на стадії розвідувальних робіт в геологорозвідці. На стадії пошукових робіт необхідна геодезична прив'язка пошукових, розвідувальних виробок, маршрутів. Під час використання геофізики на стадії пошуків, розвідки теж існує потреба прив'язки профілів. При експлуатації родовищ також ведеться зйомка вибоїв, відвалів, запасів на складах.

Коли замовляється інженерна геодезія вартість зазвичай обчислюється за стандартним кошторисами на різні роботи. Там є поправочні коефіцієнти для перерахунку цін з урахуванням інфляції. Поряд з цим також існують договірні ціни, коли оплата проводиться за актом виконання робіт. Стає все більш популярним такий напрямок, як екологічні дослідження, охорона природи. При моніторингу природних об'єктів встановлюються реперні точки, на базі цих точок ведуться виміри змін навколишнього середовища. Наприклад, ступінь змін берегової лінії, схилів, уступів і т. д.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Такий вид робіт, як інженерна геодезія ви зможете замовити у фірмі ТОВ "Гільдія Інжиніринг". Інженерна геодезія займається розробкою методичних посібників вимірювальних робіт в геодезії. Займається складанням методик для спостереження за деформаціями будівель і споруд, способів вимірів земляних, будівельних робіт.

Інженерні геодезичні вишукування мають довгу історію свого становлення. Ще в давні часи наші предки хотіли якось розділити свої земельні ділянки, які займалися будівництвом різних об'єктів. Вражають величезні спорудження єгипетських пірамід, складені з багатотонних блоків, впритул підігнаних величезних блоків. На думку фахівців такої ювелірності, такого способу транспортування неможливо досягти навіть при сучасних розвинених технологіях.

Коли виконується інженерна геодезія ціна буває різна для різних робіт. У місті часто ведеться будівництво будівель, доріг, мостів, тунелів. У такому разі контури споруди необхідно винести в натуру. Перед початком будівництва проводиться винесення геодезичних опорних точок, реперів, маркерів. Під час будівельних робіт, спираючись на них, ведеться зйомка.

Коли на будівництві проводиться інженерна геодезія вартість складається з вартості виконання різних видів робіт. На будівельному майданчику ведуться такі види робіт, як нівелювання, розбивка, монтаж, вертикальне планування, контрольна зйомка. Коли проводяться монтажні роботи, реконструкція, проектні дані необхідно винести в натуру. Постійні і тимчасові геодезичні точки, репера з плином часу губляться. Виникає потреба їх відновлення.

Такий вид робіт, як інженерна геодезія замовити можна для проведення геологічної розвідки, археологічних розкопок, в гірничій справі, при моніторингу історичних пам'яток, під час будівництва доріг, мостів, тунелів. Заплановані виробничі, господарські об'єкти згодом виносяться в натуру. Потім проводять геодезичні роботи. Проводяться як вертикальні, горизонтальні вимірювання. Наприкінці проводиться заключна зйомка для здачі об'єкта та прийому виконаних робіт.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення