Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Вимір площі полів

Де можна замовити послугу по виміру площ полів і чому краще звернутися в спеціалізовану компанію?

ТОВ "Гільдія Інжиніринг" - це фірма, що спеціалізується на наданні різних геодезичних послуг приватним особам, підприємцям та організаціям. Серед інших є послуга - вимірювання площі полів за допомогою GPS-польових вимірів. Останнім часом фахівці фірми почали надавати нову послугу - вимірювання площі полів за допомогою безпілотників.

Вимір площі полів

У розпорядженні фірми є дрони (у тому числі квадрокоптери), призначені для професіоналів. Вони обладнані високоточною апаратурою, що забезпечує точність визначення розмірів заданих територій. А також програмне забезпечення, що дозволяє швидко обробляти отриману інформацію.

Замовники можуть звертатися у фірму для укладання договорів як на постійне обслуговування, так і на виконання разових робіт.

Звичайно, багатий землевласник може дозволити купити собі якісний дрон. Але одного безпілотника мало. Потрібне ще дороге професійне комп'ютерне забезпечення. Якщо зібрані дані не будуть грамотно оброблені, побудовані карти стануть мало корисними.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Що означає БПЛА і переваги їх застосування у сільському господарстві?

БПЛА - безпілотний літальний апарат. Він здійснює польоти без пілота. Пілотується він із землі за допомогою пульта або може бути запрограмований.

  • Перевагами застосування безпілотників є:
  • висока точність виробленого вимірювання полів;
  • можливість економії грошових коштів;
  • швидке отримання результату;
  • підвищення привабливості сільського господарства для молоді.

Досвід показує, що майже всі користувачі послуг, отримують результати обробки даних, компенсують свої витрати при реалізації першого врожаю. Деколи вони мають і додатковий дохід.

Яку інформацію отримує клієнт, замовивши послугу вимірювання площі полів безпілотником?

По зробленим фотознімкам методом диференціального ортофототрансформування створюється ортофотоплан. На планово-картографічній основі виділяється поле, площа якого вимірюється. Якщо кілька полів, вони також показуються на плані. Червоним кольором виділяється площа за кадастровими документами. Вказується виміряна площа.

Підвищення реальності бізнес-планів

Досвід світових компаній, що надають послуги з використання дронів в сільському господарстві показує, що подібними послугами користуються виключно успішні господарства, які бажають отримати додатковий дохід. Застосування дронів обіцяє фермерам і всім, хто обробляє поля, можливість збільшення ефективності індустрії сільськогосподарського виробництва. Будь-який бізнес-план стане більш реалістичним, якщо він заснований на безпомилкових розрахунках. Світ точного землеробства - це світ точних розрахунків.

GPS-польові вимірювання площ

Величину поля можна виміряти за допомогою GPS-обладнання, встановленого на автомобілі. Досить об'їхати територію, яка вимірюється, по контуру. Електронна карта будується за певними координатами меж. Всім виміряним полям присвоюються номери, і на комп'ютері можна подивитися обчислену площа.

Замовник, оформивши послугу вимірювання площі полів, крім електронної карти, отримує знімок господарства зі супутника. Електронна картка застосовується для нанесення місць відбору проб з родючого шару.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення