Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виконавче креслення

Жодне будівництво не обходиться без складання виконавчої документації. В ньому фіксується хід будівельно-монтажних робіт і описується технічний стан об'єкта. Виконавча документація складається з текстових та графічних матеріалів. Такі матеріали мають високу цінність так як відображають виконання проектних рішень і реальний стан об'єктів будівництва. Правильно і грамотно оформлена виконавча документація є документом зведеної будівлі або споруди, у якій відбивається її технічний стан, що полегшує процес експлуатації. Така документація дає змогу мати чітке реальне уявлення про кожний етап виконаних робіт.

Виконавче креслення

Виконавча документація включає в себе акти, журнали, реєстри та виконавчі креслення. Розглянемо більш докладно виконавчу документацію у вигляді креслень. Виконавчі креслення являють собою цілий набір креслень, які несуть у собі дуже важливу інформацію у вигляді написів про те, у відповідності з цими кресленнями виконані роботи. Також в них записується інформація про внесені зміни проведених особами, які несуть відповідальність за виконання будівельно-монтажних робіт, узгоджених з проектувальником. Найчастіше такі креслення роблять у кількох примірниках, найчастіше їх три-чотири, але бувають і випадки, коли за погодженням з клієнтом робиться більша кількість копій.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Мета складання виконавчих креслень досить ясна. По завершенню будівництва життя об'єкта тільки починається. Починається його експлуатація, проводиться капітальний ремонт, а виконавча документація несе в собі всю необхідну для цього інформацію. Чим легше буде провести будівельні роботи по ремонту - тим менше будуть витрати, так і експлуатація даної будівлі або споруди буде вироблятися набагато легше. Тому не тільки будівельний процес повинен бути високої якості, але також і відповідно складена виконавча документація. Також грамотно й правильно скласти виконавчі креслення - це в майбутньому дозволяє обійтися без зайвих витрат при проведенні робіт, спрямованих на реконструкцію або ж прокладання нових інженерних мереж. Отже, чим вище якість складених виконавчих креслень, тим якісніше будуть виконані роботи з будівництва та подальшої експлуатації об'єктів.

Виконавча документація відображає технічний стан будівлі або споруди, тому її складання і ведення необхідно довіряти тільки професіоналам. Наша компанія Гільдія Інжиніринг має досить великий досвід у веденні цієї документації, а також у проведенні робіт, на підставі яких вона складається. Це дозволило нам зібрати у своєму штаті лише кваліфікованих фахівців зі спеціальними навичками і вміннями, які підходять до виконання завдань грамотно і відповідально. Наша компанія гарантує якість і оперативність проведення виконавчих робіт на об'єктах будь-якої складності і в будь-якому куточку країни. Скориставшись нашими послугами ви залишитеся задоволені.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення