Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винесення меж земельної ділянки в натуру

Винесення меж ділянки треба проводити, коли раніше закріплені межові знаки за будь-яких обставин були втрачені. Послуга виносу меж в натуру земельної ділянки здійснюється шляхом визначення і закріплення на ділянці поворотних точок і кутів спеціальними межовими знаками, кожен з яких має свій номер, що складається з десяти символів. Такий номер є єдиним унікальним по всій Україні. Здійснення щодо закріплення межових знаків на об'єкті землекористування іменується в народі - "забивання кілочків".

Що входить у вартість послуги з виносу меж ділянки на місцевості?

 • пошук координат з бази ДЗК
 • завантаження даних в геодезичний прилад
 • кілочки для позначення точок на місцевості
 • виїзд фахівців на ділянку
 • роботи на ділянці супутниковим обладнанням
 • надання документа акту виносу меж, схеми, копії сертифіката

Роботи, іменовані геодезією ділянки мають на увазі під собою цілий комплекс послуг, спрямованих на визначення і встановлення меж об'єкта землекористування. До землевпорядних робіт також відносяться роботи спрямовані на закріплення цих меж межовими знаками. Точне визначення поворотних точок з державними координатами на місцевості є винесення меж земельної ділянки.

Здійснення таких геодезичних робіт актуально коли:

 • утворюються або упорядковуються вже існуючі земельні ділянки;
 • необхідно відновити точно паркан по межі земельних ділянок на місцевості;
 • відсутня інформація про місце розташування земельних ділянок, на руках є тільки ДержАкт.

Винесення меж в натуру ділянки здійснюється з урахуванням усіх вимог, зазначених в технічному завданні або усних домовленостей із замовником. Вимоги до точності визначаються за адміністративно-територіального устрою району. Основою для тех. завдання служить проект територіального землеустрою яка-небудь інформація про об'єкт землеустрою в матеріалах державного земельного кадастру. Така документація надається у вигляді виписок, представляють собою форму кадастрового плану досліджуваної місцевості.

Межування земельної ділянки (відновлення - встановлення кордонів) відбувається після проведення таких заходів:

 • збір і аналіз необхідних матеріалів для здійснення виносу меж об'єкта землеустрою;
 • здійснення польових робіт на земельній ділянці;
 • повідомлення власників суміжних земельних ділянок;
 • визначення меж земельної ділянки, а також узгодження і встановлення на них межових знаків;
 • визначення точної площі досліджуваної земельної ділянки;
 • визначення координат встановлених межових знаків;
 • оформлення плану досліджуваної земельної ділянки або складання карти меж земельної ділянки.
Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Для здійснення виносу ділянки в натуру на досліджувану ділянку виїжджає сертифікований інженер-геодезист або інженер-землевпорядник для обстеження території та фіксації колів, за якими в подальшому встановлюється паркан або яке-небудь інше огородження. Це дозволить візуально визначити, в яких межах можливо проектування ділянки або ж реалізувати готовий проект.

Отримані матеріали в ході проведення виносу меж ділянки у натуру можна використовувати при судових рішеннях, при операціях купівлі-продажу, установці огорож і для зведення будівлі або споруди.

Вынос границ земельного участка в натуру

Проведення виносу меж об'єкта на місцевості вимагає наявність наступних даних про нього:

 • кадастровий номер земельної ділянки у форматі 3221655100:01:047:9999;
 • площа досліджуваної ділянки;
 • кількість точок, які є поворотними;
 • адреса об'єкта розмітки;
 • копія держакта, що підтверджує право власності;
 • допуск геодезистів на ділянку;
 • якщо одна із сторін спірна, то присутність сусідів.

Найбільш часті питання щодо послуги виносу меж ділянки на місцевості


Що потрібно від мене, як замовника, для замовлення послуги з винесенню меж ділянки у вашій компанії?

ВІДПОВІДЬ:
Для замовлення послуги мені від вас необхідно:
 • Знати ваш кадастровий номер у форматі 3221655100:01:047:9999. Цей номер вказаний в ДЕРЖАКТі на землю, або в договорі купівлі-продажу. По кадастровому номеру ми замовляємо координати вашої ділянки, потім імпортуємо їх у своє геодезичне обладнання;
 • Визначити для яких цілей необхідно виконати роботи, так як, наприклад, для судових розглядів потрібні одні документи, а для будівельників зовсім інші;
 • Узгодити дату виїзду на дільницю для проведення польових робіт;
 • Визначити форму закріплення межових знаків поворотних точок ділянки.

Яка вартість послуги по винесенню меж ділянки на місцевості?

ВІДПОВІДЬ:
Для підрахунку вартості послуг нам буде потрібно:
 • Щоб ви продиктували або надіслали кадастровий номер на ділянку 3221655100:01:047:9999, його можна знайти у ДЕРЖАКТІ на право власності або договорі оренди. Він дасть інформацію про обсяг польових робіт, площу ділянки, кількості поворотних точок та його місцезнаходження;
 • Якщо номера немає під рукою або незручно продиктувати, то підійде інформація: адреса (область, місто, вулиця), орієнтовна площа - це 6-20 соток або 2 гектари, приблизну кількість поворотних точок ділянки (це рівна ділянка 4 поворотних точки, або ламана з 10-ма точками і більше);
 • Розуміти для яких цілей необхідне винесення меж земельної ділянки в натуру;
 • Терміновість проведення робіт;
 • Форма оплати (готівковий розрахунок, безготівковий, вартість з урахуванням ПДВ).

Вартість послуги "Винесення меж в натуру" в компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг" від 1500 грн. Зателефонуйте нашим фахівцям для визначення вартості робіт необхідних на вашій земельній ділянці.

Коментарі та запитання:


Василь
Доброго дня! Треба виміряти межі ділянки для монтажу забора. У вас база зараз працює? На коли можна домовитися?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Для розрахунку вартості, напишіть нам: кадастровий номер ділянки, та номер мобільного для зв'язку з геодезистом. Не у всіх населенних пунктах є можливість користуватися базою кадастра України.

Олег
винесення меж з/ділянки в натуру. дві по 0.20 га. Львівська область пустомитівський р-н. Чи можливо і яка ціна
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Орієнтовна вартість 2400 грн.
Для точного розрахунку вартості, напишіть нам кадастровий номер ділянки.
Точність 2-3 см.

Іван
Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи не будуть заважати дерева при встановлені меж і скільки буде коштувати винесення меж ділянки. Ділянка 12 соток, 10 кілків. Дякую.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Іван! Ні, не будуть заважати. Для розрахунку вартості напишіть будь ласка кадастровий номер.

Микола
Доброго дня, мене цікавить винесення меж ділянки в натуру у Луцькому р-ні, с. Рованці, куди мені звертатись і скільки це буде коштувати (0.12 га)
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Микола! Для безкоштовної консультації та розрахунку вартості зверніться за телефоном 380975522599, або 380504254095.

Оксана Василівна
Доброго дня! Мене цікавить встановлення межових знаків на моїй діляці та на 2-х діляках сусіда, між яким проходить земля загального користування (вулиця села). Хочемо бачити реальні межі вулиці. Скажіть чи це можливо у вас замовити таку послугу? Волиньска область
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Оксана Василівна. Так, можливо. Для уточнення вартості та замовлення послуги потрібен кадастровий номер ділянки. Зверніться за номером телефону вказаному на сайті. 

олена
в яку пору року проводяться роботи "Винесення меж в натурі"
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олена. Спеціалісти нашої компанії виконують винесення меж в натуру в будь-яку пору року. Для замовлення та визначення вартості винесення меж достатньо мати кадастровий номер ділянки. Спеціалісти в узгоджений час визначають межі земельної ділянки, узгоджують, встановлюють на ній межові знаки та надають акт винесення меж земельної ділянки. 

Володимир
Що таке акт винесення меж?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Володимир! Акт винесення меж - це офіційний документ, який надається по закінченню польових робіт на місцевості. У акті описується на основі чого провели винесення меж, схема розміщення межових знаків, координати ділянки, дані Змовника, дата, підписи. Зазвичай акт готується заздалегіть, а видається тільки після перевірки та прийняттям Замовником виконаної роботи. 

Анна
Доброго дня. Мене цікавить приблизна вартість винесення меж ділянки в натурі у Вишгородському р-ні, Ровжі. Площа ділянки приблизно 18 соток - необхідно 5-6 точок. Дякую.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Анна! Вартість послуги складає 2800 грн. Спеціалісти проведуть винесення меж земельної ділянки та встановлять межові знаки. Зазвичай, ця процедура займає не більше 1 години. В результаті проведених робіт Ви отримаєте встановлені кілочки по поворотним точкам ділянки та документ, що підтверджує їх законність. Для виконання робіт потрібно заздалегідь повідомити кадастровий номер ділянки та забезпечити доступ до ділянки по приїзду фахівців.

Аркадій
Добрий день. Мене цікавить винесення меж земельної ділянки в натуру у Вінниці. Площа ділянки - 6 соток. Підкажіть, будь ласка, скільки це буде коштувати.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Аркадій! Орієнтовна вартість винесення меж ділянки в натуру - 2000 грн. Для точного розрахунку потрібен кадастровий номер земельної ділянки.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення