Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Дослідження грунтів

Для успішного проходження експертизи у нас є всі необхідні дозволи та сертифікати:
  • Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (буріння свердловин) №0079.18.12
  • Атестат акредитації випробувальної грунтової лабораторії
  • Кваліфікаційні сертифікати інженера-проектувальника (в частині інженерних вишукувань)
  • Посвідчення бурових майстрів

Зверніть увагу - замовники звертаються до нас знову і знову!!!

Хороший грунт - це запорука міцної забудови. З землею контактує фундамент, який є підставою будь-якої конструкції. І в залежності від того, яка на ділянці земля, залежить який вид підстави вибрати, щоб будинок вийшов міцним. Тим більше, що земляні роботи, пов'язані з закладанням фундаменту становлять четверту частину всього бюджету будівництва. Але хороший грунт є далеко не на всіх територіях. Як зрозуміти, де саме підходяща земля для будівництва? Необхідно провести дослідження грунтів шляхом інженерно-геологічних вишукувань.

Дослідження грунтів

Щоб відповісти на питання, - який фундамент закласти, необхідно перевірити такі фактори як твердість ґрунту, його тип і склад, рівень грунтових вод, ступінь промерзання грунту, можливість витримувати ті чи інші навантаження та інші. І щоб правильно виявити всі ці характеристики, і необхідний геологічний аналіз. Без нього ви просто можете витратити великі гроші і час на неправильні роботи, які не приведуть до позитивного результату. Для сприятливого результату, необхідно, щоб збіглося кілька чинників - місце розташування фундаменту, необхідна глибина, тип підстави і правильні будівельні матеріали для нього. Відомості, отримані в ході геологічних досліджень грунту, допоможуть точно зіставити ці фактори, щоб вони в сукупності забезпечили якісний результат.  

Ціна виконання геологічних робіт від 490   грн за метр при глибині до 8 метрів! Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

У мережі Інтернет можна зустріти народних умільців, які пропонують способи самостійного вивчення ґрунту вручну. Вони наводять приклади, як можна пробурити свердловини і описують як на дотик і за зовнішнім виглядом визначаються ключові характеристики ґрунту. Однак такий домашній і на перший погляд економний спосіб геологічного вивчення не призведе до гарних наслідків. Якщо брати буріння свердловин, то ручним способом, без спеціальної техніки складно пробурити свердловину необхідних діаметру і глибини. Тим більше що вийняти грунт із свердловини потрібно дуже акуратно, щоб його шари не змішувалися між собою і не зіпсували всю картину.

Але навіть якщо ця стадія у вас увінчалася успіхом, то без лабораторних аналізів спеціальним обладнанням «на око» вам буде складно встановити всі достовірні характеристики. Нехай у такому питанні, який тип грунту переважає на ділянці, ви розберетеся -  зможете відрізнити, наприклад, пісок від глини. Однак інші характеристики, які є не менш важливими, ви правильно виявити не зможете. Для того щоб встановити несучу здатність грунту або ступінь промерзання, потрібна сукупність даних та алгоритм проведення розрахунків.

Тому в такій важливій справі як геологічне дослідження грунту необхідно покладатися тільки на кваліфікацію досвідчених у цій справі фахівців. У нашій компанії дуже сильний геологічний відділ, який проводить комплексні дослідження на будь-яких територіях - і для будівництва невеликих часткових котеджів, і для зведення промислових конструкцій. Коли ми бачимо необхідність цього хоче замовник, ми можемо провести деякі процедури прямо на місці, без забору зразків у лабораторію. Подібний  виїзний спосіб дозволяє ще більш об'єктивно проаналізувати необхідні показники, маючи справу з матеріалом, який знаходиться в своєму природному середовищі і у великих кількостях. Такий багатосторонній підхід дає нам можливість повноцінно досліджувати територію і зробити комплексний звіт з аналітичної складової, в якій викладено рекомендації фахівців до фундаменту і будівельного процесу в цілому конкретно на вашій ділянці.

Коментарі та запитання:


Михайло
Турбує Одеса. Потрібно зробити геологічне дослідження грунту і топос'ёмку для проектування нової будівлі зі знесенням старих. Підкажіть скільки будуть коштувати такі роботи. ділянка 15 соток. Приватний будинок в планах. 2х скважен буде досить?
останнє запитання - яку пору року коли варто робити геологію грунту має значення?
Гильдия Инжиниринг
Можемо запропонувати геологічні вишукування (буріння 2 скв 6м яких для приватного будинку буде досить) з підготовкою звіту і рекомендацій по влаштуванню фундаменту для проектувальників і топографічна зйомка в М 1: 500 складе 13500грн. Працюємо в будь-який період часу року. Зима-літо значення не має.
Чекаємо дзвінка, гарного дня!

Артем
Мені потрібно виконати дослідження грунту і визначити глибину промерзання грунту. Яка вартість таких послуг?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Артем. Глибину промерзання грунту можна визначити після буріння свердловин на місці будівництва. Доцільно буде провести такі дослідження не раніше січня, в період найбільш низьких температур. Визначення глибини промерзання грунту можна  провести у комплексі з лабораторними дослідженнями фізико-механічних показників грунту. Після вишукувань ми надаємо геологічний звіт про грунти на ділянці, разом з рекомендаціями по облаштуванню фундаменту. Вартість таких послуг сягає від 6000 грн. 

Павло А.
Добрий день! Плануємо будувати будинок (2 поверхи), але хочемо дізнатись де саме краще розмістити його, так як на ділянці можуть бути плавуни або підземна річка. Підскажіть по вартості дослідження грунту?
м. Луцьк
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Павло. Вартість дослідження грунту орієнтовно складає 8000 грн. До вартості включено: виїзд спецалістів на ділянку, буріння 2-3 свердловин по 6-8 метрів, відбір зразків грунту, лабораторний аналіз та складання наукового звіту з показниками грунту і рекомендаціями для зведення фундаменту на цій ділянці. Термін вкионання таких робіт - 3 тижні.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення