Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Інженерна геологія та геодезія ділянки, ціна з ПДВ

Інженерна геологія та геодезія ділянки ціна з ПДВ: збільшення вартості послуг у зв'язку зі сплатою ПДВ

Форма вилучення частини вартості геодезичних і геологічних послуг, що надаються фірмами на користь держави, носить назву податку на додану вартість, скорочено ПДВ. Продавець додає ПДВ до вартості послуг, тим самим підвищуючи їх спільну величину. В Україні ставка податку на додану вартість становить 20%.

Інженерна геологія та геодезія ділянки, ціна з ПДВ

Для особи, якій надаються послуги з інженерної геології та геодезії ділянки, зовсім не обов'язково знати, яку суму становить в даному випадку ПДВ, а яку - інша вартість, так якїй доведеться сплатити повну вартість послуг. Постачальник послуг не може не брати зі споживача послуг повну величину ПДВ, адже після завершення кварталу ПДВ повинен бути перерахований до бюджету. Ціна послуги, що надається (з урахуванням ПДВ) споживачеві заздалегідь відома, і тільки йому вирішувати - скористатися даною послугою, повністю оплативши її, чи ні.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Інженерна геологія ділянки ціна з ПДВ: зменшення або збільшення ПДВ залежить від зменшення або збільшення вартості геології

Послуги з вивчення інженерної геології ділянки мають свою вартість. Складовими вартості вивчення геології у найпростішому випадку є витрати на буріння, відбір проб, вивчення зразків в лабораторії, оплата праці геолога з вивчення архівних матеріалів та складання звіту. Чим більше погонних метрів пробурено, тим вище вартість польових робіт. Категорія складності ґрунтів по проходці також впливає на вартість бурових робіт. Чим вище категорія грунтів по труднощам розробки, тим вище ціна погонного метра буріння. Кількість монолітів, які потрібно буде взяти для лабораторних досліджень, залежить від передбачуваного розрізу. Кожен шар необхідно випробувати і у звіті привести характеристики, потрібні для проектування. Таким чином, ціна послуги з вивчення інженерної геології ділянки може бути розрахована за цілком певними показниками. Обчислену таким чином суму необхідно збільшити на величину ПДВ. Це і буде ціна з ПДВ.

Геодезія ділянки ціна з ПДВ: чи входить ПДВ у вартість акційних пропозицій

Геодезія ділянки може полягати у виконанні різних геодезичних процедур - винесення меж ділянки в натуру, проведення топозйомки, складанні топопланів різного масштабу і так далі. Вартість робіт з геодезії ділянки залежить від величини території, кількості винесених точок, складності рельєфу. Вона може бути розрахована за цими показниками, до неї буде додана величина ПДВ, це буде ціна геодезії ділянки для споживача послуги.

Фірми часто пропонують комплексну ціну певного спектру послуг, наприклад, комплекс геодезичних вишукувань для проекту за певною ціною, привабливою для замовника. Фірма, що надає геодезичні послуги, зобов'язана сплатити податок на додану вартість за ставкою 20%. Тому в комплексну ціну величина ПДВ буде обов'язково закладена.

Інженерна геологія вартість з урахуванням ПДВ: чи впливає ПДВ на прибуток

Для того, щоб фірма була рентабельною, вона повинна працювати з прибутком. Але ПДВ на прибуток не впливає. На прибуток впливає вартість наданих послуг і витрати без урахування ПДВ.

ПДВ є непрямим податком. Фірма, що надає послуги, купує витратні матеріали, оплачуючи вартість товарів з ПДВ. Але величину цього ПДВ оплатять постачальники, тому після завершення кварталу ця величина віднімається з нарахованої до сплати ПДВ.

Фірма ТОВ "Гільдія Інжиніринг" надає послуги з геодезії та геології. При зверненні в фірму, геодезія ділянки вартість з ПДВ буде для Вас привабливою від 1500 грн.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення