Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виконавча кадастрова зйомка будівель

Контурна зйомка

Кадастрова зйомка передбачає точну фіксацію меж території певних об'єктів - земельних ділянок, конструкцій і будівель. Інше  назва такого виду зйомки кадастрова зйомка  будівель або контурна зйомка. Вона потрібна для того, щоб правильно і з достатньою точністю визначити межі  території або виконати перевірку  вже існуючих меж.

Виконавча кадастрова зйомка будівель

Кадастрова зйомка є різновидом геодезичних робіт і по затребуваності стоїть поруч з топографічної. Однак у цих двох видів є між собою деякі відмінності. В першу чергу різниця полягає в цільовому призначенні. Якщо топографічний вигляд потрібен при проектуванні майбутніх будівель, комунікаційних ліній або дизайнерських робіт на ділянці, то кадастрова зйомка потрібна для визначення меж і розмірів території чи об'єкта. Крім того, контурна зйомка більш ретельна і детальна з фіксацією всіх навколишніх об'єктів аж до дерев, а також підземних комунікацій, а виконавча кадастрова передбачає зйомку тільки меж ділянки та будівель на ній.

Зазвичай, коли мова йде про кадастровій зйомці, передбачається зйомка конкретних земельних ділянок, територій. Однак кадастрова зйомка  будівель, нерухомих об'єктів різної цільової спрямованості - це невід'ємна частина даного виду геодезичних робіт. Інженери-геодезисти компанії Гільдія Інжиніринг проведуть кадастрову зйомку будь-яких одиночних конструкцій, будівель, огорож, а також групових нерухомих об'єктів. Після такої зйомки і обробки інформації можна проводити реєстрацію в Державному кадастрі.

При проведенні контурної зйомки використовується тільки високоточне обладнання, що дозволяє отримувати достовірні відомості. Крім того, застосовується кілька передових  методів, які дозволяють оперативно і ефективно проводити зйомку. Провідним серед них є супутниковий джіпіес приймач. Застосування передових цифрових технологій дозволяє досягти максимального ефекту. Саме таким способом краще всього знімати великі площі і забудови. Масштаб кадастрового плану при цьому буде досить дрібним 1:2000, але має високу точність до 1-2-х сантиметрів. Об'єкти, що мають велику кількість нерухомості знімаються стереотопографическим методом. Можна поєднати даний метод з іншим - ортофотопланом. В такому випадку високі будови знімаються стереотопографическим способом, а територія без забудов - ортофотопланом. Якщо площа зйомки маленька, то масштаб укрупнюється аж до 1:500. У такому випадку доцільно застосувати тахеометр. Всі ці способи і прилади, а також спеціальні GPS програми дозволяють нам досягти максимальної точності і достовірності. Це є самим головним показником у нашій роботі. Адже від цього залежить оформлення всіх технічних документів, що стосуються цієї території та об'єктів. При правильно проведеної контурної зйомці можна швидко оформити всі документи, отримати кадастровий номер та зареєструвати землю в реєстрі.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

кадастрова зйомка будівель

Проведення кадастрової зйомки необхідно у наступних випадках:

  • коли земельна ділянка вперше стає на кадастровий облік;
  • коли планується здійснення межування наділу;
  • коли виник спір з власниками суміжних земельних ділянок з приводу раннє зафіксованих меж ділянки.

Дані отримані під час здійснення кадастрової зйомки оформляються згідно всім нормам і вимогам законодавчої документації і стають частиною межової справи певної земельної ділянки.

В цілому, кадастрова зйомка і будівель, земельних ділянок та виконавча кадастрова зйомка - досить простий вид геодезичних вишукувань. Однак це не означає, що на її виконання не витрачається максимум сил і знань. Наші фахівці однаково відповідально і кваліфіковано підходять до кожного замовлення. Також за багаторічну діяльність Гільдія Інжиніринг напрацювала співпраця з багатьма державними землевпорядними установами, що дозволяє вирішувати всі питання оперативно і якісно.

Коментарі та запитання:


Людмила
Доброго дня! В мене питання: якщо проводиться розподілення однієї приватизованої земельної ділянки, на окремі дві, а на земельній ділянці є самовільно збудований житловий будинок і гараж, чи вносяться ці дані в технічну документацію із землеустрою, щодо поділу земельних ділянок? дякую!
Гильдия Инжиниринг
Доброго ранку, Людмила! Так, ці дані обовязково вносяться в технічну документацію із землеустрою. Отримайте безкоштовну консультацію спеціалістіста за телефоном на сайті. 

Василь
Якщо я хочу отримати землю під садівництво в порядку безоплатної приватизації, які графічні матеріали мені треба замовити у вас для подання їх разом з заявою до рай.ради? Кадастровий план, топографічний план, чи викопіювання з плану?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Василь! До клопотання Ви повинні додати топографічний план ділянки з відзначенням бажаного місця розташування земельної ділянки, для того, щоб уповноважений орган вирішив, чи може конкретна ділянка бути передана під певне цільове призначення. Орієнтовна вартість надання топографо-геодезичного плану складає 2500 грн. У вартість входять транспортні витрати, проведення геодезичних та камеральних досліджень. Термін надання топоплану складає 5-7 днів. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення