Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Вимір площі поля квадрокоптером

Що являє собою квадрокоптер?

Квадрокоптер - безпілотний літальний апарат квадратної форми. Безпілотні літальні апарати (БПЛА, по-іншому БЛА), винайдені у Великобританії в 1993 р., сьогодні відрізняються великою різноманітністю. Це і дрони, і квадрокоптери, і різні безпілотники. Квадрокоптери можуть мати кілька пропелерів. Багато моделей мають чотири пропелера (по пропелеру на кожному з чотирьох кутів). Дані безпілотники володіють наступними характеристиками:

  • дальність польоту квадрокоптера, в середньому, становить від 2 до 7 кілометрів;
  • висота польоту від 20 до 500-600 метрів;
  • прилад має вбудовану відеокамеру; - управляється з пульта управління або за допомогою програми DGI Go.

Вимір площі поля квадрокоптером

Існують моделі квадрокоптеров, створені спеціально для виконання аерофотозйомки. Рівне зображення, а також стійкий кадр гарантуються трьохосьовою системою стабілізації. Фотографії робляться з роздільною здатністю 16 Мп. Модель DGI Inspair 1 PRO, призначена для професіоналів, наприклад, має додаткову можливість, яка полягає в окремому управлінні квадрокоптером і камерою з різних пультів. Це призводить до того, що оператор, зосереджений на процесі зйомки, не відволікається на управління літальним апаратом.

Як можна провести вимірювання площі поля квадрокоптером?

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Поля являють собою геометричні фігури. Площа обчислюється за математичними формулами. Наприклад, площа квадрата дорівнює квадрату його сторони, а площа прямокутника - добутку довжин сторін, площа прямокутного трикутника - твору сторін, поділеному на два і так далі. Розрахунки при сучасній технології визначення площі поля здійснюються автоматично в комп'ютерних програмах, варто лише внести необхідні дані. До таких даних можна віднести конфігурацію полів. Програма сама розіб'є складну фігуру на прості геометричні фігури і вирахує її площу. В залежності від складності конфігурації поля простих фігур може бути різна кількість. Головне, щоб було виконано вимірювання площі поля квадрокоптером.

Дроном, на якому встановлена апаратура, що фотографує, виконується обліт поля. Швидкість зйомки досить висока і становить 30 квадратних кілометрів в годину. Отримані фотознімки зшиваються воєдино за допомогою застосування комп'ютерної програми і виходить ортофотоплан. На ньому позначаються фактичні межі поля. Далі йдуть обчислення оконтуренної площі.

До кого звернутися, якщо необхідно обчислити площу поля?

Фірма ТОВ "Гільдія Інжиніринг", що надає послуги з геодезії приватним особам і організаціям, надає також послугу з розрахунку площ полів за допомогою квадрокоптера. Дороге обладнання, призначене для використання професіоналами, наявне в розпорядженні співробітників фірми, що дозволяє виконувати роботи швидко і з відмінною якістю. Якщо ви хочете вести планове сільське господарство і контролювати етапи свого впровадження, то не обійтися без точних цифр. Геодезисти фірми проведуть вимірювання площі поля квадрокоптером, створять карти сільгоспугідь, вирахують площі орних земель і порожніх ділянок. На ортофотоплані можуть бути виділені ділянки чистих парів, різних ярих, луки та сіножаті, озимі, багаторічні трави та інше. За допомогою наших даних ви зможете контролювати стан посівів та здійснювати моніторинг сільськогосподарських угідь.

Для ділянок поганих сходів виконується розрахунок площі для обчислення кількості потрібного підживлення.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення