Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виконавча зйомка інженерних мереж

Виконавча зйомка інженерних мереж потрібна для:

  • Нанесення інженерних комунікацій на карту, щоб була можливість визначити їх положення на земній ділянці.
  • Можливості зіставлення і відповідності проектного рішення про прокладання на конкретній ділянці місцевості.

Виконавча зйомка інженерних мереж

Звіт здійсненої схемки включає в себе наступні матеріали:

  • пояснювальна записка;
  • ситуаційний план. Він повинен бути виконаний в різних масштабах;
  • схема, на якій відображається розташування інженерних комунікацій;
  • поздовжній профіль побудованої по осі інженерної мережі;
  • топоплан з прив'язками точок до побудованій трасі. Масштаб може бути різним. Все залежить від мети, для якої він потрібен;
  • вузли, а також плани, на яких відображені сполучні вузли, колодязі, характерні вузли, камери.

Ці плани є також і юридичними матеріалами, які підтверджують точність перенесення на земну ділянку проекту доріг, об'єктів нерухомості, підземних комунікацій, благоустрою, вертикального планування, а також фактично підтверджує виконаний обсяг будівництва, що наочно показує виконавча зйомка трубопроводу - каталог координатних точок підземної мережі інженерії.

Виконавча геодезична зйомка інженерних мереж

Ділянки виконання, обсяги, матеріали та їх характеристики дуже широкі по своїй розмаїтості, мають різні властивості і мають різного роду цільове призначення. Саме тому повідомити точний термін виконання роботи та її ціну просто неможливо. Щоб визначити вартість та обсяги, потрібне узгодження з організацією-підрядником. Виконавча зйомка інженерних мереж і комунікацій, що знаходяться під об'єктами нерухомості, теж підлягає проведенню після завершення будівельного процесу здійснюються вимірювання за допомогою спеціалізованого цифрового обладнання. Виконавча зйомка інженерних комунікацій визначає заплановане місце розташування траси, а також її ізометричну модель. Коли ці роботи завершені замовнику надаються комплекти креслень, які інформують про відповідність проектної документації всіх здійснених робіт, про реально проведений, а також виконаний обсяг. Документи надаються у вигляді аналітичних пояснень до отриманих схемами та кресленнями.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Що отримує Замовник

геодезична зйомка інженерних мереж

У підсумку замовнику надається комплект потрібних матеріалів для проведення узгодження з організаціями, які здійснюють їх експлуатацію. За будівельним нормативними документами, виконавча зйомка здійснюється для контролювання точності по прокладці інженерних комунікацій і мереж. Така зйомка є обов'язковою до виконання по контролю за якістю виконання робіт. Виконуючи виконавчу зйомку, слід звертати особливу увагу на елементи об'єктів нерухомості, що знаходяться під землею: котловани, інженерні мережі, фундаменти будівель, лінії кабелі, трубопроводи і багато іншого. Зйомка проводиться в обов'язковому порядку до засипання землею. Одночасно з проведенням даних робіт оформляється журнал обліку вимушених відхилень від проектних рішень. В даному документі необхідно вказувати розміри кожного виявленого выдхилду від значення в проекті по висоті і за планом з точністю до міліметра. Виконавчі креслення, що надходять у відділ підземних споруд, іноді бувають зроблені із змінами від проектної документації. На практиці з ними частенько виникають труднощі. Причина криється в тому, що виконання розбивки було зроблено, але з якимись похибками або «на око». Ці похибки виявляються під час підготовчого етапу, на якому здійснюється збір і аналіз необхідної документації і за ними стоїть необхідність додаткового узгодження, які вимагають додаткових витрат і часу.

Висновок. Щоб не допускати подібного роду проблеми, потрібно довіряти проведення даних робіт надійный і зарекомендуваный геодезичный фірмі, тоді відразу у вас буде впевненість у якісному виконанні всіх потрібних виконавчих документів і схем.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення