Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виконавча зйомка котловану

Земляні роботи займають значну частину будівельного процесу, при їх виконанні може виникати і виникає ряд труднощів, пов'язаних з підрахунком об'ємів переміщення земляних мас, правильності розташування та геометрії фронту земляних робіт. Щоб уникнути подібного роду неприємностей, контроль над виконанням робіт має бути покладено на геодезичну службу. Тільки геодезист зможе коректно дотримати геометрію котловану будь-якої складності, в плані і по позначок, підрахувати обсяги земляних робіт і скласти відповідну документацію - найчастіше це виконавча зйомка котловану, яка дозволяє вирішувати низку конфліктних питань, особливо при підписанні актів виконаних робіт».

Виконавча зйомка котловану

Виконавча зйомка котловану - це певний вид геодезичних послуг, який необхідний при будівництві будь-якої будівлі або споруди. Така зйомка дозволяє отримати необхідну інформацію про реальний стан дна котловану. При цьому визначаються і наводяться всі висотні відхилення від відміток у проектній документації. Допускаються відхилення + - 5 см. За отриманими даними складається відповідна документація, яка пришивається до Акта виконавчих робіт. Виконавча документація складається з різних матеріалів, які відіграють дуже велику роль при введенні об'єкта нерухомості в експлуатацію.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Виконавча зйомка дозволяє переконатися в правильності розташування котловану, а відповідно і майбутньої будівлі або споруди. Роботи, пов'язані з переміщенням земляних мас, займають далеко не останнє місце в загальній вартості об'єкта будівництва, тому дотримання проектних розмірів є дуже важливою і відповідальною задачею, як і виконавча зйомка вертикального планування.

геодезичної зйомки котловану величезну роль грає досвід як самого геодезиста, так і його помічника, який бігає з вешкой. Важливо щоб вони заміряли потрібні характерні точки котловану, які кардинально впливають як на підрахунок, так і на саму схему укосів. Ще важливо правильно з'єднати точки верхньої і нижньої бровок для понимабельной картинки.

геодезична зйомка котловану

Геодезичний контроль над ходом спорудження котловану і виконавча зйомка території, на кожному етапі, дозволять виконати роботу з найменшими трудовитратами і мінімальними відхиленнями, що дозволить скоротити трудовитрати, прискорити процес зведення котловану, а відповідно й зменшити матеріальну видаткову частину.

По закінченні виконання земляних робіт геодезична служба складає відлік, який входить виконавча зйомка котловану, на якій зазначаються: фактичні висотні відмітки дна і верхньої бровки котловану, кут існуючого укосу, основні розміри котловану, порівнюється з основними характеристиками проектного котловану, і аналізуються відхилення, якщо такі є, за необхідності вказується додаткова інформація на вимогу замовника. Також у звіт вкладається картограма розрахунку земляних робіт, в якій детально вказується обсяги переміщення ґрунтових мас, наводиться узагальнена таблиця з кінцевою цифрою» насипу або виїмки та додаткова інформація, наприклад, виконавча зйомка благоустрою.

Підводячи підсумок, можна сказати, про те, що геодезичний супровід будівництва на всіх етапах, від нульового циклу до здачі в експлуатацію, є дуже важливою і невід'ємною частиною виробничого процесу, дозволяє втілити проект в реальність з найменшими відхиленнями, своєчасно виявити порушення і з мінімальними втратами матеріальних і тимчасових витрат усунути їх.

Звернувшись в компанію "Гільдія Інжиніринг" ви можете бути впевнені в якісному та оперативному виконання виконавчої зйомки котловану. Наші фахівці завдяки своєму величезному досвіду та застосуванню у своїй роботі інноваційного обладнання проведуть професійно не тільки виконавчу зйомку, а також з точністю до міліметра розрахують загальний обсяг виїмки грунту. Ми маємо всі необхідні дозвільні документи на проведення даних робіт. Замовити наші послуги ви можете подзвонити за номером, який вказаний на сайті, нашому фахівцю. Це не займе багато часу і вже незабаром ми надамо свої послуги.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення