Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Ціна інженерно-геологічних вишукувань

Інженерно-геологічні вишукування і вартість їх визначається ще на попередньому етапі робіт. Ці дослідження потрібні на місцевості, призначеній під будівництво будівлі. Співробітники фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг» проводять камеральні спостереження, і, звичайно ж, вишукування на місцевості. Паралельно потрібні топогеодезичні вишукування. Вони потрібні для складання топоплану. На ньому вказують розташування всіх об'єктів на ділянці. Також відзначають місце розташування свердловин.

Ціна інженерно-геологічних вишукувань

Якщо ділянка забудована по ній є дані по колишнім інженерно-геологічних вишукувань. Так можна трохи полегшити процес дослідних робіт – геологи вже знають, з якими породами зіткнутися. Але повністю покладатися на ці відомості не варто. Під впливом побудованих будівель грунти змінюють свої властивості. Тому варто заново набирати проби, щоб реально оцінити наявну ситуацію. Якщо ділянка не забудована – це дещо ускладнює завдання. При цьому інженерно-геологічні вишукування і ціна за них можуть бути більш істотні.

На майданчику виконують рекогносцировку. Ретельно визначається наявність яких-небудь процесів в межах місцевості і поблизу. Всі ці відомості ретельно документуються. Інженерно-геологічні вишукування, вартість самих досліджень суттєво залежать від розмірів майданчика. Також враховуються дані по рекогносцировці. Плануються і розраховуються обсяги потрібних бурових робіт. На цьому етапі майстри фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг» можуть досить точно озвучити, які саме потрібні інженерно-геологічні вишукування і ціна цих послуг.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Буріння виконують професіонали, оснащені необхідною технікою. Свердловини на даному етапі бурять для отримання проб порід. Глибину і діаметр беруть з урахуванням поставленого завдання. Свердловини створюють так, щоб отримати зразки всіх необхідних порід. Глибина може досить сильно змінюватися – це залежить від типів і габаритів будівлі. Ці параметри надають досить сильний вплив на інженерно-геологічні вишукування і вартість на них. Для великого об'єкта потрібно набагато більше свердловин, ніж, наприклад, для об'єкта приватного користування. Їх глибина теж буде більш значна – так як зона впливу на грунти від такого будинку набагато більше. Розрахувати цю зону можна з урахуванням відомих параметрів будови і відомостей про ґрунтах. Всі свердловини повинні нумеруватися і відзначатися на топогеодезичній карті ділянки. Також фіксується їх глибина.

Інженерно-геологічні вишукування – ціна яких від 3000 грн та повністю залежить від кількості відібраних зразків. Кожен грунтовий шар повинен бути ретельно досліджений. Також проби потрібні для визначення меж між шарами і глибини їх розташування. За цими даними можна обчислити потужність кожного шару. Кожен ґрунт має характерні лише для нього властивості. Досить часто перед початком споруди доводиться проводити додаткові дослідження зміни властивостей ґрунтів. Так їм надається більша стійкість до різноманітних навантажень від споруд. Багато які грунти вкрай негативно реагують на дію води. Інженерно-геологічні вишукування і вартість на них можуть збільшитися за рахунок гідрогеологічних спостережень. Потрібні тоді, якщо на майданчику є водонасичені горизонти. Тут буде доречний хімічний аналіз води. В кінці вишукувань наші співробітники роблять звіт. Супроводжується різними графічними матеріалами.

Якщо Вас цікавлять інженерно-геологічні вишукування і ціна на ці послуги – зверніться у фірму ТОВ «Гільдія Інжиніринг».

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення