Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виконавча зйомка розбивки осей

Акція виконавча зйомка сходових маршів від 1000 грн, на схемі відображаються всі необхідні дані для розкладки плитки і монтажу перил!

Виконавча зйомка розбивки осей

Компанія Гільдія Інжиніринг так само виконує послугу виконавчої геодезичної зйомки, зйомці підлягають як розбиті осі, так і ростверки, стяжка, бетонна підготовка, сходові марші.

Виконавча зйомка бетонної підготовки є різновидом геодезичної зйомки і показує висотні позначки основи під ростверки, і відповідно виконується  будівельному об'єкті. Виконавчі геодезичні зйомки допомагають контролювати весь процес зведення конструкції на будь-якому з етапів будівництва. Особливо важливо починати будувати правильно і не заощадити на послугу виконавча зйомка розбивки осей, потім поетапно виконувати виконавчу зйомку бетонної підготовки, виконавчу зйомку стяжки, виконавчу зйомку ростверку і не забути про виконавчій зйомці сходових маршів перед їх обробкою, особливо якщо матеріал - кахельна плитка. При внутрікімнатного обробці дуже корисно виконати послугу виконавча зйомка стяжки, адже рівна стяжка це запорука рівних підлог на наступних етапах, і це може визначити тільки геодезист з нівеліром або тахеометром. Етественно, що для зйомки є свої етапи. Як правило - це закінчення кожного з основних етапів будівельно-монтажних робіт. Якщо виконавча зйомка виконана правильно, то можна виявити будь-які недоліки та відхилення від проектної документації. Виконавча зйомка ростверку виконується для того щоб розуміти, встануть на нього колони при монтажі, і витримають фундаменти проектну навантаження. Виходячи з поставлених цілей і завдань перед геодезистами в процесі супроводу будівництва, виконавча зйомка може ділитися на вибіркову і повну.

Знімати таким способом потрібно кожний елемент, який має відношення до надійності і стійкості споруди. Такий вигляд має назву проміжної або поточною. З її допомогою можна знімати показники як у процесі земляних робіт і розробки котловану зокрема, так і зведення кожного поверху будівлі. Завдяки такій подробиці і ретельності можна домогтися найбільш точних результатів. Найбільшу увагу необхідно сконцентрувати на так званих внутрішніх об'єктах - тих, які після введення в експлуатацію не будуть доступні для аналізу.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

виконавча зйомка має бути проведена і після того, як всі роботи виконані. У такому випадку вона називається остаточною. Така процедура є обов'язковою для того, щоб ввести в експлуатацію або провести реконструкційні роботи будівлі. Для остаточної зйомки доцільно використовувати допоміжні матеріали, інформацію з проміжних зйомок. Порядок проведення зйомок регламентується і регулюється в залежності від етапів будівельно-монтажних робіт.

За результатами виконавчої геодезичної зйомки розробляється і оформляється виконавча документація. Цією документацією виступають плани, профілі конструкцій. Вона повинна відповідати державним стандартам та інструкцій щодо їх оформлення. У документах фіксуються всі розміри знімаються елементів, їх відстані один від іншого, всі необхідні позначки, діаметри, прив'язки і інші особливості та ключові моменти. Матеріали охоплюють усі ключові будівельні процеси - як наземні, так і підземні. Виконавча зйомка відображає всі елементи споруд, комунікаційних ліній, ландшафтних складових і їх параметри. Їх показники повинні повністю збігатися з проектом та іншими нормативними документами.

Дана процедура потребує особливої уваги, відповідної кваліфікації її виконавців. Адже інженери-геодезисти несуть відповідальність за виконану роботу. Тому що, якщо помилки не будуть помічені і зафіксовані вчасно, - це може згубно позначитися на стійкості конструкції. Обов'язковість проведення виконавчої зйомки зумовлена різними інструкціями, які регламентують порядок виконання геодезичних робіт у будівництві.

Виконавча зйомка розбивки осей - запорука впевненості в правильній геометрії майбутньої будівлі або комплексу будівель.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення