Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Вимір земельної ділянки

Земельна ділянка - це саме той об'єкт, розмір якого має значення. Жодна процедура, в якій земля виступає ключовим елементом, не обходиться без її вимірювання кількісних показників. Розмір визначається в першу чергу. Він фігурує в усіх землевпорядних документах, необхідних, щоб зареєструвати ділянку у відповідних органах.

Вимір земельної ділянки

Але не тільки потреба в оформленні землевпорядної документації призводить до виконання вимірювальних процедур. Встановлення розмірів території може знадобитися і в ході її експлуатації. Найпоширенішими діями, які можуть вимагати виконання вимір земельної ділянки, є:

  • проведення уточнення розмірів вашої ділянки і зіставлення їх з вже наявними параметрами;
  • розділ земельної ділянки, об'єднання суміжних територій;
  • вступ у права спадкування або оформлення дарчих документів;
  • спірні ситуації між власниками сусідніх ділянок за межі володінь.

І це далеко не весь список процедур, які вимагають встановлення розмірів території. Як бачимо, це один з основних показників. І, відповідно, визначатися він повинен чітко і гранично точно. Тому можна навіть не намагатися зробити виміри самостійно. Особливо якщо ваша ділянка значної площі і багатокутної форми. Похибка при подібних маніпуляціях буде дуже велика. Тільки виміри з використанням спеціального професійного, точного геодезичного обладнання можуть гарантувати якісний результат. Ніякі рулетки такого підсумку вам не забезпечать, як би старанно ви не крутили ними по всій території вашої земельної ділянки.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Ще один голос на користь звернення до професійних геодезистів - це оформлення документів на підставі вимірювальних процедур. Ви можете виміряти землю самі, записати дані на папірці. Але тим самим ви тільки уточніть ці відомості для самого себе. Для надання у відповідні органи вам знадобиться офіційний документ, засвідчений сертифікованими фахівцями, які проводили процедуру. Тільки тоді показання вимірювань будуть мати силу, і представляти цінність при оформленні документів або при вирішенні спірних ситуацій.

У ході процедури вимірювання повинні бути досліджені не тільки сторони ділянки, але також і всі об'єкти, які є на ній. Це необхідно в тому випадку, коли планується зведення якоїсь конструкції і потрібно, щоб за підсумками вимірювань були складені ескізи плану майбутньої забудови. Параметри цих об'єктів носять назву площі забудов.

Щоб дані вийшли дійсно точними, для вимірів повинні бути використані такі геодезичні прилади, електронні тахеометри та інше спеціальне обладнання. Збільшить шанси на правильний результат і підготовка самої ділянки. Добре, якщо він буде очищений від високої трави, яка може поміщати точно визначити межі та форми території. Проте якщо зробити місце відкритим не виходить, не переживайте. Професійні геодезисти, які мають великий досвід роботи на різних об'єктах і територіях, зможуть провести як слід і згідно з усіма правилами.

Саме такий якісний, швидкий результат ви отримаєте, якщо звернетеся за послугою виміру земельної ділянки в компанію Гільдія Інжиніринг. Наші геодезисти здатні працювати оперативно та продуктивно в будь-яких умовах і на будь-яких за специфікою ділянках. А документи, які ми оформлюємо за результатами вимірювальних процедур, мають силу при всіх операціях із землею і в усіх землевпорядних установах.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення