Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Інженерні вишукування для розробки проекту

Будівництво будь-якого будинку, незалежно від призначення і виду конструкції, зобов'язанt брати старт з розробки проектних документів. Здійснити таку роботу можливо тільки замовивши таку спеціальну послугу, як інженерні вишукування для розробки проекту − процедури, що полягає у виявленні та обробки геоданих, необхідних для повного забезпечення точною інформацією про геоумови місцевості (це може бути будмайданчик, ділянка або траса). В результаті таких досліджень, будуть отримані достовірні відомості про територію, які стануть основою для складання проектної документації.

Інженерні вишукування для розробки проекту

Роль цих досліджень не можна недооцінювати: професійно проведені спеціальні заходи, що дозволять встановити характеристику структури ландшафту в межах досліджуваної ділянки, а також несучі властивості і тип грунту. На базі цієї інформації, буде виконано прогноз можливого осідання нижнього конструктивного елемента, виходячи з якого, можна грамотно підібрати кількість і вид необхідних будматеріалів. Величезна перевага таких вишукувань в тому, що отримані в результаті дані допоможуть визначити оптимальні габарити майбутніх несучих конструкцій, розрахувати вплив нових конструкцій на об'єкти, розташовані поруч. Завдяки цьому, цілком ймовірно запобігти виникненню небезпечних геопроцесів.

Важливість здійснення геології в передпроектний період

Своєчасно виконані інженерні вишукування для розробки проекту стануть запорукою попередження несприятливих ситуацій при подальшій експлуатації будівлі. Обов'язкові комплексні дослідження, реалізовані відповідно до вимог основного нормативного документу Сніп, дозволять значно заощадити. Адже якщо звести об'єкт без грамотного планування і врахування особливостей рельєфу ділянки, не виключені появи тріщин на стінах, перекосів вікон і дверних прорізів, руйнування комунікаційних систем та інші небезпечні дефекти. Щоб уникнути вищезгаданих проблем, замовте інженерні вишукування для розробки проекту в компанії ТОВ «Гільдія Інжиніринг». Ціна наших послуг цілком демократична, а з загальними витратами на зведення об'єкта − мізерна.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

До того ж, грамотно здійснені інженерами-геологами роботи та розроблені рекомендації допоможуть запобігти виникненню аварійних ситуацій у процесі будівництва. Маючи дані досліджень можна з максимальною точністю розпланувати будівельні заходи на будівельній ділянці, прийнявши до уваги властивості грунтів, а також кількість і глибину залягання водогоризонтів.

Що досліджують геологи?

Дослідження передбачають уважне спеціальне дослідження різних компонентів геологічного середовища, які згодом можуть впливати на об'єкти. До таких компонентів відносяться:

 • рельєф;
 • геобудова;
 • грунтові води;
 • геоморфологія;
 • грунти (властивості, стан);
 • небезпечні геологічні процеси.

Сучасні інженерні вишукування для розробки проекту потрібні, щоб визначити наскільки надійна ділянка, вибрана під забудову, ще до початку проектування нижнього конструктивного елемента майбутньої будови.

Які заходи включає передпроектна геологія?

Передпроектні дослідження полягають у наступних роботах:

 • проходка і випробування геологічних свердловин;
 • різне зондування грунту;
 • лабораторні роботи з дослідження відібраних проб;
 • грунтові випробування штампуванням;
 • камеральна обробка даних, отриманих при польових роботах і в результаті лабораторних досліджень, складання технічної звітності.

Всі ці роботи проводяться з визначеною етапністю. Згідно стандарту, заходи поділяють на три етапи: попередній, польовий і камеральний. По закінченню досліджень замовник отримує технічний звіт з актуальною інформацією про ділянку.

Особливості інженерно-геологічного звіту

Традиційно, отриманий в результаті геовишукувань, підсумковий документ передається замовнику або безпосередньо проектній організації. На базі такого звіту здійснюється вся проектна документація.

Технічний звіт, виконаний інженерами-геологами, складається з:

 1. Вступної частини.
 2. Загальної частини.
 3. Спеціальної.
 4. Додатків у вигляді карт і розрізів

Вступна частина передбачає зазначення місця виконання вишукувальної діяльності, пору року і мети заходів. У розділах загальної частини позначаються описи клімату і ландшафту, а також рослинності. Також передбачені карти оптимальних будматеріалів, які будуть потрібні при здійсненні робіт по зведенню об'єкта. Спеціальні глави містять інформацію про основні об'єкти досліджень − ґрунтах і підземних водах. Заключна частина технічного звіту надає загальну оцінку геологічної обстановки на ділянці і його придатності для будівельних заходів.

Важливо: у звіті неодмінно повинні бути програми − графічні матеріали у вигляді карт, колонок свердловин, розрізів. Не менш необхідна наявність таблиць властивостей грунту, хіманалізу ґрунтових вод і каталог геовиробок.

Вартість послуги

Нерідко у початківців забудовників виникає питання: від чого залежить ціна такої обов'язкової послуги, як інженерні вишукування для розробки проекту будь-якого об'єкта нерухомості? Найчастіше на ціну таких досліджень суттєво впливають такі фактори:

 • поставлені замовником в техзавданні цілі;
 • площа ділянки;
 • пора року;
 • методи та обсяг робіт;
 • віддаленість ділянки.

Також до основних критеріїв, що робить вплив на вартість можна віднести вивченість ділянки, особливість рельєфу, вид конструкції і необхідне для якісного дослідження кількість свердловин.

Фірма ТОВ «Гільдія Інжиніринг» гарантує оперативне виконання підготовчих робіт, високу якість послуг, що дозволяють почати будівельні роботи з урахуванням існуючих особливостей земельної ділянки.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення