Як очистити дно від очерету

Консультація по тел. 067-523-42-18

Цільове призначення у кожного водоймища різне. Одні використовують його для купання, інші для катання на човнах і катерах, водних мотоциклах, катамаранах, треті для риболовлі, а хтось для занять улюбленими видами спорту. На жаль, яким би чистим не була ваша водойма, рано чи пізно доведеться провести таку процедуру, як чищення дна водойми, яку необхідно буде проводити час від часу. Доглянуте водоймище є гарним елементом, що підкреслює вишуканий дизайн вашої земельної ділянки. І для того, щоб він продовжував радувати вас, а у ваших гостей викликав захоплені погляди, необхідно регулярно його чистити від очеретів і мулу. На жаль, в застійній воді дуже швидко розростаються водорості і вся водойма застеляється ряскою. Цьому сприяє тепла погода. Боротьба з водоростями і очеретами не така й легка, як може здатися на перший погляд. Коренева система рослин добре розвинена і є дуже потужною із-за чого боротьба з ними вимагає особливих зусиль. Якими тільки методами і способами в різні роки не намагалися боротися з даною проблемою власники різних водойм. Ми розглянемо найпопулярніші.

Ціна виклику спеціалістів від 2 000 грн за об'єкт

Існує кілька ефективних способів боротьби з водоростями, очеретом і ряскою:

  1. застосування хімічних засобів;
  2. термічне знищення;
  3. застосування спеціальних біопрепаратів;
  4. скошування очерету, тростини в літній час, методом здійснення підрізування їх тієї частини, яка перебуває під водою.

Варто пам'ятати, що кожний такий спосіб має як свої плюси, так і мінуси:

  • хімічні засоби є небезпечними речовинами для здоров'я людей, і не тільки. Фауна водойми також може бути пошкоджена ними;
  • термічне знищення, або як його ще називають - випалювання, не позбавить водойму від коренів бур'янів, але при цьому здатне стати причиною пожежі;
  • вартість на спеціальні біопрепарати дуже висока, що є не всім "по кишені";
  • підрізування під водою ефективно тільки в тому випадку, коли такий метод застосовується багаторазово. До того ж такий спосіб вимагає наявність спеціалізованого обладнання.

Постійний догляд дозволяє підтримувати водойму у відмінному стані, сприяє його ефективному функціонуванню у будь-якому сезоні року. Також якщо час від часу проводити ці процедури ваша водойма буде радувати вас чистотою і не буде заболочуватися.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" з радістю надасть вам послуги по боротьбі з водоростями, очеретом, ряскою, а також допоможе очистити дно річки від намулу, зробити благоустрій пляжу. До всього іншого ви виконаємо всі роботи по очищенню водойми, а також надамо таку послугу, як укладання геотекстилю вартість робіт яких буде від 200 грм метр з матеріалом.

Портфоліо нашої компанії з влаштування пляжу та чищення дна

с. Новоселівка 2012р

Ділянка набережної річки Самара до початку робіт

пристрій пляжу

На цьому етапі фахівці виконують топографічну зйомку ділянки М 500 з виміром фактичних глибин дна і виносом реперів. Виходячи з передбачуваного обсягу мулу визначаємо вартість 1-го куб. м.

Механічна чистка грейфером зі стрілою 30 м

Пригоняем техніку(потрібен аванс на транспортування в обох напрямках) з розрахунком на 3 тижні (120 м3 в день = 21 день)

Планування механізованим способом з ручною доробкою

Підготовка основи під укладання текстилю.(В холодну пору року підсипають пісок і під геотекстиль). Традиційні методи доопрацювання в день по 40 м2

Благоустрій пляжу бутом

Укладка бута на геотекстиль смугами з обох сторін пісочного пляжу 144 м2 - 5 машини татра.

Завезення жовтого кар'єрного піску

Покриваємо 460 м2(230 - у воді, 230 - на суші) піском шаром до 40 см = 184 м3 піску = 9 машин татра

с. Піщанка 2012р

Ділянка набережної річки Самара до початку робіт

На цьому етапі фахівці виконують топозйомку ділянки з виміром глибин дна, геологію ділянки(визначають щільність мулу для підбору техніки), Робимо розрахунок об'ємів грунту підлягає транспортування (наприклад, 1000 м3 дістаємо з дна = 140 камазів, 500 м3 зчищаємо з берега = 70 камазів).

Механічна чистка грейфером

Пригоняем техніку(потрібен аванс на транспортування в обох напрямках) на 1.5 тижня (150 м3 в день = 10 днів)

Планування території, ручна доробка грунту, укладання геотекстилю

900 м2(50х10 - суша, 50х7 - у воді) покриваємо текстилем в 2 шари = 1800 м2 = 3 рулону, Обов'язково зберігаємо дерева на березі

Завезення чистого кар'єрного піску

Покриваємо 900 м2 піском шаром до 40 см = 360 м3 піску = 51 камаз.

Пляж після закінчення всіх робіт

Прибираємо власний сміття, розставляємо заключні штрихи

Приємного відпочинку біля річки прям біля будинку...

Забули про очереті років на 10 мінімум...

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення