Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Інженерно-геологічні вишукування

Інженерно геологічні вишукування були і раніше затребувані і актуальні в наш час. Вони полягають у ретельному вивченні наявних геологічних умов на конкретній ділянці землі. Чому це так важливо? У першу чергу тому, що більшість будівництв розташована на території великих міст, тобто поряд з уже існуючими будівлями. Так як ці споруди найчастіше розташовуються там вже досить довгий час, то будівлі і геологічне середовище являють собою єдину інженерно-геологічну систему. Інженерно-геологічні вишукування для будівництва нового інженерного об'єкта дозволяють з'ясувати всі фізико-механічні характеристики грунтів і з'ясувати наскільки вони відповідають прийнятим будівельним нормам. Найчастіше грунти потребують будь-яких додаткових робіт, спрямованих на їх ущільнення або захист від підтоплення.

Інженерно-геологічні вишукування

Інженерно-геологічні вишукування ціна на цю послугу можуть істотно змінюватися залежно від складності ділянки, кількості ґрунтових шарів, які розташовуються в межах цієї території, і, звичайно ж, від виконавця. Розглянемо докладніше всі ці фактори. Для початку Вам слід підібрати фірму, яка зможе якісно провести всі дослідження. Фірма ТОВ «Гільдія Інжиніринг» виконує інженерно геологічні вишукування як в обласних центрах, так і в невеликих населених пунктах. Наші співробітники мають високий рівень кваліфікації, використовують якісні прилади і перевірені методики – так що результати інженерно-геологічних вишукувань у нас завжди відповідають дійсності.

При проектуванні спочатку з'ясовується, який тип фундаменту (якщо він взагалі повинен бути) буде створений, і які будуть габарити споруди. Враховуючи ці дані, фахівці розраховують зону впливу майбутньої споруди. Тобто, це зона, в межах якої грунти будуть піддаватися впливу нового об'єкта. Розрахувати її досить просто, як у глибину, так і по ширині. З'ясувавши ці відомості, фахівці приступають до буріння свердловин. Інженерно-геологічні вишукування і ціна на них залежать від кількості пробурених свердловин, від їх глибини і від кількості відібраних зразків.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

У відповідності з існуючими нормативами кількість зразків, які повинні бути вилучені з кожного шару ґрунту, суворо визначено. Відповідно, чим більше шарів зустрінуте, і чим більше глибина свердловин, тим більш висока вартість даних вишукувань. Інженерно-геологічні вишукування для будівництва також включають в себе лабораторні роботи з отриманими пробами. Це дає можливість з'ясувати всі необхідні характеристики і дати певні рекомендації замовнику робіт. В обов'язковому порядку грунти перевіряються на наявність підземних вод.

У разі якщо при бурінні був зустрінутий водоносний горизонт, то проводяться додаткові аналізи – для визначення хімічного складу води. Визначається рівень її агресії до металу і бетону, робиться висновок про підтопленість ділянки, а також складається перелік відповідних заходів. Дотримуватися їх обов'язково, так як в протилежному випадку на ділянці можуть розвинутися несприятливі геологічні процеси, а це становить загрозу безпеці людей і споруд.

Інженерно-геологічні дослідження дозволяють отримати достовірну інформацію про ґрунти в межах досліджуваної території, визначити їх основні характеристики і отримати висновок кваліфікованих експертів, який Вам по закінченні інженерно-геологічних робіт видадуть наші співробітники.

Коментарі та запитання:


Юрій
Доброго дня. Перед купівлею земельної ділянки хочемо провести інженерно-геологічні вишукування. Скажіть, скільки років буде актуальний інженерно-геологічний звіт. Чи можна ним скористатися, наприклад, через три роки після проведення досліджень?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Юрій! Скористатися інженерно-геологічним звітом ви можете протягом п’яти років, але кінцеве рішення чи можна користуватися цим звітом, чи краще провести інженерно-геологічні вишукування заново, приймає куратор робіт.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення