Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Лазерна рулетка

Замовте обмірні роботи лазерною рулеткою у компанії Гільдія Інжиніринг. І ви отримаєте на руки плани будівель та експлікації приміщень. Вкажемо всі розміри і площі кімнат.

Під час будівельних або геодезичних робіт застосовується безліч обладнання, яке полегшує роботу фахівців і допомагає робити її якісніше. Завдяки такому набору інструментів весь будівельний або ремонтний процес буде проходити швидше, а розрахунки будуть точніше, що забезпечує довговічність і надійність всієї конструкції. Всі прилади, що застосовуються при проведенні геодезичних вимірювань, можна класифікувати за характером роботи. Бувають GPS механізми, що допомагають точно визначати координати земельної ділянки. Для обчислення відстаней між точками в будь-якій площині застосовуються оптичні прилади, цифрові, електронні та лазерні. Всі вони можуть працювати незалежно від погодних умов і охоплювати великі відстані.

Лазерна рулетка

Серед цього різноманіття затребувані саме лазерні прилади. Домогтися такої симпатії їм допомогла їх універсальність. Вони можуть застосовуватися в ході виконання геодезичних вимірювань, будівельних робіт, під час обробки і дизайну. Лазерна рулетка - це найяскравіший представник даної групи обладнання. Завдяки їй можна вимірювати відстані різної протяжності. Не дарма друга назва такий рулетки - далекомір. В залежності від виробника максимальну відстань, яку вона може охопити - від 20 до 100 метрів. В ході вимірювання є можливість вирахувати розмір площі або об'єму, апарат сам виробляє необхідні розрахунки - досить вибрати програму і встановити параметри. Найбільша перевага лазерної рулетки над звичайними або ультразвуковими - це можливість виконувати виміри самостійно. А значить, заощадити час і збільшити ефективність виконуваних робіт.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Найбільша користь від лазерного далекоміра проявляється в тих випадках, коли потрібно провести розрахунки і вимірювання у важкодоступних місцях. Цей маленький прилад робить велику роботу - є незамінним помічником на всіх етапах ремонту і будівництва. Лазерної рулетки властива надвисока точність, розбіжність може скласти всього кілька міліметрів. Є моделі, у яких є функція Піфагора - можливість вимірювати висоту без верхньої точки опори (наприклад, висоту стін від підлоги до верху, навіть якщо будинок без даху).

Практично все рулетки оснащені роз'ємом під штатив. Це дуже зручно, особливо якщо вона використовується для вимірювань на далеких відстанях. В такому випадку відомості будуть максимально точними. Застосування лазерного далекоміра припускає його використання як усередині приміщення, так і на вулиці, а також в різних шахтах, колодязях. Щоб не пошкодити прилад розробники оснащують його корпус різними ступенями захисту.

Є і недорогі моделі, частіше не європейського, а азіатського виробництва, які дещо поступаються за функціональністю і надійністю брендовим. Однак, для застосування в домашніх умовах такі рулетки - найоптимальніший варіант. Природно, що такий універсальний інструмент добре мати у себе вдома. Та й вибір їх в магазинах широкий. Ціна залежить від якості та функціональності. Придбати недорогу модель для масштабних будівельних робіт - це витратити гроші даремно. Потрібна професійна якісна рулетка, яка коштує недешево. У такому випадку найбільш оптимальний варіант - взяти її в оренду. Наша компанія має в наявності самі високотехнологічні далекоміри від європейських брендів з безліччю функцій. Такий прилад ви можете взяти у нас в оренду. А якщо ви сумніваєтеся, що зможете виконати всі розрахунки вірно, то наші фахівці із задоволенням виконають для вас завмер приміщень та інших об'єктів.

Звернутисядо наших фахівців, ви можете або зателефонувавши за телефоном, або написавши повідомлення в онлайн чаті. Ми піклуємося про кожного клієнта, тому створюємо для вас комфортні умови для вас діє послуга "Замовити зворотній дзвінок". Зробивши замовлення вже найближчим часом з вами зв'яжеться наш співробітник і відповість на всі питання, що цікавлять вас.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення