Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виконавча геодезична зйомка пальового поля

При зведенні будівель і споруд в слабоустойчивых грунтах, коли несучі здатності підстави є недостатніми, застосовуються фундаменти пальового типу. Різновидів за способом забивання та розташування даної конструкції безліч. Дуже важливим фактором є правильне визначення розташування паль в натурі геодезичною службою для можливості придбання ними повної несучої здатності. Для швидкого і якісного орієнтування пальового поля на місцевості необхідна виконавча геодезична зйомка паль, яку виконає залучена геодезична служба, яка має у штаті висококваліфікованими фахівцями з сучасним високоточним обладнанням, що володіють усіма необхідними навичками, способами і прийомами виконання даного роду операцій.

Виконавча геодезична зйомка пальового поля

Дуже часто доводиться стикатися з проблемами пов'язаними із змінами і правками проекту в процесі виконання робіт, що, в свою чергу, вимагає негайного втручання геодезичної служби для своєчасної коригування нововведень на місцевості. Також прикрим фактором є недбале ставлення будівельників, причому, не тільки робочих, але і ІТП, до знаків геодезичної розбівочної основи (кілочки, дюбеля, знаки, крапки, підписи тощо), що призводить до потреби перевірки місцезнаходження конструктивна прямо перед установкою, і при необхідності виконання ряду операцій з оперативної коригування встановлюваного елемента. З цього випливає, що постійна присутність геодезичного супроводу і своєчасна виконавча зйомка об'єкта - це надзвичайно необхідна частина будівельного процесу, особливо при зведенні фундаменту будівлі або споруди.

Геодезію по влаштуванню пальових полів потрібно довіряти тільки тим геодезичним службам, в яких працюють висококваліфіковані фахівці. Геодезичні служби при здійсненні геодезичних робіт пальового поля виконують такі операції:

- розбивка пальових полів;

-виконавча схема паль;

- винос пальових полів.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Доказом дотримання проекту і правильного розташування паль і пальового поля є документ -виконавча зйомка пальового поля за фактом виконаної роботи.

Виконавча геодезична зйомка дозволить проконтролювати правильність положення паль. Це дуже важливо простежити, так як палі в подальшому стануть основою фундаменту, а, отже, і всієї побудованої споруди. Від правильності розташування паль залежить міцність і надійність збудованого об'єкта нерухомості, та неякісне виконання геодезичних робіт може в подальшому призвести до негативних наслідків, які можуть призвести до руйнування самої будівлі та споруди, аварійних ситуацій, що призводить в деяких випадках до жертв. Тому проведення даних робіт необхідно довіряти тільки кваліфікованим фахівцям, які володіють необхідними навичками і знаннями для надання геодезичних послуг. Саме такі професіонали працюють в компанії "Гільдія Інжиніринг". У своїй роботі вони використовують інноваційне спеціалізоване обладнання - тахеометри, трасошукачі, електронні нівеліри, за допомогою яких одержують дані з точністю до міліметра.

Проведення виконавчої зйомки паль дозволяє провести контроль над дотриманням важливих параметрів розташування паль, а саме:

  • правильність їх розміщення відповідно до намічених точок;
  • правильність їх вертикального розташування;
  • глибину закладання паль, яка потрібна для даної місцевості.

По закінченні виконавчої зйомки складається виконавча документація на основі отриманих даних. Вони складаються з креслень і різних матеріалів, які можуть бути оформлені або у графічному вигляді, або в електронному, залежно від того, в якому форматі вони потрібні замовнику. Наші фахівці оформляють виконавчі матеріали згідно всім вимогам нормативної документації. Також в нашу компанію ви можете звернутися за наданням інших геодезичних послуг. Ми всі роботи виконуємо якісно та оперативно.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення