Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Інженерно-геологічні вишукування для будівництва

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва плануються для всебічного вивчення геології району. Такі роботи краще проводити перед початком будь-якого будівництва. Вони включають різні види досліджень, щоб отримати вихідні дані для подальшого проектування. Прогнозується перебіг катастрофічних явищ в надрах на певний період часу. Робиться прогноз, як вони будуть проявлятися під час будівництва. Чи вони будуть проявлятися під час експлуатації. Яким чином буде взаємодіяти побудована будівля, об'єкт з шарами порід, процесами що протікають в надрах. Такі роботи допоможуть з'ясувати, як змінюються властивості ґрунту під впливом деформацій. Це необхідно для вибору фундаменту. Часто раніше не проводилося геологічне вивчення, тому завищували або необґрунтовано занижували несучі властивості основи.

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва

Інженерно-геологічні дослідження для будівництва допоможуть з'ясувати параметри ґрунтів, щоб потім обгрунтовано зводити споруду. З'ясувати поведінку, склад протікаючої під землею води. Наскільки вони, грунт будуть неагресивні до бетону, залізних виробів. Після всебічного вивчення можна дати рекомендації для вибору найбільш відповідного фундаменту. При виїзді на буровий майданчик добре мати топозйомку місцевості. Важливо знати місце, де буде вестися будівництво. Виходячи з цього, вибираються точки, де будуть буритися свердловини. Перед початком бурових робіт фахівці виїжджають на ділянку. Вивчається візуально рельєф, наявність водойм. Розвинені яри, карст та інші подібні явища.

Інженерно-геологічні вишукування для лінійного будівництва мають деякі характерні особливості. До лінійних споруд відносяться різні дороги, трубопроводи та інші об'єкти, витягнуті в довжину. У процесі проведених робіт уточнюється геологія запланованої траси. Досліджуються активізація процесів в землі, які можуть проявитися після того, як об'єкт буде побудований, або коли він будується. Вироблення зазвичай закладаються з інтервалом сто-двісті метрів. Обов'язково пробурюються ділянки, де траса перетинається з водопроводами і іншими перешкодами. Бурять зазвичай на 2-5м глибше, ніж глибина закладення об'єкта.

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва планують більш щільну мережу свердловин у разі якщо маємо справу зі складною геологічною будовою, умовами залягання. У зворотному випадку - мережа розряджається. Інтервал зменшують під час появи нестійкого схилу, яру, водотоку і так далі. Проявляються згубні природні явища, документуються, плануються способи захисту проти них.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Інженерно-геологічні дослідження для будівництва орієнтуються на майбутнє місце розташування господарської будівлі. Потрібно також мати відомості про його розміри, з якого матеріалу будуть його будувати. Від цього залежить методика дослідження, обсяги робіт. Перед виїздом на топооснови плануються гирла кожної свердловини. Після польових досліджень, камералки з'ясовують, де грунт може просідати через нерівномірний розподіл щільності. Якщо будувати без урахування таких нюансів – то немає гарантії довгої експлуатації споруди без появи перекосів, щілин, просідань. Існує ймовірність, що в якийсь момент весь будинок може зруйнуватися, провалитися.

Інженерно-геологічні вишукування для лінійного будівництва (геологія під дорогу, газопровід, каналізацію)ведуться комплексно з іншими дослідженнями. Досліджується ділянка прокладання планованого об'єкту. Досліджується рельєф, тектоніка, сейсміка, гідрогеологія. Часто застосовується геофізика. Основний акцент робиться на виявленні міцнісних параметрів порід, здатність до деформацій, до навантажень. Прогнозується зміна цих характеристик на якийсь період у майбутньому. Як побудований об'єкт буде взаємодіяти з геологічної середовищем.

Замовивши геологію, ви зможете проектувати будинок, лінійну споруду на основі реальних даних і зможете уникнути багатьох проблем. Фірма ТОВ "Гільдія Інжиніринг" може виконати весь комплекс робіт по геологічному вивченню.

Коментарі та запитання:


Артем
ПРОГНОЗ ЗМІН ІНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОГІЧНІХ умов треба вказати: зважаючі на поширення ґрунтів з домішкою органічніх речовини, при зміні фільтраційного режиму, потенційно небезпечно є прояв нерівномірного просідання (осаду) основи будівель та споруд.
Гильдия Инжиниринг
Для підтвердження, має бути приведене вміст рослинних залишків у грунті певне лабораторним досліджень.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення