Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Інженерно-геологічні роботи

Інженерно-геологічні вишукування проводяться для вивчення геології ділянки. На відміну від звичайної геології, інженерна розглядає вплив споруд на природне середовище. Геологічні роботи логічніше проводити в комплексі із топогеодезическими спостереженнями на місцевості. Найчастіше вони потрібні перед початком будівлі споруди, проте, проводяться і для забудованих міських територій. Обов'язкова частина цих досліджень - буріння свердловин на місцевості і вилучення ґрунтових проб. Співробітники фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг» використовують спеціальні геологічні прилади для виконання всього комплексу робіт.

Інженерно-геологічні роботи

Геологічні роботи для проекту. В них існують характерні відмінності від усіх інших видів геодезичних та геологічних вишукувань. Вони потрібні для того, щоб отримувати дентальну інформацію про наявні грунтах і уникнути виникнення різних аварійних ситуацій. Вони можуть бути спровоковані підтопленням ґрунтів підземними водами, їх осіданням, схиловими процесами і т. д.

Інженерно-геологічні роботи, якщо вони проведені якісно і вчасно, дозволяють уникнути подібних ситуацій і прийняти всі необхідні заходи для своєчасного запобігання виникнення аварійних ситуацій на місцевості. На цілісність будівель, і зокрема на реальний стан підземної частини об'єкта вкрай негативно впливають певні геологічні процеси, які періодично мають місце на майданчиках. Тому всі грунти, які потраплять в зону впливу майбутнього будинку, досліджуються нами досить детально. Зразки ретельно відбираються з кожного шару і досліджуються в лабораторії. З'ясовуються фізико-механічні характеристики кожного ґрунтового шару. Ці відомості заносяться до звіту і супроводжуються характерними рекомендаціями і порадами фахівців геологів.

Вартість геологічних вишукувань від 5 900 грн за виїзд

Геологічні роботи для проекту і роботи в межах майданчиків з існуючою забудовою (найчастіше у великих населених пунктах) виконуються майстрами фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг» швидко і коректно. Це важливо в тому випадку, якщо на місцевості спостерігається активний розвиток несприятливих геологічних процесів. У цій ситуації геологічні роботи проводяться регулярно і дозволяють відстежити навіть найменші зміни. Повністю зупинити розвиток і прогресування таких процесів неможливо, однак, можна їх суттєво призупинити і убезпечити будови.

Спочатку нами здійснюється рекогносцировка на території передбачуваного будівництва. На цьому етапі з'ясовують, чи є карстові, ерозійні та інші небажані процеси. Це потрібно для створення прогнозу подій. Геологічні процеси досить часто можуть негативно позначатися на стані інженерних споруд та приводити до їх деформації і руйнування. Щоб не допустити подібної ситуації, слід вчасно вживати певних заходів і ретельно дотримуватись всіх побажань геологів. Геологічні роботи виконуються нашими співробітниками в різних населених пунктах (як великих, так і дрібних) і достатньо затребувані. Наші фахівці здійснюють їх швидко і досить якісно. Польові дослідження супроводжуються лабораторними дослідженнями всіх отриманих грунтових зразків і оформленням у відповідності з нормативами супроводжуючих звітів і карток.

Геологічні роботи для проекту проводяться на всій місцевості, яка призначається для будівельних робіт. При цьому обов'язково бурять певну кількість свердловин. Так наші спеціалісти можуть отримати необхідний матеріал для успішних лабораторних досліджень. На місцевості розбивається геодезична мережа, складається топоплан. На ньому вказується місце розташування свердловин та інша інформація. Це потрібно для проведення наступних етапів досліджень.

У зв'язку з цим при проектуванні споруди варто враховувати всі з'ясовані властивості порід. Це дасть реальну можливість вибрати найбільш підходящу ділянку для будівництва, розрахувати всі необхідні заходи та передбачити всі можливі негативні наслідки. Особливо важливо при будівництві об'єктів на забудованих майданчиках. Вони можуть порушити ту рівновагу між геосередовищем і різними спорудами (будинками, комунікаціями, заводами і т. д.), яке вже встигло встановитися. Інженерно-геологічні роботи в цьому випадку є обов'язковими.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення