Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Кадастрова зйомка земельної ділянки та землі

Оголошуємо про початок нової акції!!! Встигніть замовити кадастрову зйомку і геодезію з технічним звітом по вартості від 1600 грн!!! Висока якість за кращою ціною тільки у нас!!!

У зв'язку із змінами земельного законодавства нашої країни за останні кілька років попит на різні геодезичні послуги зростає з кожним днем, особливо на кадастрову зйомку земельної ділянки, так як реєстрація в земельному кадастрі є необхідною процедурою, незалежно від цільового призначення і площі ділянки.

Кадастрова зйомка земельної ділянки та землі

В геодезії виділяється кілька видів зйомки в залежності від цілей, які ставить перед виконавцями замовник. Це геодезична, виконавська, топографічна, кадастрова та інші види зйомки, а так само кадастрова зйомка землі. Кадастрова зйомка все більш популярна і затребувана замовниками. Тому багато фірм і організації, що спеціалізуються на наданні геодезичних послуг і займаються землевпорядними питаннями, стали активно пропонувати і такий вид зйомки.

Кадастрова зйомка являє собою цілий комплекс геодезичних робіт по вимірам, які спрямовані на встановлення і відновлення меж земельної ділянки. Визначення меж має свою актуальність, коли таких меж взагалі не було, відновлення у випадку їх втрати. При встановленні межі закріплюються межовими знаками, під час відновлення - встановлюються нові на місцевості.

Проводити даний вид геодезичних робіт повинні тільки кваліфіковані геодезисти так, як навіть будь-яка технічна помилка може призвести до земельних спорів між власниками суміжних ділянок. Тому геодезисти повинні розуміти всю важливість своєї роботи і виконувати роботи з максимальною уважністю і відповідальністю. Саме такі працюють в компанії "Гільдія Інжиніринг". Ми проводимо всі роботи якісно і оперативно.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

Компанія Гільдія Інжиніринг займається землевпорядними питаннями і геодезичними дослідженнями довгий час, це ж стосується і кадастрових питань. Тому у фахівців нашої компанії вже є достатньо досвіду, щоб виконати саму кадастрова зйомка землі, і оформлення всіх супутніх документів на гідному рівні в самі мінімальні терміни.

Ми за допомогою кадастрової зйомки, геодезія, ставимо перед собою мету отримати всю можливу інформацію про досліджуваному земельній ділянці. А без цих відомостей ви просто не зможете розпоряджатися своєю земельною ділянкою в повній мірі. Якщо вам потрібно тільки поставити землю на облік, виконати перепланування або будівельні роботи, а також у тому випадку, якщо ви просто хочете, щоб переконатися, що межі вашої ділянки позначені правильно - для цього і потрібна кадастрова зйомка геодезія.

Процес кадастрової зйомки передбачає фіксування всіх координат і меж території, а також всіх об'єктів нерухомості, розташованих на ній. Виконана нами точна фіксація кордонів та погодження їх з власниками суміжних земельних наділів дасть вам можливість уникнути будь-яких розбіжностей з питань межування.

Якщо вам необхідна кадастрова зйомка земельної ділянки, Гільдія Інжиніринг допоможе вам у цьому питанні і зможе взяти на себе весь процес, починаючи від підготовки аж до оформлення всіх необхідних технічних документів. Кадастрова карта, яку складають наші співробітники, відповідає всім вимогам Державних органів земельних питань і, зокрема, Державного кадастру, де і реєструються ділянки.

Якщо узагальнити всі процедури, що входять у послугу кадастрової зйомки від нашої компанії, можна отримати наступний перелік:

  • Детальне визначення місця розташування ділянки;
  • Встановлення розмірів земельного наділу, його площі;
  • Відновлення відомостей про даній ділянці, які були загублені або, якщо вони ніколи не визначалися, то первісне встановлення;
  • Фіксація професійним обладнанням координат і меж території;
  • Погодження меж з сусідами;
  • Визначення об'єктів, розташованих на даній ділянці;
  • На основі отриманих відомостей складання кадастрового плану як в графічному вигляді, так і в цифровому

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення