Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Кадастровий план для установки і отримання дозволу на МАФ

В кожному населеному пункті є безліч споруд, які відносяться до МАФів. Це стаціонарні малі архітектурні форми, які можна зустріти у великій кількості повсюдно. Це можуть бути побутові конструкції, торгові, декоративні, а також МАФи соціально-культурного призначення. Це будь-які об'єкти, чия площа не перевищує 30 кв. м. Отже, до малих архітектурних форм можна віднести всі невеликі магазинчики і кіоски, зупинки і альтанки, дитячі майданчики і фонтани.

Кадастровий план для установки і отримання дозволу на МАФ

Малі архітектурні форми можуть бути вищезазначеними стаціонарними, а також переносними. До стаціонарних відносяться споруди, висота яких не перевищує 4 метрів. І хоча ці конструкції носять назву стаціонарних, вони монтуються без фундаменту. Пересувними МАФами, в свою чергу, називають об'єкти, які можна транспортувати з місця на місце без особливих труднощів. Це різні автомати, переносні торговельні лотки і прилавки, намети. Тобто, всі відкриті об'єкти.

Найголовніше питання, яке хвилює підприємців – як отримати дозвіл на МАФ. І хоча мала архітектурна форма займає мало місця, на її встановлення потрібно зібрати велику кількість дозвільних документів. Щоб їх зібрати, не обійтися без геодезичної допомоги. Зокрема, потрібна топографічна зйомка для МАФ. А також необхідно знати точну площу встановлюваного об'єкта. Домогтися цього можна за виконанням кадастрових процедур.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

У переліку початкових документів, які потрібно надати, фігурує і кадастровий план для МАФ. В цілому, велика частина документів стосуються не підприємницької діяльності, а саме топографічних особливостей. Крім кадастрового плану потрібно мати відомості про точну площу МАФу, топографічні дані про ту місцевість, де планується її встановлення, а також інформацію про призначення МАФу.

Навіть така невелика споруда як мала архітектурна форма, вимагає постановки на кадастровий облік. Саме тому необхідний кадастровий план для МАФ, який повинні скласти геодезисти на початковому етапі. Кадастровий план для МАФ дає можливість визначити точні координати території.

Топографічна зйомка для МАФ проводиться в стандартному масштабі 1:500. Дані топографічної зйомки дозволяють відтворити на папері план тієї території, на яку планується монтаж малої архітектурної форми. Топографічна зйомка для МАФ виконується в два традиційних етапи. На першому вивчається сама місцевість і за допомогою геодезичного обладнання робиться зйомка. На другому дані, отримані в ході польової фіксації, обробляються. Результатом обробки виступає схема або план місцевості. Саме цей документ і надається у відповідні органи разом з іншими для оформлення. Топографічна схема дозволяє потім правильно перенести МАФ на ділянку.

Геодезична допомога при оформленні дозволу на встановлення МАФ обов'язкова. Дотримання правил установки, нормативних відступів і меж дозволить функціонувати малій архітектурній споруді правильно.

Процес отримання дозвільних документів – дуже трудомісткий і довгий. Плюс до всього, їх потрібно погоджувати в різних державних органах. Щоб зробити це з першого разу, всі матеріали повинні бути упорядковані та оформлені правильно. Тому, звертаючись за допомогою геодезичної організації, без якої вам точно не обійтися, потрібно шукати грамотну і офіційну компанію. У компанії «Гільдія Інжиніринг» ви знайдете відповідь на те, як отримати дозвіл на МАФ і замовите кваліфіковану допомогу в цій непросій справі.

Коментарі та запитання:


Руслан
Доброго дня ,можете допомогти з встановленням мафу у  Львові?потрібно всі дозвільні документи,як що так то ціна ваших послуг?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Руслан! Виконаємо топографічну зйомку для отримання дозвільних документів для встановлення мафу у м. Львів. Для розрахунку вартості звяжіться з нами по телефону. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення