Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Чому комплекс послуг для будівництва очисних споруд від компанії "Гільдія Інжиніринг"- це завжди позитивні відгуки

Очисні споруди - це обов'язковий елемент виробництва або комплексу приміщень будь-якого виду. Очисні споруди являють собою систему взаємопід’єднаних резервуарів. Проходячи по черзі кожен етап фільтраційної станції, стічні води очищаються, в ідеалі, до стану питної чистої води.

Як правило, пункти очищення стічних вод являють собою п'ять етапів. На першому етапі йде найгрубіша очистка за допомогою фільтраційних решіток. Завдяки механічному очищенню стічна вода фільтрується від великих забруднюючих частинок. На промислових виробництвах осередки першого фільтраційного пункту, як правило, мають діаметр від 16 см і нижче.

Комплекс послуг для будівництва очисних споруд

Наступний етап - це більш дрібна фільтрація, де потік води очищується від більш дрібних включень. Далі йдуть етапи очищення від жиру, органіки, бактеріальне очищення і знезараження, інші етапи, в залежності від типу первинного забруднення.

Відповідність комплекса очисних споруд, а вірніше, результату його роботи встановленим екологічним нормам - зрозуміла і правильна мета будь-якого господарника, що думає про завтрашній день. Адже найменший пролом в роботі будь-якого з етапів фільтраційних систем загрожує підсумковим негативним результатом, конкретніше - порушенням загальної екології виробництва або комплексу об'єктів, зараженням навколишньої природи і, в кінцевому підсумку, неприємними запитаннями з боку державних контролюючих органів.

Увага! Якщо хоча б один з етапів очищення стічних вод не впорається із завданням, покладеним на нього, то інші етапи, що безпосередньо залежать від якості попередніх, в будь-якому випадку не зможуть провести очищення з очікуваним результатом.

ТОВ "Гільдія Інжиніринг" пропонує комплексні послуги для реконструкції та будівництва очисних споруд (геологія + геодезія). "Гільдія Інжиніринг" - ми гарантуємо якісний результат.

Комплекс послуг для реконструкції очисних споруд

Комплекс послуг для реконструкції очисних споруд включає в себе вивчення системи очисних споруд на предмет їх функціональності за допомогою високоточного обладнання, створення плану реконструкції та розрахунок бюджету. Після цього, безпосередньо, йде етап проведення робіт і діагностика результату.

Реконструкція очисних споруд може проводитися в 2 варіантах:

  • ремонтні роботи, тобто приведення існуючої системи фільтрації в робочий стан;
  • повна перебудова системи.

Як правило, підсумок абсолютного переформатування роботи системи старого зразка завдяки оптимізації енергоспоживання, окупається протягом декількох наступних років регулярного використання.

Але і для першого, і для другого варіанта обов'язково використовується сучасне обладнання і проводиться геодезія для реконструкції очисних споруд. Геодезичні дослідження і радарне сканування цілісності басейнів нададуть нашим інженерам максимально повну картину щодо складності майбутніх робіт, в результаті Ви отримаєте дійсно якісний результат.

Також в більшості випадків перед ремонтними роботами або перебудовою очисної системи проводиться геологія для реконструкції очисних споруд. Впевненість в тому, що платформа під очисними басейнами стабільна - обов'язкова. Адже платформа з очисними спорудами - це, крім усього іншого, ще й постійні нестабільності маси тиску. При найменших нерівномірностях у платформі можливі повільні, але невідворотні зміни, які в кінцевому підсумку приведуть до руйнування всієї системи.

Будівництво очисних споруд

Компанія "Гільдія Інжиніринг" також пропонує послуги по підготовці платформи для будівництва відстійника або фільтраційних станцій. Геодезія для будівництва очисних споруд і геологія для будівництва очисних споруд - обов'язкові для виконання важливі етапи підготовки.

Без правильного розуміння структури платформи неможливе будівництво функціонального об'єкта, який прослужить довгі роки.

Що стосується геодезії, то розрахунки перепадів, рівнів, основних векторів розташування споруд повинні проводитися тільки за підсумками геодезичних вишукувань. При цьому план території, на якій планують зводити очисні системи, повинен включати в себе положення всіх систем постачання + поруч розташованих об'єктів. Це потрібно для узгодження проекту по нормам віддаленості і екологічної відповідності.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" пропонує послуги з геології і геодезії ділянки перед будівництвом та реконструкцією очисних споруд. Ми підкажемо Вам способи полегшення бюджету підприємства, оптимальне розташування майбутнього об'єкта і найкращий з можливих в окремій ситуації план.

ТОВ "Гільдія Інжиніринг" - ми дбаємо про своїх клієнтів. Телефонуйте для безкоштовної консультації просто зараз!

 

Коментарі та запитання:


Данило
Є питання: фільтраційний властивості суглинку теж робите, або тільки піску?
Гильдия Инжиниринг
Привіт, робимо лабораторні дослідження фільтраційних властивості піску, лесу, супіску, суглинку, глини,

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення