Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Вимір площі поля безпілотником

Безпілотні літальні апарати широко затребувані практично в усіх галузях людської діяльності − будівництво, фото- та відеозйомка, екологія, військова галузь та сільське господарство. Сфери їх використання постійно розширюються: причини того економічність, точність і можливість роботи у важкодоступних місцях. Таке обладнання оснащено камерами найсучаснішого зразка, тому цілком придатне для ведення моніторингу стану полів і посівів. Так, замовивши таку послугу, як вимірювання площі поля безпілотником агроном швидко отримає повну і достовірну інформацію про свої земельні угіддя: стан посівів, ступеня їх засміченості, проблемних ділянках, де необхідно додаткове внесення мікро- і макроелементів. Важливо, що використання безпілотних апаратів дозволить зробити правильну оцінку майбутнього урожаю.

Вимір площі поля безпілотником

Для чого потрібен обмір реальної площі посівних угідь?

Щоб землеробство було ефективним і приносило прибуток, важливо точно знати контури полів та їх площу. Не менш важливо мати інформацію про стан ґрунту і рослин. Тільки сучасний вимір площі поля безпілотником стане дійсно ефективним способом отримати реальні дані, відображені в детальних ортофотопланах сантиметрової точності, а також тривимірної моделі ландшафту. Застосування безпілотних апаратів дозволить здійснити інвентаризацію та контроль експлуатації полів, проводити високоточний агрохімічний аналіз і здійснювати моніторинг стану культур. Своєчасний контроль дозволить прийняти виважені і обгрунтовані рішення, оперативно вирішити завдання і, в результаті, отримати хороший урожай.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Отримана за допомогою застосування безпілотника інформація дасть можливість:

 • створити електронні карти полів;
 • провести інвентаризацію земель;
 • виконати оцінку обсягу заходів і контроль за їх виконанням;
 • проводити точний моніторинг схожості культур;
 • оцінювати стан посівів;
 • скласти прогноз врожайності;
 • проконтролювати якість оранки;
 • проводити екологічний моніторинг с/г угідь.

Таким чином, використання інноваційних технологій вирішує питання контролю за полями, дозволяє своєчасно виявляти прогалини, нерівномірності сходів або часткової загибелі врожаю на певних ділянках.

Особливості вимірювань розмірів поля безпілотником

Вимірювання площі поля безпілотником виконується за стандартним форматом. Дрони традиційно виконуються вручну, а зліт і посадка здійснюється в авторежимі за попередньо визначеним маршрутом. Здійснюючи політ над полем, безпілотний літак веде зйомку території, в результаті чого виходять фото високої роздільної здатності. Кожен фотознімок несе в собі повні відомості в цифровому форматі:

 • кут експонування;
 • телеметричні дані;
 • географічні координати центральної точки фото;
 • висота, з якої велася аерозйомка.

У разі грамотного виконання послуги, всі знімки геоприв’язані, і підлягають розміщення у великому графічному файлі, що зветься ортофотопланом поля. Політ безпілотника практично безшумний і не приносить шкоди екології. Такі технології мають чітку спрямованість на ефективне підвищення продуктивності, а також зменшення собівартості продукції.

Завдяки великому досвіду фахівців фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг», наявності дорогого безпілотного обладнання та інноваційного комп'ютерного забезпечення, обмір посівних площ виконується в максимально короткі терміни. Ціна послуги залежить від обсягу робіт. Замовити послугу можна, зателефонувавши за номерами, вказаними на офіційному сайті компанії.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення