Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Контрольна зйомка геодизичного знімання зареєстрована в містобудівному кадастрі для закінчених будівництвом обєктів

Компанія "Гільдія Інжиніринг" надає послугу з контролю геометричних параметрів будівель або споруд. Ми виробляємо повний і вибірковий геодезичний контроль якості будівельно-монтажних робіт. Всі роботи здійснюються якісно і оперативно, завдяки багаторічному досвіду наших співробітників.

Контрольна зйомка геодизичного знімання зареєстрована в містобудівному кадастрі для закінчених будівництвом обєктів

Виконавча зйомка являє собою комплекс робіт, спрямованих на геодезичний контроль точності монтажу конструкцій згідно проектної документації. Вона є заключним етапом монтажно-будівельних робіт і здійснюється шляхом порівняння проектної документації та отриманих даних з будівельного майданчика. Така зйомка дозволяє визначити дефекти і відхилення, які були допущені під час будівельного процесу. За результатами зйомки складається відповідна документація.

Призначення такої геодезичної зйомки полягає в проведенні реєстрації даних геометричних величин конструкцій об'єктів нерухомості, елементів благоустрою та різних надземних і підземних комунікацій. Контрольна зйомка здійснюється з метою контролю за їх співвідношенням проектних матеріалів відповідно всім вимогам діючих нормативних документів.

Ціна геодезичного супроводу будівництва від 2 500 грн за робочий день

Виконавча зйомка проводиться для всіх елементів, для яких її складання необхідно згідно нормативної документації, технічного проекту, а також проектом виробничих робіт. До них належать інженерні мережі, осі будівлі і т. д.. Наші геодезисти проводять виконавчу зйомку із застосуванням спеціального оснащення, за допомогою якого роботи здійснюють оперативніше, а дані отримують з точністю до міліметра.

Контрольно-виконавча зйомка закінчених будівництвом об'єктів, здійснюється компанією "Гільдія Інжиніринг" наступним чином:

  • всі дані обробляються;
  • здійснюється у Балтійській системі висот, з застосуванням місцевої системи координат;
  • зйомка здійснюється не виходячи за межі, які виділені під будівництво об'єкта;
  • використовується єдиний масштаб 1 до 500.

Виконавча документація складається з урахуванням усіх норм і вимог.  Виконавчі матеріали містять у собі інформацію про проектну організацію, про результати проведення виконавчої зйомки з даними, про відсутність або наявність дефектів і відхилень винесеного проекту в натуру. Якщо ж були зафіксовані відхилення, виконавчою документаціэю зазначаються всі погодження про них.

Виконавча документація перевіряється за допомогою проведення контрольної зйомки, згідно всім вимогам діючих нормативних документів.

Виконавча документація складається в декількох примірниках, один з яких передається замовнику, другий залишається в організації, яка здійснювала роботи, третій передається в органи Управління містобудування та архітектури, і ще два знаходяться у експлуатуючої організації.

Довіривши здійснення контрольної зйомки закінчених будівництвом будівель і споруд компанії "Гільдія Інжиніринг", ви можете бути впевненими в якісному проведенні даних робіт, які будуть вироблені в обумовлені терміни.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення