Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виконавча схема колон

Виконавчу геодезичну схему складають після того, як вже проведено виконавчу зйомку. Вона в собі несе значення координат, лінійні та кутові розміри, ухили, відстані між об'єктами, і інші геометричні параметри. Виконавча схема містить у собі зміни, якщо такі були зроблені в проектній документації, яка була погоджена розробниками креслень. Також виконавча схема містить документи, які підтверджують зміни до проектної документації. Оформленням такого документа повинні займатися тільки висококваліфіковані фахівці, такі як професіонали компанії Гільдія Інжиніринг. Так як потрібна дуже висока точність вимірювань і навіть найменша помилка неприпустима.

Виконавча схема колон

Крім точності вимірювань, виконавча схема повинна відповідати таким критеріям:

  • складання виконавчої схеми можливо тільки після виконання всіх монтажних робіт;
  • її повинен надати спеціаліст-представник компанії, яка вела на об'єкті монтажно-налагоджувальні роботи.

Виконавчі геодезичні зйомки розробляються для колон, ригелів, фундаменту, плит перекриттів. Виконавча зйомка колон проводиться за допомогою тахеометра для визначення точності між проектною документацією та спорудами, які зводяться. Виконавча схема колон застосовується під час будівництва для конструкцій, які відповідають за міцність та витривалість промислових, а також цивільних споруд. Виконавча зйомка, яка визначає придатне будівля для експлуатації, проводиться, коли зафіксовані всі частини конструкції. Вона вказує висотне і планове розташування конструкцій, які були приєднані після того, як всі частини зведеної будівлі були вирівняні. Розрізняють поточну і остаточну виконавчу геодезичну зйомку колон. За підсумками виконаних робіт створюються виконавчі схеми колон. Найчастіше, схеми та поточної і остаточної виконавчої зйомки розміщують на одному кресленні.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Виконавча схема фундаментів створюється в результаті виконання виконавчої зйомки фундаментів. Вона визначає, наскільки точно і правильно було вироблено закладання фундаменту. Виконавча зйомка фундаментів дає дані про відповідність проектної документації в натурному виконанні і виявити відхилення, якщо такі є.

Виконавча схема плит перекриття оформляється після того, як виконана виконавча зйомка підземної частини споруди. Виконавчої схемою плит перекриттів позначаються проектні і фактичні розміри, поверхні перекриття над підвалом при цьому зазначаються відмітки фактичні та проектні в кутах плит перекриттів.

Виконавча схема ригелів контролює: різницю відміток ригеля по кінцях; різницю відміток двох суміжних ригелів; зміщення осі ригеля. Виконавча геодезична документація складається у двох примірниках і підписується трьома фахівцями: геодезистом, головним інженером і виконавцем робіт.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення