Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виконавча зйомка фундаментів

Контроль над виконанням будівельних робіт – це дуже серйозне і відповідальне завдання, виконання якого повинно бути доручено фахівцям, що володіють сучасними методиками, технікою і технологією виробництва робіт.

Виконавча зйомка фундаментів

В нинішній час, із застосуванням нових матеріалів, техніки та способу зведення будівель і споруд, на швидкість будівництва значно зросла. У зв'язку з цим посилилися вимоги, що відносяться до контролю над виконанням робіт. Відповідно зменшився час і можливість зафіксувати і своєчасно виправити відхилення, які виникли в процесі будівництва. Впоратися з цим завданням можливо лише із застосуванням сучасних технологій, обладнання і великого досвіду у сфері виробництва даних робіт.

Геодезичний контроль є невід'ємною частиною авторського нагляду за будівництвом. Із застосуванням сучасного високоточного обладнання наша організація здатна впоратися з будь-яким покладеним завданням в найкоротші терміни, виявити всілякі відхилення, скласти шляхи їх усунення, а також провести заходи, спрямовані на недопущення подібних негативних ситуацій. Одним з найбільш важливих завдань контролю над будівництвом є перевірка правильності закладання фундаменту, адже найчастіше відразу після його зведення проводиться зворотна засипка та контроль якості, розташування і геометрії стає практично неможливим. На даному етапі дуже важливо вчасно і в найкоротші терміни провести таку геодезичну послугу, виконавча зйомка фундаментів, виявити відхилення і прийняти необхідні рішення для їх усунення. Увиконавчій схемі фундаментів зазначаються: висотна відмітка фактичної глибини залягання фундаменту, габарити і інша необхідна інформація, також визначаються відхилення від проекту, причини їх виникнення та шляхи вирішення даної проблеми. Виконавча зйомка фундаментів є необхідною частиною документації при подальшому будівництві, а також при введенні об'єкта в експлуатацію та подальшої його експлуатації.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Виконавча зйомка анкерних болтів

Виконавча зйомка анкерних болтів: зовнішній вигляд об'єкта

Особливій увазі підлягають фундаменти, що містять анкерні болти. Послуга, виконавча зйомка анкерів, полягає в точному визначенні координат кожного болта. Маючи на проектному кресленні координати всіх геодезичних головних осей, виконавча зйомка анкерних болтів робить можливим встановити як лінійні, так і висотні прив'язки анкерів до осей і висотним реперам. За цими координатами можна в потрібний час визначити забетоновані чи закладні деталі за проектом і стане на них металоконструкція, яка зроблена, як правило, до заливки фундаменту. Виконавчі зйомки анкерних фундаментів використовуються при контролі будівельної організації, як самої себе, так і при зміні підрядників. Коли компанія, бетонировавшая майданчик, передає її монтажникам металоконструкцій або обладнання. А монтажники також перед початком робіт повинні перевірити креслення на відповідність як самих проектів, так і фактичне положення болтів.

Виконавча зйомка анкерних болтів: готова документація

Часто буває, що проектами анкерних фундаментів і металоконструкцій займаються не тільки окремі проектувальники, але і різні проектні відділи. Звідси можуть виникнути невідповідності, які бажано виявити на етапі прийому-передачі будівельно-монтажних робіт. У чому ми вам з радістю допоможемо.

Для початку роботи нам потрібен проект в програмі для креслення, доступ на об'єкт і пряма видимість на всі елементи, які підлягають зйомці: кути фундаменту, анкерні болти, заставні пластини, ніші в перекриттях. Це дуже важливо для того, щоб виконавча зйомка закладних деталей вийшла максимально точною. Перед самими роботами ми надаємо замовнику повний пакет дозвільних документів, графік виконання робіт, остаточну вартість. Дана робота виконується в термін до 1-го дня сам замірр, і 1 день на креслення результатів. За результатом проведеної роботи ви можете з повною упевненістю продовжувати будівництво свого проекту, маючи на руках повний пакет виконавчої геодезичної документації. Наша компанія володіє великим досвідом у вирішенні різноманітних геодезичних задач, висококваліфікованими фахівцями та сучасним високоточним обладнанням. Ми працюємо точно, швидко, в будь-яких умовах, в будь-який зручний для вас час.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення