Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Кадастрова зйомка

Така геодезична послуга, як кадастрова зйомка являє собою цілий комплекс інженерних вишукувань, які спрямовані на оформлення технічного звіту, в якому відображається вся необхідна інформація про встановлені і відновлених межах ділянки землі на місцевості. Кадастрова зйомка проводиться за допомогою геодезичних вимірювань із застосуванням інноваційного технологічного оснащення високої точності.

Кадастрова зйомка

Проведення таких робіт складається з декількох етапів, одним з яких є польовий. Під час нього здійснюються вимірювання, які є основою для складання технічного звіту, який містить такі матеріали:

  • план земельної ділянки. Потрібний масштаб 1:1000 чи 1:2000;
  • план межових знаків (картографічний план);
  • журнал, в якому занесені всі GPS вимірювання;
  • Акт встановлення (вимагається в тому випадку, коли відбувається приватизація перший раз);
  • Акт відновлення (вимагається в тому випадку, якщо змінився користувач або ж Держакт старого зразка;
  • Акт перенесення меж в натуру на місцевості;
  • відомість обчислення площі ділянки, яка підлягає відведенню у власність;
  • документи, які підтверджують право власності даними земельною ділянкою.

Пояснювальна записка містить в собі інформацію про те з допомогою якої програми були оброблені супутникові вимірювання, в якій системі формувалася звітність, особливості виконання кадастрової зйомки, на підставі чого були виконані роботи. У пояснювальну записку можуть бути також занесені побажання замовника, а також розгляд його заяви на засіданні сільської або міської ради.

Кадастрова геодезична зйомка

За матеріалами польових геодезичних землевпорядних робіт з кадастровій зйомці складають план в М 1:500 із зазначенням довжин ліній, площі земельної ділянки та межі периметра. Польові журнали вимірювання, абриси обміру земельних ділянок, схеми знімального обґрунтування і склади польових матеріалів зберігаються у нашому архіві безстроково.

Контроль польових робіт і приймання матеріалів від етапу до етапу проводиться різними фахівцями, і переходить з відділу у відділ лише в повному обсязі і при достатній якості, що кардинально впливає на результат.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

В документі кадастровій зйомці обов'язково зазначаються номери поворотних точок, назва контурів, матеріали огорож, загальна площа ділянки, координати поворотних точок у державній системі координат СК63, представники сусідніх угідь землекористування.

У вигляді додатка до акта йде повноцінна топографічна зйомка м 1:500 з усіма підземними і наземними комунікаціями. Так само прораховуються площі житлових будинків та підсобних споруд, і периметр стін.

В журналі польових вимірювань програма вказує відносну помилку, кожної крапки. Точки з помилкою більше 2 см підлягають пере спостереження.

У разі винесення колів, складається акт прийому-передачі межових знаків під охорону власнику.

До звіту додається перелік охоронних зон. Зони заповідників, вздовж доріг, біля геодезичних пунктів, інженерних комунікацій, водо-охоронні зони.

З карти гугл підкладаються схема в дрібному масштабу, для того щоб проглядалися квартали.

Всі ці матеріали узгоджуються в органах кадастр.

За результатами кадастрової зйомки присвоюється кадастровий номер!

Кадастрова зйомка повинна виконуватися із застосуванням тільки інноваційного обладнання, що дозволяє отримати максимально точні дані під час проведення даних геодезичних робіт. Також крім застосування спеціалізованого технологічного оснащення, геодезисти повинні мати спеціальні навички та володіти певними знаннями, якими вони будуть керуватися в процесі надання послуг. Все це в комплексі сприяє якісному та оперативному виконанню даних робіт.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" зібрала у своєму штаті лише найкращих геодезистів з усієї України, які розуміють всю відповідальність, яка на них лежить під час надання геодезичних послуг, тому всі роботи вони виконують на вищому рівні. Ми надаємо свої послуги в будь-якому куточку нашої країни!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення