Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виконавча зйомка підкранових колій

Крани бувають різних типів, але всіх їх об'єднують завищені вимоги до габаритів, зазначених у проектній документації і вашим положення до висоті рейок підкранових шляхів і плану. Дані роботи повинні проводити тільки фахівці так, як неякісно виконані роботи, недотримання вимог і нормативів можуть спричинити аварійні ситуації, в деяких випадках, з людськими жертвами. Саме тому необхідно здійснювати постійні перевірки стану рейкових шляхів на весь період експлуатації крану.

Виконавча зйомка підкранових колій

Компанія Гільдія Інжиніринг пропонує послугу виконавча зйомка підкранових шляхів для будь-якого з видів кранів, перевіряє ширину колії і ухили поздовжнього профілю. Контрольно-виконавча зйомка це дуже важлива частина перевірочних робіт. Різні процеси виробництва, використовують і різні види кранів, в залежності від їх потреб. Це і мостові крани-перевантажувачі, баштові, козлові і багато інших. Шляховий паспорт говорить нам про ті стани рейок крана, при яких забезпечено його нормальне функціонування. Для визначення неполадок і відхилень від документально встановлених вимог і норм, а також для їх оперативного усунення компанія Гільдія Інжиніринг здійснює виконавчу зйомку таких шляхів.

Виконавча геодезична зйомка підкранових колій

Підкрановый шлях - це рейкова конструкція, вона покладена по верхньому поясу балок. Нижній пояс балки впирається в консолі колон. До монтажу елементів підкранових шляхів пред'являються високі вимоги. Дотримуватися їх горизонтальності найбільш складно, оскільки вони розташовані на великій висоті. Крім цього, в процесі нівелювання неминуча похибка вимірювання. Будівництво підкранових шляхів вимагає проведення розбивки осей, з винесенням відміток шляхів від основи, яке створене замовником даних робіт.

Така спеціальна геодезична зйомка і документація до неї дозволяють дати визначення всіх даних, необхідних для виявлення тих критичних параметрів, які встановлені для досліджуваного кранового шляху. А саме, відстань перевіряється між головками рейок, розмір розширення або звуження шляху і цілий ряд інших показників, які визначаються, як контрольні з допомогою паспорта шляху. Під час проведення виконавчої геодезичної зйомки іноді перевіряється висотне торцеве зміщення рейок при стикуванні.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

геодезична зйомка підкранових колій

Контрольна зйомка підкранових шляхів має проводиться аналогічно виконавчій зйомці залізниці, тобто раз у 20 робочих змін, іноді допустима періодичність на кожну 24 зміну. За її проведенні в змінному журналі крана відображаються всі результати, які були отримані в ході проведення зйомки. Перевірці підлягає колія, вимірюються її розміри, величина пружної просадки, паралельність рейок, а також їх горизонтальна площина. Колія вимірюється в нерухомому положенні, з допомогою крана, який піднімає дуже важкий вантаж і при повороті стріли на 45°. Вона не повинна перевищувати 5мм. Перевірка горизонтальній площині здійснюється один раз на місяць.

По завершенні виконавчої зйомки настає камеральний етап, під час якого складається технічний звіт, в якому міститься вся необхідна інформація про досліджуваному об'єкті. Матеріали можуть бути створені в електронному або ж графічному вигляді. Це залежить від того, в якому форматі вони потрібні замовнику.

Вартість

Вартість на пропоновані послуги залежить від таких параметрів, як тип крана, довжина самого шляху і його доступність для зйомки і виконання вимірювань і починається від 1000 гривень.

Всі геодезичні роботи даного типу повинні виконувати тільки кваліфіковані фахівці такі, як професіонали компанії "Гільдія Інжиніринг". Ми застосовуємо у своїй роботі новітнє технологічне обладнання, яке допомагає отримати максимально точні дані, в ході проведення зйомки, а також набагато швидше її здійснити, завдяки чому всі послуги надаються набагато оперативніше. Ми пропонуємо високу якість за доступною ціною. Зв'язатися з нашим фахівцем ви зможете зателефонувавши по телефону, вказаному на сайті або написавши повідомлення в онлайн-чаті.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення